Nabízené akce (1854)

Pokud hledáte ideální objekt pro rodinnou rekreaci a toužíte po klidném venkovském prostředí uprostřed přírody, navštivte nás! Při více než dvoudenním pobytu na naší EKO FARMĚ HLAVÁČŮV DVŮR v Habarticích u Frýdlantu, získáváte PŮL HODINY JÍZDY NA KONI ZDARMA! Těšíme se na vás!
Liberecký kraj
Zabýváme se prodejem náhradních dílů na nákladní, užitková a přípojná vozidla zahraniční i tuzemské výroby. Dále u nás zakoupíte také technickou chemii, ochranné pomůcky a firemní oblečení. Nyní při nákupu 3 sad brzdových destiček získáváte ČTVRTOU SADU ZDARMA!
Liberecký kraj
Nakupte si palivo na zimu včas již teď za zvýhodněné ceny.
Liberecký kraj
Prodáváme brýlové obruby, čočky, sluneční a sportovní brýle, zabarvující se brýlové čočky, čočky multifokální brýlové, ztenčené, antireflexní, pracovní brýlové, polarizační. Dále provádíme měření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Nyní využijte akci: při nákupu KOMPLETNÍCH BRÝLÍ máte 1 sklo ZDARMA.
Liberecký kraj
Provádíme tryskání kamene, železa, mostů, jeřábů všech druhů, rzi, betonu, cihelného zdiva, schodů, podezdívek, čištění forem a jímek, bednění, fasády. Dále další práce v oblasti povrchových úprav, hydroizolací, truhlářských prací a renovací interiérů. Nyní do konce března se SLEVOU 10 %!
Liberecký kraj
Máme pro vás v rámci této jedinečné nabídky posouzení vašich pojistných smluv zcela zdarma. V případě, že vám nebudeme moci nabídnout výhodnější podmínky vašich pojistných smluv, obdržíte od nás poukázku ve výši 100 Kč do hypermarketu TESCO na nákup čehokoliv!
Liberecký kraj
Naší činností je poskytovat široký sortiment služeb v oblasti IT. Dodáme vám také notebooky a počítačové systémy. Zařídíme webhosting, vytvoříme moderní webové stránky i e-shop. Pokud si u nás nyní zakoupíte KOMPATIBILNÍ NÁPLŇ DO TISKÁREN - 2 stejné nebo celou sadu, máte od nás slevu 10 %.
Liberecký kraj
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY LIMA - PERU za cenu od 11 325 Kč.
Česká republika
Plánujete pobyt na Šumavě? Zkuste využít právě pobytový balíček Dobré chaty a máte zajímavý program pro sebe a a své blízké a ještě ušetříte. Do 14.3.2018 si můžete u nás dopřát 7 NOCÍ ZA CENU 6-TI. Těšíme na vás!
Česká republika
Plánujete pobyt na Šumavě? Zkuste využít právě pobytový balíček Dobré chaty a máte zajímavý program pro sebe a a své blízké a ještě ušetříte. Do 14.3.2018 si můžete u nás dopřát 4 NOCI ZA CENU 3. Těšíme na vás!
Česká republika