Nabízené akce (858)

Firma WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o. poskytuje profesionální služby od návrhu až po realizaci světlovodů a vlastní výhradní zastoupení pro značku Solatube v české republice. Nyní rezidenční klienti dostávají k zakoupení kompletního světlovodu difuzér Vusion zcela ZDARMA!
Středočeský kraj
Naše firma se zabývá servisem, výkupem a prodejem havarovaných automobilů. Nyní při kompletním servisu klimatizace včetně výměny kabinového filtru, máte od nás mikrobiologickou dezinfekci interiéru vozu pomocí O3 (ozon) ZCELA ZDARMA!
Středočeský kraj
Naše firma dodává a montuje okna od roku 1994, hlavní náplní je komplexní dodávka otvorových výplní pro stavební firmy, bytová družstva, města i soukromé osoby. To znamená demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace starých oken. Nyní využijte slevu 40 % na OKNA I DVEŘE.
Středočeský kraj
Prodáváme obklady a dlažby českých výrobců nyní pod názvy RAKO a OBJEKT, dále sortiment firmy Zorka Keramika, obklady a dlažby polské výroby CERAMIKA PARADYZ, OPOCZNO, TUBADZYN, CERSANIT atd. Nyní využijte SLEVU 21 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ FIRMY RAKO!
Středočeský kraj
Vítejte v Ristorante Pizzerii Hemerkův statek! Dovolte nám představit italskou restauraci a pizzerii s letní zahrádkou pro měsíce jara a léta a zimní zahradou pro období podzimu a zimy. Zveme vás na ochutnávku pizzy z pravých italských surovin. ROZVOZ PO SLANÉM NYNÍ ZDARMA, DO 10 KM ZA 50 KČ.
Středočeský kraj
Pokud zařizujete nebo předěláváte své bydlení, jste na správném místě. Zabýváme se dodávkou a realizací podlah, dveří, oken, ale i celkovými rekonstrukcemi bytů či domů a bytových jader. Nyní využijte SLEVY AŽ 70 % na vybrané produkty dveří, vinylových nebo plovoucích podlah a PVC.
Středočeský kraj
Naše dílna je vybavena stroji na zpracování masivu a dřevotřískových desek. Jsme schopni vybavit dům, či byt podlahami, dveřmi, schodištěm, obložením, pergolou, kuchyní, vestavěnými skříněmi, obývací stěnou a bytovými doplňky. Nyní využijte akci: KUCHYNĚ NA MÍRU se slevou 33 %
Středočeský kraj
Naše dílna je vybavena stroji na zpracování masivu a dřevotřískových desek. Jsme schopni vybavit dům, či byt podlahami, dveřmi, schodištěm, obložením, pergolou, kuchyní, vestavěnými skříněmi, obývací stěnou a bytovými doplňky. Nyní využijte akci: VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ se slevou 20 %.
Středočeský kraj
Sháníte ladiče pian? Kontaktujte nás! Naše společnost se zabývá laděním hudebních nástrojů a generálními opravami klavírů i pianin. Přijedeme za vámi ZCELA ZDARMA.
Středočeský kraj
Věříme, že si v našem SVATEBNÍM ATELIÉRU POD ZÁMKEM v Kolíně vyberete z široké nabídky svatebních a společenských šatů, bižuterie, snubních prstenů, svatebních oznámení, doplňků a dekorací. Nyní na první zapůjčení společenských šatů od nás dostanete slevu 20 %.
Středočeský kraj