Nabízené akce (169)

Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Pro zaměstnance montážních organizací poskytujeme výrazné množstevní slevy!!!
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém standardním ubytování.
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém nadstandardním ubytování.
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém ubytování v apartmánech - hotelových pokojích.
Ústecký kraj
Srdečně zveme všechny děti na LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY S KOŇMI do STÁJÍ ŠTĚTICE. Náplní tábora jsou táborové, sportovní, společenské hry a soutěže, táboráky, diskotéka, výlety a především péče o koně a vyjížďky na koních. Využít můžete sourozeneckou slevu 200 Kč. Více info na webu. Těšíme se na vás!
Jihočeský kraj
Srdečně zveme vaše děti na LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY S KOŇMI do STÁJÍ ŠTĚTICE. Náplní tábora jsou táborové, sportovní, společenské hry, soutěže, táboráky, diskotéka, výlety a především péče o koně a vyjížďky na koních. Pokud se vaše děti tábora již někdy zúčastnily, můžete využít věrnostní slevu 200 Kč.
Jihočeský kraj
Internetový obchod Kojenecké oblečení Brumlík se zabývá širokým sortimentem kojeneckého oblečení a dětského oblečení. Naším cílem je umožnit čerstvým a budoucím maminkám nákup dětského a kojeneckého oblečení v pohodlí domova. Nyní zakupte KOJENECKÉ FROTÉ PUNČOCHÁČKY - HVĚZDIČKY a ušetříte 47 %.
Česká republika
Pojeďte s námi na osmidenní poznávací zájezd do Egypta - HATŠEPSUT. Zájezd se slevou 21 % se koná 30.9. - 7.10.2020. Těšit se můžete na LUXOR, Údolí králů, Edfu, Kom ombo, Asuán, Philae, Marsa Alam, nákupy, koupání v Rudém moři.
Česká republika
Pojeďte s námi na osmidenní poznávací zájezd - SKVOSTY ATTIKY A PELOPONÉSU. Zájezd se slevou 15 % se koná 11.9. - 18.9.2020. Těšit se můžete na Athény, Delfy, Olympii, Mykény, Nafplio, Kinetta, návštěvu Lví brány, kyklopských hradeb, královských hrobek, divadlo ze čtvrtého století před Kristem.
Česká republika
Pojeďte s námi na dvanáctidenní poznávací zájezd do Egypta - FARAON 4. Zájezd se slevou 18 % se koná 12.9. - 23.9.2020. Těšit se můžete na Hurghadu, Káhiru, Alexandrii, Luxor, Údolí králů, Edfu, Kom Ombo, Asuán, Philae, koupání v Rudém moři, návštěvu Núbijské vesnice, prohlídky chrámů a kolosů.
Česká republika