Nabízené akce (1082)

Srdečně vás zveme na výstavu prací studentů STŘEDNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY - obor grafický design a fotografie, do areálu LIDOVÝCH SADŮ. Spolu s krásnou vyhlídkou z nejvyššího místa na věži, můžete obdivovat zajímavá a inspirativní díla studentů této školy. Výstava potrvá do 30.6.2019. Nenechte si ujít!
Liberecký kraj
Zaměřujeme se na hloubkové čištění/tepování sedacích souprav, čalounění, koberců a matrací. K čištění používáme pouze profesionální přístroje od firmy Kärcher Puzzi a kvalitní chemii Alori, Cleamen. V případě zakázky v minimální hodnotě 1 000 Kč, získáte slevu 20 % na ČIŠTĚNÍ VEŠKERÉHO ČALOUNĚNÍ.
Liberecký kraj
Využijte JARNÍ AKCI! Sleva na standardní katalogové ceny lícových cihel, cihlových pásků a rohů. Platná od 1.5.2019 do 30.6.2019. Všechny lícové cihly, cihlové pásky a rohy jsou nabízeny v 1. jakosti. Cihlové pásky a rohy slevy až 35 % !
Liberecký kraj
Potřebujete změnu? Někdy stačí jen oživit váš interiér! 3D návrhy interiérů jsou vhodné nejen pro nové či rekonstruované byty, ale také k vizualizaci vašeho nynějšího bytu. Nyní využijte 1 hodinu nezávazné konzultace ohledně doporučené změny vašeho interiéru ZDARMA.
Liberecký kraj
Nakupte u nás každý čtvrtek nad 500 Kč, zaplaťte v hotovosti nebo kartou a dostanete slevu 20 % na veškerý sortiment. AVEX LIBEREC-velkoobchod barvy, laky, lazury, potřeby pro malíře a sanační hmoty + kolorovací centrum PRIMALEX, JUB a Dulux. Akce platí do 30.6.2019.
Liberecký kraj
Již 15 let poskytujeme úklidové služby v celém Libereckém kraji. Nově nabízíme výrazné slevy pro držitele liberecké městské karty, důchodce a školní zařízení! Nyní využijte SLEVU 10 % NA VEŠKERÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY! Při kontaktu s námi uvádějte heslo "ŽIVÉ AKCE".
Liberecký kraj
Máme pro vás hračky a hry z celého světa, školní a kancelářské potřeby. Dárky jak pro děti, tak pro dospělé. Hračky pro holky, kluky, kojence i batolata. Každé děvče, každý kluk si u nás najde hračku nebo hru, která ho zaujme. Nyní zakupte NAFUKOVACÍ BAZÉNEK se slevou 37 %.
Česká republika
Máme pro vás hračky a hry z celého světa, školní a kancelářské potřeby. Dárky jak pro děti, tak pro dospělé. Hračky pro holky, kluky, kojence i batolata. Každé děvče, každý kluk si u nás najde hračku nebo hru, která ho zaujme. Nyní zakupte NAFUKOVACÍ POSTEL se slevou 43 %.
Česká republika
Naše firma se zabývá pěstováním a prodejem akvarijních a vlhkomilných rostlin již mnoho let. Zabýváme se také prodejem a distribucí krmiva pro ryby a potřeb pro akvaristy. Nyní se slevou 25 % můžete zakoupit AKVARIJNÍ FILTR FR 16/12.
Česká republika
Naše firma se zabývá pěstováním a prodejem akvarijních a vlhkomilných rostlin již mnoho let. Zabýváme se také prodejem a distribucí krmiva pro ryby a potřeb pro akvaristy. Nyní se slevou 25 % můžete zakoupit AKVARIJNÍ FILTR FR 20/16.
Česká republika