Nabízené akce (1372)

Firma AKRITE nabízí zámečnické služby, montáže žaluzií a údržbu nemovitostí. Zákazníkům poskytujeme nouzové otevírání dveří, klíčovou službu a havarijní pohotovost. Nyní využijte SLEVU 14 Kč na KLÍČ FAB! V naší prodejně ve Vratislavicích zakoupíte KLÍČ FAB do konce září 2017 za pouhých 35 Kč!
Liberecký kraj
Již 15 let poskytujeme úklidové služby v celém Libereckém kraji. Nově nabízíme výrazné slevy pro držitele liberecké městské karty, důchodce a školní zařízení! Nyní využijte SLEVU 10 % NA VEŠKERÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY!
Liberecký kraj
Prodáváme brýlové obruby, čočky, sluneční brýle, zabarvující se brýlové čočky, čočky multifokální brýlové, ztenčené, antireflexní, polarizační. Dále provádíme měření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Nyní využijte akci: při nákupu KOMPLETNÍCH BRÝLÍ máte nyní slevu 50 % na BRÝLOVÉ OBRUBY.
Liberecký kraj
Naší činností je poskytovat široký sortiment služeb v oblasti IT. Dodáme vám také notebooky a počítačové systémy. Zařídíme webhosting, vytvoříme moderní webové stránky i e-shop. Pokud si u nás nyní zakoupíte KOMPATIBILNÍ NÁPLŇ DO TISKÁREN - 2 stejné nebo celou sadu, máte od nás slevu 10 %.
Liberecký kraj
Nabízíme široký sortiment oděvních látek, galanterie, šicích strojů včetně příslušenství. Speciální nabídka výztuží a vlizelínů. Opravy všech domácích šicích strojů. Nyní můžete do konce DUBNA 2018 využít možnost slevy až 50 % na VYBRANÉ DRUHY ODĚVNÍCH LÁTEK. Platí do vyprodání zásob.
Liberecký kraj
Nabízíme široký sortiment oděvních látek, galanterie, šicích strojů včetně příslušenství. Speciální nabídka výztuží a vlizelínů. Opravy všech domácích šicích strojů. Nyní můžete do konce DUBNA 2018 využít možnost prodloužené záruky 5 let na šicí stroje značky BERNETTE A BERNINA.
Liberecký kraj
Pomůžeme vám s pohledávkami vůči vaší firmě. Faktury po splatnosti, upomínkový servis, dohledání dlužníka, mimosoudní řešení až po exekuci. Při dlouhodobé spolupráci pro vás máme akční ceny a slevy dle dohody!
Liberecký kraj
Pokud hledáte ideální objekt pro rodinnou rekreaci a toužíte po klidném venkovském prostředí uprostřed přírody, navštivte nás! Při více než dvoudenním pobytu na naší EKO FARMĚ HLAVÁČŮV DVŮR v Habarticích u Frýdlantu, získáváte PŮL HODINY JÍZDY NA KONI ZDARMA! Těšíme se na vás!
Liberecký kraj
Čím si ještě více zpříjemnit tyto sluneční dny, než super výhodným nákupem se slevou? Využijte bleskovou akci na naše MAGNETICKÉ PALETKY očních stínů. Matná nebo třpytivá varianta? Se slevou 20 % můžete vyzkoušet oboje! Akce trvá pouze do neděle 25.3. Neváhejte!
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, hotelů, restaurací, wellness, škol, obcí, bytů i rodinných domů. Využijte nyní slevu 40 % na MIKROFON NA HUSÍM KRKU - PA 300.
Česká republika