Nabízené akce (1314)

Dodáváme pístové, šroubové, vzduchové a bezolejové kompresory ORLÍK, ATMOS. Zabýváme se jejich servisem a prodejem. Zajistíme také montáž rozvodů vzduchu a opravy kompresorů JSK. Nyní využijte slevu 10 % na NÁHRADNÍ DÍLY KOMPRESORŮ ORLÍK POUŽITÉ PŘI SERVISU.
Pardubický kraj
Pořádáme jednodenní školení a přezkoušení dle vyhlášky č. 50/78 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 4-8 a § 10-11. V případě více osob přijedeme za vámi. Odbornou náplň školení upravíme podle potřeb vaší firmy. Termín a místo konání přizpůsobíme vašim požadavkům.
Pardubický kraj
Nabízíme spinnig lekce, K2 – hiking a 2 sály pro aerobní lekce (T-bow, Jumping, kruhový trénink, aerobic). V našem fitness centru naleznete i novinky z oblasti hubnutí. Nyní využijte akční, zaváděcí ceny na BĚLENÍ ZUBŮ STAR WHITE laserem bez peroxidu již od 1 490 Kč. Běžná cena je od 3 000 Kč.
Pardubický kraj
Výstavní a společenské centrum IDEON vás srdečně zve na PARDUBICKÉ VÁNOCE V IDEONU. Akce se uskuteční ve dnech 14.12. 2018 14 - 18 hod., 15.12. 2018 10 - 18 hod., 16.12. 2018 10 - 17 hod. Těšit se můžete na tradiční vánoční trhy, dílničky pro děti a ochutnávky ZCELA ZDARMA.
Pardubický kraj
Výstavní a společenské centrum IDEON vás srdečně zve na PARDUBICKÝ ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL. Akce se uskuteční ve dnech 14.12. 2018 14 - 18 hod., 15.12. 2018 10 - 18 hod., 16.12. 2018 10 - 17 hod. Těšit se můžete na tradiční vánoční trhy, dílničky pro děti a ochutnávky ZCELA ZDARMA.
Pardubický kraj
Jsme rodinná firma a nabízíme zejména velmi osobní přístup k zákazníkům. Poradíme s výběrem brýlí, které nejen splní účel praktický, ale také estetický. Navštivte naše prodejny a ověřte si vše na vlastní oči. Nyní využijte slevu ve výši 30 % při nákupu každého třetího balení kontaktních čoček.
Pardubický kraj
SOBEK OPTIK v Pardubicích je rodinná firma, která nabízí zejména velmi osobní přístup k zákazníkům, poradíme vám s výběrem brýlí, které nejen splní účel praktický, ale také estetický. Navštivte naše prodejny a ověřte si vše na vlastní oči. STÁLÝM KLIENTŮM nabízíme SLEVU 10 % na veškerý sortiment!
Pardubický kraj
Provádím jeřábnické a manipulační práce s hmotností do 20 tun, montáže ocelových konstrukcí, billboardů a reklamních poutačů, montáže dřevodomků, střešních krovů a vazníků, stavební práce, zasklívání, zateplování a práce ve výškách. Při zakázce delší 5-ti dnů, využijte slevu 100 Kč/hod. bez DPH.
Pardubický kraj
Sběrna surovin AL POHODA Ústí nad Orlicí se zabývá výkupem druhotných surovin, zlata, stříbra a zemními pracemi. Výkup probíhá většinou na provozovně, ale po telefonické domluvě je možné zrealizovat ho i jinde. Nyní využijte výhodných a vyšších cen za výkup CU KABELŮ. U nás na tom vyděláte víc!
Pardubický kraj
Provádím jeřábnické a manipulační práce s hmotností do 20 tun, montáže ocelových konstrukcí, billboardů a reklamních poutačů, montáže dřevodomků, střešních krovů a vazníků, stavební práce, zasklívání, zateplování a práce ve výškách. Na všechny tyto práce poskytuji nyní SLEVY DLE DOHODY.
Pardubický kraj