Nabízené akce (68)

Pojeďte s námi na devítidenní poznávací zájezd - METROPOLE VÝCHODU KANADY. Zájezd se slevou 10 % se koná 1.9. - 9.9.2020. Těšit se můžete na NIAGARSKÉ VODOPÁDY, TORONTO, OTTAWU, QUÉBEC CITY, MONTREAL, jezero Ontario, deltu řeky svatého Vavřince, Rideau Canal - vodní kanál, pahorek Mount Royal.
Česká republika
Pojeďte s námi na jedenáctidenní poznávací zájezd - NÁRODNÍ PARKY ZÁPADNÍ KANADY. Zájezd se slevou 8 % se koná 8.9 - 18.9.2020. Těšit se můžete na CALGARY, BANFF, Národní park Yoho, LAKE LOUISE, ledovec Athabaska, Národní park Jasper, MALIGNE LAKE, nejvyšší horu ROCKIES, VANCOUVER, CLEARWATER, HOPE.
Česká republika
Pojeďte s námi na čtrnáctidenní poznávací zájezd - NAMIBIE - SVŮDNÁ A NEPOZNANÁ. Zájezd se slevou 8 % se koná 13.8 - 26.8.2020. Těšit se můžete na celodenní safari v NP Etosha v otevřených terénních vozech, Kolmanskop, Moon Landscape, plavbu Dolphin & Seals ve Walvis Bay, návštěvu osady Himba.
Česká republika
Pojeďte s námi na osmnáctidenní poznávací zájezd - TO NEJLEPŠÍ Z KANADY. Zájezd se slevou 9 % se koná 1.9 - 18.9.2020. Těšit se můžete na návštěvy NP, plavbu lodí do blízkosti Niagarských vodopádů, ochutnávku vína v oblasti Niagara Falls, vyhlídkovou věž CN Tower v Torontu, plavbu TISÍCE OSTROVŮ.
Česká republika
Pojeďte s námi na třídenní poznávací zájezd do Benátek s koupáním na ostrově Lido di Venezia. Zájezd se slevou 32 % se koná 17.7. - 19.7.2020. Těšit se můžete na pěší prohlídku podél Canalu Grande k mostu Ponte di Rialto, náměstí sv. Marka s bazilikou, Kampanilu a další světoznámé památky.
Česká republika
Pojeďte s námi na čtyřdenní poznávací zájezd do Amsterdamu a Zaanse Schans s návštěvou města Alkmaar. Zájezd se slevou 10 % se koná 23.7. - 26.7.2020. Těšit se můžete na rybářské městečko Volendam, proslulý sýrový trh s místními specialitami v Alkmaaru, Muzeum sýrů, skanzen Zaanse Schans, projížďku.
Česká republika
Pojeďte s námi na čtyřdenní poznávací zájezd do největšího města Ruska - MOSKVY. Zájezd se slevou 10 % se koná 20.8. - 23.8.2020. Těšit se můžete na Rudé náměstí, Kreml, Mauzoleum V. I. Lenina, hrob neznámého vojína, Novoděvičí klášter, chrám Vasila Blaženého, Muzeum hraček, obchodní dům GUM.
Česká republika
Pojeďte s námi na čtyřdenní poznávací zájezd do Lisabonu a na jeho pobřeží. Zájezd se slevou 17 % se koná 14.11. - 17.11.2020. Těšit se můžete na lisabonskou čtvrť Belém, Klášter sv. Jeronýma, Památník objevů, panoramatickou projížďku historickým centrem města, přírodní park Serra de Sintra.
Česká republika
Pojeďte s námi na pětidenní poznávací letecký zájezd za perlami severu - PETROHRADEM A HELSINKAMI. Zájezd se slevou 10 % se koná 2.9. - 6.9.2020. Těšit se můžete na barokní Zimní palác, Triumfální oblouk, , Alexandrův sloup, muzeum na křižníku Aurora, Jantarovou komnatu, Kostel na Temppeliaukio.
Česká republika
Pojeďte s námi na patnáctidenní poznávací zájezd na ostrov PORTO SANTO na kole. Zájezd se slevou 11 % se koná 14.9. - 28.9.2020. Prožijte svou dovolenou v kombinaci se sportovní aktivitou, kdy se vám při cykloturistice na ostrově Porto Santo bude při pohledu na okolní přírodu tajit dech..
Česká republika