Nabízené akce (840)

Firma Recoplan s.r.o. se zabývá obchodem s palivy, a to jak velkoobchodem s uhlím a dalšími palivy, tak i jeho prodejem konečným zákazníkům na Domažlicku. Nyní pro vás máme při zakoupení UHLÍ OŘECH 2 BÍLINA nad 45 q DOPRAVU ZDARMA!
Karlovarský kraj
Srdečně vás zveme do centra Mariánských Lázní do malého, gurmánského hotelu. Hotel GOURMET A RESTAURANT VILLA PATRIOT jsou velmi vhodné pro milovníky dobrého, kvalitního jídla. Pokud uvedete heslo: "ŽIVÉ FIRMY", cena za ubytování bude o 10 % příznivější. Rezervujte na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Karlovarský kraj
Dodáváme plastová okna značky RI OKNA, plastové a hliníkové dveře, garážová sekční vrata Lomax, rolety, sítě proti hmyzu a doplňky. Zajistíme montáž a servis včetně zednického začištění. Nabízíme sklenářské a rámařské práce. Nyní zakupte 4ks interiérových dveří ERKADO a 1ks od nás máte jako dárek.
Karlovarský kraj
Dodáváme plastová okna značky RI OKNA, plastové a hliníkové dveře, garážová sekční vrata Lomax, rolety, sítě proti hmyzu a doplňky. Nyní využijte slevu 30-35 % na každou objednávku oken a dveří + navíc mimořádnou slevu ve výši 5-24 % dle množství + DÁREK v hodnotě 250 Kč ČISTÍCÍ A UDRŽOVACÍ SADA.
Karlovarský kraj
Hotel Pelikán provozuje rodina pana Josefa Šolce od roku 1994. Hotel se nachází 2 km od centra Mariánských Lázní a 3 km od lázeňské kolonády a zpívající fontány. Má vlastní restauraci s nabídkou jídel české a mezinárodní kuchyně. Nyní využijte slevu 50 % na ubytování s polopenzí. Těšíme se na vás!
Karlovarský kraj
Zabýváme se velkoobchodním a on-line prodejem kancelářských, školních, malířských a výtvarných potřeb. U nás seženete také dárkové tašky, párty program i fotoalba. Nyní využijte na našem e-shopu slevu 45 % na SADU PRO ŠKOLÁKY - VELKOU.
Česká republika
Zabýváme se velkoobchodním a on-line prodejem kancelářských, školních, malířských a výtvarných potřeb. U nás seženete také dárkové tašky, párty program i fotoalba. Nyní využijte na našem e-shopu slevu 35 % na PENÁL PLNÝ - TROLLS.
Česká republika
Zabýváme se velkoobchodním a on-line prodejem kancelářských, školních, malířských a výtvarných potřeb. U nás seženete také dárkové tašky, párty program i fotoalba. Nyní využijte na našem e-shopu slevu 40 % na BATŮŽEK NA ZÁDA - TROLLS.
Česká republika
Letní sezóna 2017 na Otáčivém hledišti v Týně nad Vltavou se nám pomalu blíží. Třetí host, který nám zahraje bude Bechyňský divadelní spolek Lužnice s hrou HRÁTKY S ČERTEM. Představení se koná 22. - 26. srpna v čase 21:00 hodin. Vstupné na představení činí 200 Kč.
Česká republika
Naše společnost INDUSTRIAL MACHINERY vám nyní nabízí EXTRA BÍLÝ PAPÍR pro tiskárny, kopírky a faxy, formát A4. Cena za balení 500 ks je 59 Kč + DPH, cena za krabici je 295 Kč + DPH. Poštovné a balné činí 132 Kč + DPH. Využijte SLEVU až 7 %! Platí do vyprodání zásob!
Česká republika