Nabízené akce (88)

Zaměřujeme se na distribuci a prodej nehtové kosmetiky, pedikúry, drobného kosmetického zboží, masérského zboží, drogistického sortimentu a vybavení salónů. Naleznete u nás zajímavé ceny a dodání do vašeho domova je vždy rychlé. Nyní zakupte ŽABKY NA PEDIKÚRU v akci 10+2 zdarma.
Česká republika
Zaměřujeme se na distribuci a prodej nehtové kosmetiky, pedikúry, drobného kosmetického zboží, masérského zboží, drogistického sortimentu a vybavení salónů. Naleznete u nás zajímavé ceny a dodání do vašeho domova je vždy rychlé. Nyní zakupte KODAD SADU START se slevou 61 %.
Česká republika
Firemní akce, den otevřených dveří či oslava výročí firmy bez starostí od profesionálů. • Naše hlavní benefity jsou neotřelý a svěží catering • pestré doprovodné programy • kulturní programy plné rytmu, zábavy i smíchu • technická podpora a scénografie, která upoutá atmosférou • osobní přístup •
Česká republika
Ucelený servis, technika, pódia, stany, kulturní programy, doprovodné atrakce a programy, catering. Efektivní řešení, které koresponduje s vaším rozpočtem a záměrem. Ideální řešení také pro nábor nových zaměstnanců.
Česká republika
Komplexní služby pro vaše firemní akce, výjezdní zasedání, kongresy či organizace firemní oslavy. Klademe důraz na každý detail projektu. Náš tým profesionálů navrhne ideální řešení s ohledem k vašim představám a k rozpočtu.
Česká republika
Reklamní plochy v prémiových Fitness centrech v celé ČR. Jedinečný poměr ceny a odezvy od oslovených. V rámci jedné kampaně můžete použít i více motivů současně. Můžete cílit libovolně jen na ženy nebo jen na muže. Na vyžádání zašleme modelový rozpočet a nabídneme i zajímavou zaváděcí slevu.
Česká republika
Reklamní nosiče umístěné na nejviditelnějších místech v čekárnách, vstupních prostorách poliklinik, sdružených zdravotnických zařízeních, v lékařských domech a nemocnicích. Celkový zásah sítě činí 2,4 milionu pacientů měsíčně.
Česká republika
Realizujeme promo akce na celém území ČR. Disponujeme vlastní databází promotérů. Nabízíme komplexní servis od návrhu komunikace, logistiky, průběžné koordinace až po finální vyhodnocení projektu. Zvyšte podporu prodeje!
Česká republika
Komplexní servis pro organizování konference, naše služby na klíč vás zbaví starostí. Navrhneme vhodnou lokalitu, zajistíme hladký chod od technické podpory, cateringu, ubytování, soukromého využití luxusního kinosálu hned vedle sálu, prosklenou terasu. Doprovodné programy a zázemí pro pořadatele.
Česká republika
Profesionální servis pro organizování konference, naše služby na klíč vás zbaví starostí. Navrhneme vhodnou lokalitu, zajistíme hladký chod od technické podpory, cateringu, doprovodných programů, ubytování, parkování, závěrečné galavečeře s programem. Máme zkušenosti i s nízkonákladovými projekty.
Česká republika