Nabízené akce (22)

Společnost SLUNCE INVEST je zkušený tým topenářů. Využijte naše zkušenosti v oblasti vytápění, ohřevu teplé užitkové vody a ohřevu bazénů pomocí solárních systémů a tepelných čerpadel. Každá zakázka je jiná, vždy ale najdeme realizaci, u které byl výchozí stav blízko vašemu. KONZULTACE ZDARMA!
Jihočeský kraj
S montáží alarmu JABLOTRON dostáváte automaticky dotaci na 3 měsíce CELKOVÉ OCHRANY zdarma. Zcela bez závazku se tak můžete přesvědčit, co znamená pocit skutečného bezpečí. Součástí je i pojištění proti selhání či překonání alarmu do výše 5 milionů zdarma.
Jihočeský kraj
Omezená nabídka digitálních reklamních ploch na těch nejexkluzivnějších místech v Brně: OC Letmo, nám.Svobody, OC Omega. Umístění můžete vidět zde: https://vimeo.com/173436280. Akční cena: 7 990 Kč/měsíc. Platné pro první 2 zájemce.
Česká republika
Zajišťujeme pravidelné přepravy z / do Turecka, rychlé dodání, celní odbavení v ČR i v Turecku zajištěno. U sběrné služby cenová jedinečnost - budeme vždy levnější než konkurence!!! VYZKOUŠEJTE NÁŠ SERVIS!!! Pokud uvedete heslo "ŽIVÉ AKCE", získáváte od nás slevu na přepravu ve výši 20 %.
Česká republika
Zajišťujeme pravidelné přepravy do Litvy, Lotyšska a Estonska. Spolehlivý servis a přívětivé termíny dodání. U sběrné služby cenová jedinečnost - budeme vždy levnější než konkurence!!! VYZKOUŠEJTE NÁŠ SERVIS!!! Pokud uvedete heslo "ŽIVÉ AKCE", poskytneme vám slevu na přepravu ve výši 20 %.
Česká republika
Zajišťujeme pravidelné přepravy z Portugalska. Spolehlivý servis a přívětivé termíny dodání. U sběrné služby cenová jedinečnost - budeme vždy levnější než konkurence!!! VYZKOUŠEJTE NÁŠ SERVIS!! Pokud uvedete heslo " ŽIVÉ AKCE", poskytneme vám slevu ve výši 20 %.
Česká republika
Na základě vaší objednávky zpracujeme jakýkoliv druh reklamy – naše reklamní agentura zajistí vše – od zpracování grafického návrhu, který udělá naše DTP studio, až po případnou instalaci reklamy. Nyní vám v případě realizace zakázky uděláme grafický návrh zcela ZDARMA!
Česká republika
Znáte ten pocit, když se vám do práce nechce tak moc, až je vám špatně? Semlelo vás prostředí firmy? Sebralo vám roky? Chcete je zpět? Vracíme 10 - 20 let biologického věku. Provádíme vás měřitelnou změnou. Obnovíme oslabené funkce organismu. 1. měření BIOLOGICKÉHO VĚKU a konzultace ZDARMA!
Česká republika
Seminář dle nové právní úpravy v zákoně č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek reaguje nejen na výklad nových postupů a institutů v zákoně, ale rovněž i na další výkladové otázky, které se vyskytují v souvislosti s realizací zadávacích řízení. Seminář je určen pro zadavatele i dodavatele VZ.
Česká republika
Přípravný kurz je určen pro nové uchazeče o získání osvědčení revizního technika elektrických zařízení nebo pro ty, kteří si chtějí jeho rozsah rozšířit. !! NOVINKA - představujeme vám v České republice unikátní projekt praktické výuky pro revizní techniky elektrických zařízení.
Česká republika