Nabízené akce (1563)

Zveme vás ve dnech 6.11.- 10.11.2017 na předváděcí akci osvědčených šicích strojů JUKI, BERNETTE, BOBBIN, BABYLOCK, GRITZNER do prodejny ŠICÍ CENTRUM MARTINA, 1.máje 14 LIBEREC. Na šicí stroje zakoupené po dobu akce poskytujeme prodlouženou záruku v délce 36 měsíců a malou pozornost.
Liberecký kraj
Prodáváme brýlové obruby, čočky, sluneční brýle, zabarvující se brýlové čočky, čočky multifokální brýlové, ztenčené, antireflexní, polarizační. Dále provádíme měření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Nyní využijte akci: při nákupu KOMPLETNÍCH BRÝLÍ máte nyní slevu 30 % na OBRUBY A SLUNEČNÍ BRÝLE.
Liberecký kraj
Firma AKRITE nabízí zámečnické služby, montáže žaluzií a údržbu nemovitostí. Zákazníkům poskytujeme nouzové otevírání dveří, klíčovou službu a havarijní pohotovost. Nyní využijte SLEVU 14 Kč na KLÍČ FAB! V naší prodejně ve Vratislavicích zakoupíte KLÍČ FAB do konce září 2017 za pouhých 35 Kč!
Liberecký kraj
Pomůžeme vám s pohledávkami vůči vaší firmě. Faktury po splatnosti, upomínkový servis, dohledání dlužníka, mimosoudní řešení až po exekuci. Při dlouhodobé spolupráci pro vás máme akční ceny a slevy dle dohody!
Liberecký kraj
Naší činností je poskytovat široký sortiment služeb v oblasti IT. Dodáme vám také notebooky a počítačové systémy. Zařídíme webhosting, vytvoříme moderní webové stránky i e-shop. Pokud si u nás nyní zakoupíte KOMPATIBILNÍ NÁPLŇ DO TISKÁREN - 2 stejné nebo celou sadu, máte od nás slevu 10 %.
Liberecký kraj
Pokud hledáte ideální objekt pro rodinnou rekreaci a toužíte po klidném venkovském prostředí uprostřed přírody, navštivte nás! Při více než dvoudenním pobytu na naší EKO FARMĚ HLAVÁČŮV DVŮR v Habarticích u Frýdlantu, získáváte PŮL HODINY JÍZDY NA KONI ZDARMA! Těšíme se na vás!
Liberecký kraj
Provádíme tryskání kamene, železa, mostů, jeřábů všech druhů, rzi, betonu, cihelného zdiva, schodů, podezdívek, čištění forem a jímek, bednění, fasády. Dále další práce v oblasti povrchových úprav, hydroizolací, truhlářských prací a renovací interiérů. Nyní veškeré práce se SLEVOU 10 %!
Liberecký kraj
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY MANILA - FILIPÍNY od 12 646 Kč.
Česká republika
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY - HO ČI MINOVO MĚSTO od 12 894 Kč.
Česká republika
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY na BALI od 13 215 Kč.
Česká republika