Nabízené akce (45)

Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Pro zaměstnance montážních organizací poskytujeme výrazné množstevní slevy!!!
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém standardním ubytování.
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém nadstandardním ubytování.
Ústecký kraj
Ubytovací zařízení HOBY nabízí klidné a pohodové zázemí pro montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty. Kapacita ubytovacího zařízení je 226 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Nyní využijte slevy dle dohody při dlohoudobém ubytování v apartmánech - hotelových pokojích.
Ústecký kraj
Srdečně vás zveme na POZNÁVACÍ JEDNODENNÍ VÝLET do ČESKÉHO KRUMLOVA a na LIPNO. Zájezd se slevou 25 % se koná dne 11.7.2020. Zaplatíte pouze 599 Kč. V ostatních termínech sleva neplatí a cena je 799 Kč. Využijte tedy tuto slevu a pojeďte s námi za poznáváním, relaxací a do přírody.
Česká republika
Penzion u lesa se nachází v klidném místě u cyklostezky, poblíž jihočeských rybníků, ZOO Ohrady a zámku Hluboká. Okolní les má léčivé účinky na plíce. Akce1: zapůjčení PIKNIKOVÉHO BATOHU A DEKY na celý den zdarma. Při kontaktu s námi uvádějte heslo: "živeakce1". Celé prostory dezinfikujeme ozonem.
Česká republika
Penzion u lesa se nachází v klidném místě u cyklostezky, poblíž jihočeských rybníků, ZOO Ohrady a zámku Hluboká. Díky borovým silicím má okolní les léčivé účinky. Akce2: PRIVÁTNÍ VÍŘIVKA na 40 minut zcela zdarma. Při kontaktu s námi uvádějte heslo: "živeakce2". Celé prostory dezinfikujeme ozonem.
Česká republika
Penzion u lesa se nachází v klidném místě u cyklostezky, poblíž jihočeských rybníků, ZOO Ohrady a zámku Hluboká. Díky borovým silicím má okolní les léčivé účinky. Akce3: při ubytování na 4 dny, pátá noc zdarma. Při kontaktu s námi uvádějte heslo: "živeakce3". Celé prostory dezinfikujeme ozonem.
Česká republika
Prožijte pár dní pohody v PENZIONU VOLAŘÍK ve vinařské oblasti jižní Moravy v Dolních Dunajovicích s krásnou vyhlídkou na masiv Pálavy. Čeká vás ubytování v pokojích s vlastním soc. zařízením a WIFI ZDARMA! Pro ubytované rekreanty nabízíme BONUS, a to SLEVU 5 % na vína z VINAŘSTVÍ VOLAŘÍK MIKULOV!
Česká republika
Pojeďte s námi na výlet do BABIČČINA ÚDOLÍ A NA TŘEBECHOVICKÝ BETLÉM. Zažijete zde prohlídku zámku Ratibořice a zámeckého parku, exotického skleníku, Loveckého pavilonu, bažantnice, Starého bělidla, Rudova mlýnu, Viktorčina splavu, Muzea betlémů. Výlet je se slevou 51 % a vyjde vás pouze na 490 Kč.
Česká republika