Nabízené akce (1191)

Naše dílna je vybavena stroji na zpracování masivu a dřevotřískových desek. Jsme schopni vybavit dům, či byt podlahami, dveřmi, schodištěm, obložením, pergolou, kuchyní, vestavěnými skříněmi, obývací stěnou a bytovými doplňky. Nyní využijte akci: KUCHYNĚ NA MÍRU se slevou 33 %
Středočeský kraj
Naše dílna je vybavena stroji na zpracování masivu a dřevotřískových desek. Jsme schopni vybavit dům, či byt podlahami, dveřmi, schodištěm, obložením, pergolou, kuchyní, vestavěnými skříněmi, obývací stěnou a bytovými doplňky. Nyní využijte akci: VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ se slevou 20 %.
Středočeský kraj
Pokud zařizujete nebo předěláváte své bydlení, jste na správném místě. Zabýváme se dodávkou a realizací podlah, dveří, oken, ale i celkovými rekonstrukcemi bytů či domů a bytových jader. Nyní využijte SLEVY AŽ 70 % na vybrané produkty dveří, vinylových nebo plovoucích podlah a PVC.
Středočeský kraj
Přijďte nás navštívit do naší rodinné pekárny v obci Vestec u Prahy. V objektu pekárny máme prodejnu, kde si v příjemném prostředí vyberete vždy čerstvé, slané, sladké nebo obložené pečivo podle vlastní chuti. Kdo u nás nakoupí po 17. hodině, dostane na NETRVANLIVÉ VÝROBKY A PEČIVO SLEVU 50 %!
Středočeský kraj
Firma WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o. poskytuje profesionální služby od návrhu až po realizaci světlovodů a vlastní výhradní zastoupení pro značku Solatube v české republice. Nyní rezidenční klienti dostávají k zakoupení kompletního světlovodu difuzér Vusion zcela ZDARMA!
Středočeský kraj
Kvalitně a zajímavě zachytím jedinečné okamžiky vašeho svatebního dne. Objednejte Svatebního Fotografa. Nabízím profesionální služby svatebního fotografa. Působím především v Praze, Kutné Hoře a po dohodě i v celé ČR. Volejte 608 334 719 a řekněte si o slevu 500 Kč, ceník služeb http://srozumem.cz.
Středočeský kraj
Věděli jste, že je ROČNÍ KONTROLA KOMÍNŮ A REVIZE KOMÍNOVÝCH SPALINOVÝCH CEST POVINNÁ? Každý majitel komína připojeného na funkční kotel nebo kamna musí nechat zkontrolovat každý funkční komín jednou ročně. Přijedeme k vám - do 50 km ZCELA ZDARMA!
Středočeský kraj
Fotografování portrétů, glamour, partnerská a těhotenská fotografie, focení dětí, akty, aj. Fotografie portrétů či aktů pořizujeme nejen v prostředí našeho fotoateliéru v Suchdole, ale i u vás doma (mobilní ateliér) či venku v přírodě. Pro oblast Prahy, Kutnohorska a Kolínska volejte 608 334 719.
Středočeský kraj
Klimatizační jednotky single split o výkonu 2,5; 3,5; 5,0 a 7,0 kW nyní za výhodnou cenu 7 999 Kč bez DPH za 1kW výkonu včetně montáže montáže v AKCI "na klíč". Oproti cenám na trhu s námi ušetříte až 22 %.
Středočeský kraj
Prodáváme obklady a dlažby českých výrobců nyní pod názvy RAKO a OBJEKT, dále sortiment firmy Zorka Keramika, obklady a dlažby polské výroby CERAMIKA PARADYZ, OPOCZNO, TUBADZYN, CERSANIT atd. Nyní využijte SLEVU 21 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ FIRMY RAKO!
Středočeský kraj