Nabízené akce (145)

Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Pro zaměstnance montážních organizací poskytujeme výrazné množstevní slevy!!!
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém standardním ubytování.
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém nadstandardním ubytování.
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém ubytování v apartmánech - hotelových pokojích.
Ústecký kraj
Pojeďte s námi na osmidenní poznávací zájezd do Egypta - HATŠEPSUT. Zájezd se slevou 21 % se koná 30.9. - 7.10.2020. Těšit se můžete na LUXOR, Údolí králů, Edfu, Kom ombo, Asuán, Philae, Marsa Alam, nákupy, koupání v Rudém moři.
Česká republika
Pojeďte s námi na osmidenní poznávací zájezd - SKVOSTY ATTIKY A PELOPONÉSU. Zájezd se slevou 15 % se koná 11.9. - 18.9.2020. Těšit se můžete na Athény, Delfy, Olympii, Mykény, Nafplio, Kinetta, návštěvu Lví brány, kyklopských hradeb, královských hrobek, divadlo ze čtvrtého století před Kristem.
Česká republika
Pojeďte s námi na dvanáctidenní poznávací zájezd do Egypta - FARAON 4. Zájezd se slevou 18 % se koná 12.9. - 23.9.2020. Těšit se můžete na Hurghadu, Káhiru, Alexandrii, Luxor, Údolí králů, Edfu, Kom Ombo, Asuán, Philae, koupání v Rudém moři, návštěvu Núbijské vesnice, prohlídky chrámů a kolosů.
Česká republika
Pojeďte s námi na třináctictidenní poznávací zájezd do Maroka - VELKÝ OKRUH ZE SAIDIE. Zájezd se slevou 13 % se koná 3.9. - 15.9.2020. Těšit se můžete na Saidii, Fes, Midelt, Erfoud, Todra Gorge, Tinghir, Ouarzazate, Ait Ben Haddou, Marakéš, Casablanca, Rabat, Tanger, Tetouan, Chefchaouen, Meknes.
Česká republika
Pojeďte s námi na šestidenní poznávací zájezd na ISLAND. Zájezd se slevou 15 % se koná 24.9. - 29.9.2020. Těšit se můžete na nejsevernější hlavní město Reykjavík, národní park Thingvellir, termální oblast Geysiru, Zlatý vodopád Gullfoss, termály Secret lagoon – tajné laguny, vodopády Skógafoss.
Česká republika
Pojeďte s námi na devítidenní poznávací zájezd do země TERANGY. Zájezd se slevou 14 % se koná 22.9. - 30.9.2020. Těšit se můžete na Dakar, Růžové jezero, Peulh, Lompoul, Saint Louis, Djoudj/Langue de Barbarie, La Somone, Royal Horizons Baobab.
Česká republika