Nabízené akce (65)

Účetní programy (ekonomický software) určené pro malé až střední firmy a neziskové organizace se vyznačují snadnou a rychlou ovladatelností. Tyto účetní programy jsou jednoduše přehledné a vodící, takže nevyžadují žádné speciální školení uživatele. Nyní ÚČETNÍ PROGRAM - DAŇOVÁ EVIDENCE zdarma.
Česká republika
Zaměřujeme se na distribuci a prodej nehtové kosmetiky, pedikúry, drobného kosmetického zboží, masérského zboží, drogistického sortimentu a vybavení salónů. Naleznete u nás zajímavé ceny a dodání do vašeho domova je vždy rychlé. Nyní zakupte ŽABKY NA PEDIKÚRU v akci 10+2 zdarma.
Česká republika
Zaměřujeme se na distribuci a prodej nehtové kosmetiky, pedikúry, drobného kosmetického zboží, masérského zboží, drogistického sortimentu a vybavení salónů. Naleznete u nás zajímavé ceny a dodání do vašeho domova je vždy rychlé. Nyní zakupte KODAD SADU START se slevou 61 %.
Česká republika
EMKOL, Ing. Josef Koukal: lešení, pojízdná hliníková, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje, stavební mechanizace, elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače. Nyní se slevou 2 795 Kč zakoupíte na našem e-shopu ŘEZAČ SPÁR NTC RZ 202.
Česká republika
K dispozici máme k okamžitému odběru blokovou pilu italské firmy Batipav, model Prime 700 S. Pila je vodou chlazená a může mít kotouč o průměru až 700 mm. Je vybavena naklápěním řezné jednotky a laserovým pravítkem. Nyní sleva 3 865 Kč.
Česká republika
K okamžitému odběru máme k dispozici přenosnou odhlučněnou elektrocentrálu ITC GG 5600 SEi o celkovém proudu 21 A na 230 V. Centrála je vybavena el. startem s dálkovým ovládáním. Nyní se slevou 2 295 Kč.
Česká republika
Zabýváme se prodejem plastových eletroměrových rozvaděčů. V současné době probíhá výprodej elektroměrů ze staších skladových zásob. Výprodejová cena je určena dle stáří či vad na plášti rozvaděčů. Všechny rozvaděče jsou plně funkční. Akce je určena pro elektromontážní firmy. Slevy od 10 % do 50 %.
Česká republika
Prodáváme vybavení pro gastronomické provozy. Nabízíme stolní varné a ohřevné spotřebiče, chlazení, výrobníky ledu, kávovary, hrnce, pekáče. Dodáváme stroje na přípravu zeleniny a masa, barovou techniku. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 14 %, dárkem a dopravou zdarma PULTOVOU MRAZNIČKU.
Česká republika
Předáváte si s kolegy úkoly emailem nebo ústně? A stane se vám, že na některý úkol zapomenete? Máme pro vás elegantní řešení v podobě jednoduchého prográmku, jehož funkcí je rychlé úkolování okolních uživatelů s jistotou převzetí. Následný přehled zobrazuje seznam úkolů a informuje o jejich plnění.
Česká republika
Chcete mít služební cesty u vás ve firmě zcela pod kontrolou? Tento program je určen pro pohodlné vedení knihy jízd, plánování a kontrolu služebních cest. Program vyniká jednoduchým a přehledným ovládáním. Kniha jízd slouží k evidenci a vyhodnocování provozu firemních i soukromých vozidel.
Česká republika