Nabízené akce (1601)

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky. Navštívit nás můžete také v naší prodejně Horovo nám. 13/15, PRAHA 8. Pořiďte si u nás interiérové žaluzie Climax! Pouze do konce roku 2017 se slevou 20 %. Využijte této skvělé nabídky a kontaktujte nás na některé z našich poboček.
hl. město Praha
A. V. Pension Praha: Příjemný útulný rodinný penzion, nabízí ubytování rodinám i obchodníkům v klidné vilové čtvrti jen pár minut od stanice metra Chodov, s výborným spojením do centra Prahy. Pokud u nás využijete dvoulůžkový pokoj jako jednolůžkový, máte slevu 400 Kč.
hl. město Praha
A. V. Pension Praha: Příjemný útulný rodinný penzion, nabízí ubytování rodinám i obchodníkům v klidné vilové čtvrti jen pár minut od stanice metra Chodov, s výborným spojením do centra Prahy. Při pobytu delším než 3 dny a plném obsazení pokoje, máte u nás slevu 10 %.
hl. město Praha
A. V. Pension Praha: Příjemný útulný rodinný penzion, nabízí ubytování rodinám i obchodníkům v klidné vilové čtvrti jen pár minut od stanice metra Chodov, s výborným spojením do centra Prahy. Při dlouhodobém pronájmu vám poskytneme slevu dle dohody.
hl. město Praha
CHCETE UMĚT DOBŘE A BEZPEČNĚ JEZDIT V SOUČASNÉM SILNIČNÍM PROVOZU? My vás to naučíme. Nepodbízíme se cenou, ale zaručujeme kvalitní výuku i výcvik. Máme vysokoškolsky i pedagogicky vzdělané učitele. Nyní pro studenty se SLEVOU 1 000 Kč! Zakoupit můžete také dárkové poukazy.
hl. město Praha
Oblíbená metoda, která vám pomůže nahlédnout a lépe porozumět situacím, ve kterých se nacházíte a nevíte proč se vám stále opakují, proč z nich nemůžete najít cestu ven. Jak sám název „rodinné“ říká, týkají se vhledy povětšinou rodiny, ne však úplně a zcela. Nahlédnout můžete např. na své finance.
hl. město Praha
Akademie Křídla Andělská je duchovně zaměřená škola, která klade důraz na práci s klienty na všech úrovních v souladu s Universem. Studium přináší nové informace z různých duchovně laděných oborů, následně je propojuje a vede dál k uceleným poznatkům, názorům směrem ke klientovi.
hl. město Praha
Téma – vnitřní dítě, skryté talenty, strach. Meditace je stav v hladině alfa, kdy odpojíme mysl a přes Universum se napojíme do vyšších sfér, kde můžeme komunikovat. Lidé si hodně pletou meditaci s relaxací, jiní se zase domnívají, že při meditaci musí hluboce přemýšlet, hloubat.
hl. město Praha
Malování mandal je terapeutická disciplína, která umožní nahlédnout do nitra osoby s možností popisu problému, který osoba prožívá, dojde tedy k odkrytí s následným propojením, jak z oné situace vyjít ven. V mandale čteme minulost, budoucnost, přípravu toho, co jsme si jako duše vzali.
hl. město Praha
Meditace je stav v hladině alfa, kdy odpojíme mysl a přes Universum se napojíme do vyšších sfér, kde můžeme komunikovat. Lidé si hodně pletou meditaci s relaxací, jiní se zase domnívají, že při meditaci musí hluboce přemýšlet, hloubat. Meditací je více druhů, přijďte se k nám přesvědčit a vyzkoušet!
hl. město Praha