O projektu Živéakce.cz

Portál Živéakce.cz byl stvořen především proto, aby ukázal, že i firemní slevy a akční nabídky jdou v prostředí českého internetu prezentovat bez obvyklých omezujících pravidel slevových serverů. A to takovým způsobem, který kombinuje volnost rozhodování firem, uživatelům zároveň zajišťuje dostatečné množství atraktivních nabídek a je velice jednoduchý. Živéakce.cz jsou tak výborný a čistý komunikační prostředek mezi regionálními firmami různých velikostí, které mají vždy co nabídnout a uživateli, které jejich nabídky zajímají.

To co děláme, děláme trochu jinak, než je v tomto segmentu internetových serverů obvyklé a jsme na to patřičně hrdí.
  • Inzerující firmy netlačíme k nesmyslným slevám, které likvidují marže a v důsledku i podnikání.
  • Znění akce a prezentované výrobky a služby vybírá firma. Firmu nenutíme k výběru, pouze přátelsky poradíme a předáme zajímavé typy k zatraktivnění akce.
  • Nefungujeme na provizním systému.
  • Firmu nevážeme množstevně, ani časově. Zadávání a mazání akcí je velice flexibilní a platnost akcí závisí vždy na rozhodnutí firmy.
  • Firma má u nás kdykoliv k dispozici našeho člověka, který jí zdarma poradí, jak akci inzerovat, jak sestavit text, pomůže se zněním akce a s výběrem obrázku.
Jak vidíte, našim inzerujícím firmám se snažíme vyjít co nejvíce vstříc, stejný pozitivní přístup ale dodržujeme i ve vztahu k uživatelům, bez kterých by naše služba postrádala smysl.
  • Uživatelům poskytujeme akce a slevy regionálních firem a živnostníků, které jsou v jejich nejbližším dosahu.
  • Akce a slevy u nás nejsou sice bombasticky vysoké, ale za to je jich velké množství a každý si vybere.
  • Omezili jsme klasický neduh slevových serverů a tak se u nás uživatel nemusí bát toho, že při využití akcí a slev by s ním firma zacházela jako s druhořadým zákazníkem.
  • Není potřeba přes nás předem platit a pak teprve využít slevu. Veškeré vztahy jsou řešeny na přímo a bez komplikací záloh.
  • Naše akce zaujmou jak běžné uživatele, tak i firmy.

Portál Živéakce.cz je další z řady projektů české společnosti DATABOX s.r.o., která působí v oblasti poskytování dat o firmách a institucích již 30 let. V současné době patří DATABOX s.r.o. mezi nejvýznamnější společnosti v oboru a svoje služby dodává mnoha renomovaným firmám v ČR i zahraničí. Vlajkovým projektem je portál Živéfirmy.cz, druhý nejvyužívanější katalog firem v ČR. Jádro společnosti DATABOX s.r.o. tvoří přes 80 kvalitních zaměstnanců, kteří jsou profesionály v oboru a zároveň přátelskými pomocníky klientů.

Vytřeštěnou tváří, se kterou se setkáváte na různých místech portálu Živéakce.cz, není nikdo jiný, než Alena Živá. Pokud je Vám Alena povědomá, tak si vybavte Živéfirmy.cz. Ano zde jste se s ní již určitě setkali. Alena je totiž od roku 2002 patronkou a maskotem tohoto portálu. Naše blondýna Vám bude užitečnou a příjemnou průvodkyní po všech zákoutích portálu Živéakce.cz.