Nabízené akce (1406)

Firma AKRITE nabízí zámečnické služby, montáže žaluzií a údržbu nemovitostí. Zákazníkům poskytujeme nouzové otevírání dveří, klíčovou službu a havarijní pohotovost. Nyní využijte SLEVU 14 Kč na KLÍČ FAB! V naší prodejně ve Vratislavicích zakoupíte KLÍČ FAB do konce září 2017 za pouhých 35 Kč!
Liberecký kraj
Prodáváme brýlové obruby, čočky, sluneční a sportovní brýle, zabarvující se brýlové čočky, čočky multifokální brýlové, ztenčené, antireflexní, pracovní brýlové, polarizační. Dále provádíme měření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Nyní využijte akci: při nákupu KOMPLETNÍCH BRÝLÍ máte 1 sklo ZDARMA.
Liberecký kraj
Zveme vás na RELAXAČNÍ POBYT S PROGRAMEM PRO DĚTI U KONÍ A S MASÁŽÍ PRO DOSPĚLÉ na FARMU VYSOKÁ do Chrastavy. Můžete se těšit na láhev vína z Habánských sklepů a vynikající polopenzi. Děti do 3 let, parkování a internet na pokoji jsou ZDARMA. Na cenu balíčku je SLEVA až 30 %!
Liberecký kraj
Zveme vás na intenzivní výuku JEZDECKÉ ŠKOLY PRO DOSPĚLÉ na FARMU VYSOKÁ do Chrastavy. Můžete se těšit na láhev vína z Habánských sklepů a večeři o dvou chodech. Děti do 3 let, parkování a internet na pokoji jsou ZDARMA. Na cenu balíčku je SLEVA 30 %!
Liberecký kraj
Připravili jsme pro vás JEZDECKOU ŠKOLU PRO DĚTI na FARMĚ VYSOKÁ v Chrastavě. Můžete se těšit na láhev vína z Habánských sklepů a vynikající polopenzi s večeří o dvou chodech. Děti do 3 let, parkování a internet na pokoji jsou ZDARMA. Na cenu balíčku je SLEVA 30 %!
Liberecký kraj
Zveme vás na RODINNÝ POBYT PRO DĚTI S KOŇMI na FARMU VYSOKÁ do Chrastavy. Můžete se těšit na láhev vína z Habánských sklepů a zapůjčení kol na půl dne. Děti ve věku do 8 let budou mít v programu místo výcviku vodění na koni. Na cenu balíčku je SLEVA 30 %!
Liberecký kraj
Zveme vás na RODINNÝ POBYT NA 5 DNÍ A 4 NOCI S PROGRAMEM PRO DĚTI S KOŇMI na FARMU VYSOKÁ do Chrastavy. Můžete se těšit na láhev vína z Habánských sklepů, snídaní formou švédského stolu a vynikající polopenzi. Děti do 3 let, parkování a internet na pokoji jsou ZDARMA. Na cenu balíčku je SLEVA 35 %!
Liberecký kraj
Zveme vás na POUČNÝ POBYT S AGROHODINOU PRO DVA na FARMU VYSOKÁ do Chrastavy. Můžete se těšit na láhev vína z Habánských sklepů a vynikající polopenzi. Děti do 3 let, parkování a internet na pokoji jsou ZDARMA. Na cenu balíčku je SLEVA 30 %!
Liberecký kraj
Zveme vás na ROMANTICKÝ POBYT S JÍZDOU NA KONI PRO DVA na FARMU VYSOKÁ do Chrastavy. Můžete se těšit na láhev vína z Habánských sklepů a zapůjčení kol pro dva. Děti do 3 let, parkování a internet na pokoji jsou ZDARMA. Na cenu balíčku je SLEVA 42 %!
Liberecký kraj
Zveme vás na VÍKENDOVÝ POBYT PRO DVA na FARMU VYSOKÁ do Chrastavy. Na přivítanou od nás dostanete láhev jakostního odrůdového vína. Děti do 3 let ZDARMA. Na cenu balíčku je SLEVA 40 %!
Liberecký kraj