Nabízené akce (1498)

Jsme rodinným podnikem, který zajišťuje svým zákazníkům prodej stavebních technologií doplněný o půjčovnu, montáž a demontáž lešení. PO ÚSTÍ NAD LABEM PRO VÁS MÁME DOPRAVU LEŠENÍ ZDARMA při odběru minimálně 150 m2 a době pronájmu 30 dnů. (Mimo Ústí je cena dopravy lešení smluvní. V případě větších zakázek také zdarma).
Ústecký kraj
Zabýváme se prodejem a montáží veškerého instalatérského a topenářského zboží, např. rozvody teplé a studené vody, rozvody kanalizace, rozvody topení, podlahového topení, montáží a prodejem kotlů, bojlerů, ohřívačů. Nyní využijte slevu 2 499 Kč na BOJLER ARISTON 120 litrů. Skladem poslední kusy.
Ústecký kraj
Nabízíme vám novinku roku 2017 MANŽELSKOU POSTEL FANTAZIE z celomasivu DUB CINK nebo BUK CINK firmy DOMESTAV, exkluzivní kvalita a design, výškově nastavitelné čelo a rošt, na výběr mnoho druhů barevného olejování a moření. Nyní SLEVA 35 %!
Ústecký kraj
Nabízíme vám koupelnové vybavení, luxusní ZRCADLOVOU SKŘÍŇKU HAVANA LED, je vystavena nově na prodejně firmy RENOVA v Žatci. Nyní u nás pořídíte se SLEVOU 20 %!
Ústecký kraj
Máme pro vás v rámci této jedinečné nabídky posouzení vašich pojistných smluv zcela zdarma. V případě, že vám nebudeme moci nabídnout výhodnější podmínky vašich pojistných smluv, obdržíte od nás poukázku ve výši 100 Kč do hypermarketu TESCO na nákup čehokoliv!
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Pro zaměstnance montážních organizací poskytujeme výrazné množstevní slevy!!!
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém standardním ubytování.
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém nadstandardním ubytování.
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém ubytování v apartmánech - hotelových pokojích.
Ústecký kraj
Naše firma se zabývvá dovozem a prodejem kamerových systémů a akumulátorů do EZS a UPS. Nyní zákazníkům nabízíme návrh kamerového systému zcela ZDARMA!
Ústecký kraj