Nabízené akce (1134)

Srdečně vás zveme na výstavu prací studentů STŘEDNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY - obor grafický design a fotografie, do areálu LIDOVÝCH SADŮ. Spolu s krásnou vyhlídkou z nejvyššího místa na věži, můžete obdivovat zajímavá a inspirativní díla studentů této školy. Výstava potrvá do 30.6.2019. Nenechte si ujít!
Liberecký kraj
Zaměřujeme se na hloubkové čištění/tepování sedacích souprav, čalounění, koberců a matrací. K čištění používáme pouze profesionální přístroje od firmy Kärcher Puzzi a kvalitní chemii Alori, Cleamen. V případě zakázky v minimální hodnotě 1 000 Kč, získáte slevu 20 % na ČIŠTĚNÍ VEŠKERÉHO ČALOUNĚNÍ.
Liberecký kraj
Využijte JARNÍ AKCI! Sleva na standardní katalogové ceny lícových cihel, cihlových pásků a rohů. Platná od 1.5.2019 do 30.6.2019. Všechny lícové cihly, cihlové pásky a rohy jsou nabízeny v 1. jakosti. Cihlové pásky a rohy slevy až 35 % !
Liberecký kraj
Potřebujete změnu? Někdy stačí jen oživit váš interiér! 3D návrhy interiérů jsou vhodné nejen pro nové či rekonstruované byty, ale také k vizualizaci vašeho nynějšího bytu. Nyní využijte 1 hodinu nezávazné konzultace ohledně doporučené změny vašeho interiéru ZDARMA.
Liberecký kraj
Nakupte u nás každý čtvrtek nad 500 Kč, zaplaťte v hotovosti nebo kartou a dostanete slevu 20 % na veškerý sortiment. AVEX LIBEREC-velkoobchod barvy, laky, lazury, potřeby pro malíře a sanační hmoty + kolorovací centrum PRIMALEX, JUB a Dulux. Akce platí do 30.6.2019.
Liberecký kraj
Již 15 let poskytujeme úklidové služby v celém Libereckém kraji. Nově nabízíme výrazné slevy pro držitele liberecké městské karty, důchodce a školní zařízení! Nyní využijte SLEVU 10 % NA VEŠKERÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY! Při kontaktu s námi uvádějte heslo "ŽIVÉ AKCE".
Liberecký kraj
Společnost SLUNCE INVEST je zkušený tým topenářů. Využijte naše zkušenosti v oblasti vytápění, ohřevu teplé užitkové vody a ohřevu bazénů pomocí solárních systémů a tepelných čerpadel. Každá zakázka je jiná, vždy ale najdeme realizaci, u které byl výchozí stav blízko vašemu. KONZULTACE ZDARMA!
Jihočeský kraj
Naše společnost pro vás vyvinula originální konstrukci bazénových krytů. Tento produkt v sobě spojuje kvalitní a bezpečnou konstrukci bazénového zastřešení a zákaznicky přístupné ceny. Na všechny typy ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ POOLOR u nás nyní získáte slevu 45 %.
Jihočeský kraj
Navštivte nás v Zahradnictví v Kaštanech na okraji města Dačic, kde sousedíme se zámkem a zámeckým parkem. Převážná většina rostlin je z vlastní produkce. Naše specializace se týká roubování miniaturních rostlin. Při nákupu OKRASNÝCH ROSTLIN A DŘEVIN NAD 5 000 Kč dostanete SLEVU 5 %!
Jihočeský kraj
Navštivte nejlepší ZOO v JIŽNÍCH ČECHÁCH - ZOOLOGICKOU ZAHRADU HLUBOKÁ NAD VLTAVOU. Uvidíte zde přes 300 druhů zvířat v téměř 3 000 exemplářích. Pozorovat u nás můžete vydry říční, pestrobarevné vodní ptactvo, tygra ussurijského, mravence zrnojeda i mohutného losa. Dítě do 90 cm má VSTUPNÉ ZDARMA.
Jihočeský kraj