Nabízené akce (1699)

Pokud zařizujete nebo předěláváte své bydlení, jste na správném místě. Zabýváme se dodávkou a realizací podlah, dveří, oken, ale i celkovými rekonstrukcemi bytů či domů a bytových jader. Nyní využijte SLEVY AŽ 70 % na vybrané produkty dveří, vinylových nebo plovoucích podlah a PVC.
Středočeský kraj
Prodáváme jízdní kola značek Marin, Superior, Apache. Prodáváme náhradní díly a doplňky. Renovujeme veterány. Provádíme servis veškerých typů a značek kol (především FAVORIT, ESKA, LIBERTA). Nyní u nás můžeze zakoupit JÍZDNÍ KOLO zn. MARIN NORTH SIDE TRAIL se slevou 4 800 Kč.
Středočeský kraj
Prodáváme jízdní kola značek Marin, Superior, Apache. Prodáváme náhradní díly a doplňky. Renovujeme veterány. Provádíme servis veškerých typů a značek kol (především FAVORIT, ESKA, LIBERTA). Nyní u nás můžeze zakoupit JÍZDNÍ KOLO zn. MARIN RIFT ZONE XC6 se slevou 10 990 Kč.
Středočeský kraj
Prodáváme jízdní kola značek Marin, Superior, Apache. Prodáváme náhradní díly a doplňky. Renovujeme veterány. Provádíme servis veškerých typů a značek kol (především FAVORIT, ESKA, LIBERTA). Nyní u nás můžeze zakoupit JÍZDNÍ KOLO zn. MARIN SAUSALITO se slevou 4 990 Kč.
Středočeský kraj
Firma WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o. poskytuje profesionální služby od návrhu až po realizaci světlovodů a vlastní výhradní zastoupení pro značku Solatube v české republice. Nyní rezidenční klienti dostávají k zakoupení kompletního světlovodu difuzér Vusion zcela ZDARMA!
Středočeský kraj
Naše firma dodává a montuje okna od roku 1994, hlavní náplní je komplexní dodávka otvorových výplní pro stavební firmy, bytová družstva, města i soukromé osoby. To znamená demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace starých oken. Nyní využijte slevu 40 % na OKNA I DVEŘE.
Středočeský kraj
Prodáváme jízdní kola značek Marin, Superior, Apache. Prodáváme náhradní díly a doplňky. Renovujeme veterány. Provádíme servis veškerých typů a značek kol (především FAVORIT, ESKA, LIBERTA). Nyní u nás můžeze zakoupit JÍZDNÍ KOLO zn. MARIN SAN RAFAEL CROSS se slevou 3 990 Kč.
Středočeský kraj
Prodáváme obklady a dlažby českých výrobců nyní pod názvy RAKO a OBJEKT, dále sortiment firmy Zorka Keramika, obklady a dlažby polské výroby CERAMIKA PARADYZ, OPOCZNO, TUBADZYN, CERSANIT atd. Nyní využijte SLEVU 21 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ FIRMY RAKO!
Středočeský kraj
Vítejte v Ristorante Pizzerii Hemerkův statek! Dovolte nám představit italskou restauraci a pizzerii s letní zahrádkou pro měsíce jara a léta a zimní zahradou pro období podzimu a zimy. Zveme vás na ochutnávku pizzy z pravých italských surovin. ROZVOZ PO SLANÉM NYNÍ ZDARMA, DO 10 KM ZA 50 KČ.
Středočeský kraj
Naše dílna je vybavena stroji na zpracování masivu a dřevotřískových desek. Jsme schopni vybavit dům, či byt podlahami, dveřmi, schodištěm, obložením, pergolou, kuchyní, vestavěnými skříněmi, obývací stěnou a bytovými doplňky. Nyní využijte akci: KUCHYNĚ NA MÍRU se slevou 33 %
Středočeský kraj