Nabízené akce (982)

Zaměřujeme se na hloubkové čištění/tepování sedacích souprav, čalounění, koberců a matrací. K čištění používáme pouze profesionální přístroje od firmy Kärcher Puzzi a kvalitní chemii Alori, Cleamen. V případě zakázky v minimální hodnotě 1 000 Kč, získáte slevu 20 % na ČIŠTĚNÍ VEŠKERÉHO ČALOUNĚNÍ.
Liberecký kraj
Potřebujete změnu? Někdy stačí jen oživit váš interiér! 3D návrhy interiérů jsou vhodné nejen pro nové či rekonstruované byty, ale také k vizualizaci vašeho nynějšího bytu. Nyní využijte 1 hodinu nezávazné konzultace ohledně doporučené změny vašeho interiéru ZDARMA.
Liberecký kraj
Již 15 let poskytujeme úklidové služby v celém Libereckém kraji. Nově nabízíme výrazné slevy pro držitele liberecké městské karty, důchodce a školní zařízení! Nyní využijte SLEVU 10 % NA VEŠKERÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY! Při kontaktu s námi uvádějte heslo "ŽIVÉ AKCE".
Liberecký kraj
Využijte nyní letní akci na stroje, které vám usnadní práci na zahradě i v lese. Od 1.7. do 31.8.2019 na vybrané stroje - AKČNÍ CENY.
Česká republika
Představujeme vám letní akční nabídku sortimentu firmy KOBERCE BRENO. Více informací včetně slevového kupónu naleznete zde: (link: (link: http://www.koberce-breno.cz/akcni-ceny) koberce-breno.cz/akcni-ceny)
Česká republika
Maloobchodní a internetový prodej potřeb, pomůcek a surovin na domácí výrobu dortů DORTISIMO má pro vás nyní slevu 30 % na SADU NEREZ NOŽŮ S PRKÉNKY.
Česká republika
Maloobchodní a internetový prodej potřeb, pomůcek a surovin na domácí výrobu dortů DORTISIMO má pro vás nyní slevu 30 % na SADU NEREZ NOŽŮ V BLOKU.
Česká republika
Vítejte v našem on-line obchodním domě KOBERCE-TOP.CZ. Najdete zde opravdu široký výběr koberců různých typů. Dovážíme koberce z celého světa v mnoha designech a velikostech. Nyní se slevou 350 Kč zakoupíte KUSOVÝ KOBEREC - PANAMA. Při kontaktu s námi uvádějte heslo : "ŽIVÉ FIRMY".
Česká republika
Vítejte v našem on-line obchodním domě KOBERCE-TOP.CZ. Najdete zde opravdu široký výběr koberců různých typů. Dovážíme koberce z celého světa v mnoha designech a velikostech. Nyní se slevou 1 300 Kč zakoupíte KUSOVÝ KOBEREC - HILAR. Při kontaktu s námi uvádějte heslo : "ŽIVÉ FIRMY".
Česká republika
Vítejte v našem on-line obchodním domě KOBERCE-TOP.CZ. Najdete zde opravdu široký výběr koberců různých typů. Dovážíme koberce z celého světa v mnoha designech a velikostech. Nyní se slevou 1 000 Kč zakoupíte KUSOVÝ KOBEREC - ROSA. Při kontaktu s námi uvádějte heslo : "ŽIVÉ FIRMY".
Česká republika