Nabízené akce (1434)

Prodáváme brýlové obruby, čočky, sluneční brýle, zabarvující se brýlové čočky, čočky multifokální brýlové, ztenčené, antireflexní, polarizační. Dále provádíme měření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Nyní využijte akci: při nákupu KOMPLETNÍCH BRÝLÍ máte nyní slevu 30 % na OBRUBY A SLUNEČNÍ BRÝLE.
Liberecký kraj
Srdečně vás zveme na kurz MALBY OLEJ/AKRYL dne 17.12.2017 do VÝTVARNÉHO ATELIÉRU BA-KA-MAY do Obchodního centra Liberec ( dříve Delta, nyní Bláha ve Fügnerově ulici) v 1. patře. Téma volné - na přání. Začátečníci i pokročilí 10 -99 let. Vánoční cena se slevou: 1 350 Kč. Materiál a pomůcky v ceně!
Liberecký kraj
Firma AKRITE nabízí zámečnické služby, montáže žaluzií a údržbu nemovitostí. Zákazníkům poskytujeme nouzové otevírání dveří, klíčovou službu a havarijní pohotovost. Nyní využijte SLEVU 14 Kč na KLÍČ FAB! V naší prodejně ve Vratislavicích zakoupíte KLÍČ FAB do konce září 2017 za pouhých 35 Kč!
Liberecký kraj
Již 15 let poskytujeme úklidové služby v celém Libereckém kraji. Nově nabízíme výrazné slevy pro držitele liberecké městské karty, důchodce a školní zařízení! Nyní využijte do 31.12.2017 SLEVU 10 % NA VEŠKERÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY!
Liberecký kraj
Pomůžeme vám s pohledávkami vůči vaší firmě. Faktury po splatnosti, upomínkový servis, dohledání dlužníka, mimosoudní řešení až po exekuci. Při dlouhodobé spolupráci pro vás máme akční ceny a slevy dle dohody!
Liberecký kraj
Naší činností je poskytovat široký sortiment služeb v oblasti IT. Dodáme vám také notebooky a počítačové systémy. Zařídíme webhosting, vytvoříme moderní webové stránky i e-shop. Pokud si u nás nyní zakoupíte KOMPATIBILNÍ NÁPLŇ DO TISKÁREN - 2 stejné nebo celou sadu, máte od nás slevu 10 %.
Liberecký kraj
Pokud hledáte ideální objekt pro rodinnou rekreaci a toužíte po klidném venkovském prostředí uprostřed přírody, navštivte nás! Při více než dvoudenním pobytu na naší EKO FARMĚ HLAVÁČŮV DVŮR v Habarticích u Frýdlantu, získáváte PŮL HODINY JÍZDY NA KONI ZDARMA! Těšíme se na vás!
Liberecký kraj
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY - THAJSKO od 12 872 Kč.
Česká republika
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY - JOHANNESBURG - JAR od 12 120 Kč.
Česká republika
Firma Veratex je významným českým výrobcem a prodejcem bytového textilu, především kvalitních prostěradel a povlečení pod vlastní značkou Veratex. Nyní na e-shopu objednávejte FROTÉ OSUŠKU - ORANŽOVÉ RYBKY se slevou 42 %.
Česká republika