Nabízené akce (1370)

Zoologická zahrada DĚČÍN chová 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Obdivovat zde můžete vzácné a málo známé druhy zvířat. ZOO patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám. Přijďte dne 24.3.2018 na ZAHÁJENÍ SEZONY a využijte slevu 50 %.
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Pro zaměstnance montážních organizací poskytujeme výrazné množstevní slevy!!!
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém standardním ubytování.
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém nadstandardním ubytování.
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém ubytování v apartmánech - hotelových pokojích.
Ústecký kraj
Jsme rodinným podnikem, který zajišťuje svým zákazníkům prodej stavebních technologií doplněný o půjčovnu, montáž a demontáž lešení. PO ÚSTÍ NAD LABEM PRO VÁS MÁME DOPRAVU LEŠENÍ ZDARMA při odběru minimálně 150 m2 a době pronájmu 30 dnů. (Mimo Ústí je cena dopravy lešení smluvní. V případě větších zakázek také zdarma).
Ústecký kraj
Čím si ještě více zpříjemnit tyto sluneční dny, než super výhodným nákupem se slevou? Využijte bleskovou akci na naše MAGNETICKÉ PALETKY očních stínů. Matná nebo třpytivá varianta? Se slevou 20 % můžete vyzkoušet oboje! Akce trvá pouze do neděle 25.3. Neváhejte!
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, hotelů, restaurací, wellness, škol, obcí, bytů i rodinných domů. Využijte nyní slevu 40 % na MIKROFON NA HUSÍM KRKU - PA 300.
Česká republika
Zámeckou sezónu letos zahájíme v NOVÉM ZÁMKU již na VELIKONOČNÍ PÁTEK 30.března 2018, kdy můžete využít na VSTUP SLEVU 50 %! Můžete se těšit na expozici Život v biedermeieru s krásnou velikonoční výzdobou, Galerii Kinský 5. Salon východočeské fotografie a v neděli Slavnostní velikonoční koncert.
Česká republika
Naše firma FOUKANÉ IZOLACE CHEB přijímá do konce KVĚTNA 2018 rezervace pro provedení izolací vazníků. Připravte se s předstihem na konec stavební sezóny a zajistěte si termín realizace na podzim 2018. Nyní navíc za zajímavé MIMOSEZÓNNÍ CENY! CENOVÁ KALKULACE ZDARMA!
Česká republika