Nabízené akce (112)

V pátek začíná víkend a to je důvod k oslavě i u nás. Každý pátek u nás proto nakoupíte veškerý sortiment barev se slevou 10 %. Neváhejte využít této skvělé nabídky! Další slevy se ale s touto akcí nesčítají. Akce platí od 5.6.2020 do 25.9. 2020!
hl. město Praha
Projekt Green Village se nachází se v malebném prostředí Benešovska, sousedí s golfovým resortem Konopiště. V první etapě nabízí 21 rodinných domů, s dispozicí 5+KK v nejvyšším standardu, zajišťujícím klidný a pohodlný život. Poslední dva domy můžete pořídit s 20% slevou. Uvádějte heslo: ŽIVÉ AKCE!
hl. město Praha
Naše firma se specializuje na výrobu vestavěných skříní a nábytku na míru. Objednejte si výrobu svého vysněného nábytku u nás a získáte super slevu 30 % na celou zakázku! Dále od nás máte zaměření skříně a dopravu zcela ZDARMA!
hl. město Praha
Pečení je radost! S námi pečte jako profesionál. Na našem webu seženete mnoho vychytávek, potřeb a pomůcek na pečení a výrobu domácích dortů. Připravili jsme pro vás akce, výprodeje, slevy a novinky. Využijte nyní slevu 50 % na MARTELLATO - VÍČKO NA KULATÝ KELÍMEK.
Česká republika
Pečení je radost! S námi pečte jako profesionál. Na našem webu seženete mnoho vychytávek, potřeb a pomůcek na pečení a výrobu domácích dortů. Připravili jsme pro vás akce, výprodeje, slevy a novinky. Využijte nyní slevu 50 % na MARTELLATO - VÍČKO NA TROJHRANNÝ KELÍMEK.
Česká republika
Pečení je radost! S námi pečte jako profesionál. Na našem webu seženete mnoho vychytávek, potřeb a pomůcek na pečení a výrobu domácích dortů. Připravili jsme pro vás akce, výprodeje, slevy a novinky. Využijte nyní slevu 50 % na PODSTAVEC NA PLASTOVÉ OBALY na zákusky.
Česká republika
Aqua Ball Swiss ochrání turbulencí v galvanickém poli vaši pračku, myčku před vodním kamenem. Je patentován švýcarskou firmou. Ušetříte 1/3 prášků, tablet, ochráníte pračku i myčku proti vodnímu kameni, po vyprání poznáte měkkost ručníků i ostatního prádla. Je k použití na 10 let a záruka je 5 let!
Česká republika
Máte problém se vstupem do vany? Těžko se vám zvedají nohy? Pomůžeme vám. Provádíme přímo ve vaší koupelně zabudování dvířek do vany a to během jednoho dne, druhý den musí výrobek a jeho zabudování zatvrdnout a uschnout a třetí den se již můžete koupat. Zdarma můžete získat ke své objednávce DÁREK.
Česká republika
Prodáváme vybavení pro gastronomické provozy. Nabízíme stolní varné a ohřevné spotřebiče, gastronádoby, chlazení, výrobníky ledu, kávovary, hrnce, pekáče. Dodáváme stroje na přípravu zeleniny a masa, barovou techniku a další. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 40 % DRINK MIXÉR - FRAPÉ - SHAKER.
Česká republika
Vítejte ve světě Primadrogerie! Prohlédněte si naše stránky, najdete zde aktuální akční nabídky kosmetického a drogistického zboží, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací. Jsme tu pro vás! Nyní si zakupte od 6.5. do 20.5: PRESTIGE - ŠTĚTKU NA LÁHVE. Ušetřete s námi 30 %.
Česká republika