Nabízené akce (1767)

Nejprodávanější pergola z hliníku je Suntech EVA. Díky své štíhlé konstrukci a velmi příznivé ceně je nejoblíbenějším produktem společnosti Suntech na českém trhu. Po stažení pohyblivé střechy je konstrukce velmi nenápadná a terasa je příjemně vzdušná. Nyní se SLEVOU 20 %!
hl. město Praha
Pergola Flat je tak trochu výjimkou mezi hliníkovými pergolami se stahovací střechou – je instalovaná s rovnou střechou. I proto je vhodná k instalaci především ke stavbám bez sedlové střechy nebo s nízkou montážní výškou. Nyní se SLEVOU 20 %!
hl. město Praha
Nabízíme vám kompletní služby v oblasti stěhování a vyklízení pro domácnosti, instituce, úřady a firmy. Při objednávce stěhování uveďte heslo Živé firmy a získáváte SLEVU 5 % Z CENY STĚHOVÁNÍ!
hl. město Praha
Naše lékařky jsou špičkami v oboru laserové a korektivní dermatologie, aplikaci Botoxu a dermálních výplní. Hýčkat vás budou profesionální zdravotní sestřičky, terapeutky a kosmetičky. Pokud si u nás nyní objednáte BOTOX - odstranění nadměrného pocení, získáte 2 000 Kč KREDIT na další ošetření.
hl. město Praha
Naše lékařky jsou špičkami v oboru laserové a korektivní dermatologie, aplikaci Botoxu a dermálních výplní. Hýčkat vás budou profesionální zdravotní sestřičky, terapeutky a kosmetičky. Pokud si u nás nyní objednáte BOTOX - odstranění nadměrného pocení, získáte LUX. ŠÁTEK VERSACE v hodnotě 2 770 Kč.
hl. město Praha
Naše lékařky jsou špičkami v oboru laserové a korektivní dermatologie, aplikaci Botoxu a dermálních výplní. Hýčkat vás budou profesionální zdravotní sestřičky, terapeutky a kosmetičky. Pokud si u nás nyní objednáte VANQUISH - bezbolestnou liposukci, získáte kredit 2 000 Kč na další ošetření.
hl. město Praha
Naše lékařky jsou špičkami v oboru laserové a korektivní dermatologie, aplikaci Botoxu a dermálních výplní. Hýčkat vás budou profesionální zdravotní sestřičky, terapeutky a kosmetičky. Pokud si u nás nyní objednáte BOTOX A DERMÁLNÍ VÝPLNĚ k odstranění vrásek, získáte slevu 2 000 Kč.
hl. město Praha
Naše lékařky jsou špičkami v oboru laserové a korektivní dermatologie, aplikaci Botoxu a dermálních výplní. Hýčkat vás budou profesionální zdravotní sestřičky, terapeutky a kosmetičky. Pokud si u nás nyní objednáte 5 X ODSTRANĚNÍ CELULITIDY RÁZOVOU VLNOU X-WAVE, získáte LYMFODRENÁŽ ZCELA ZDARMA.
hl. město Praha
Jsme reklamní agentura, která klientům poskytuje široké služby a reklamní servis. Na základě vaší objednávky zpracujeme jakýkoliv druh reklamy – od zpracování grafického návrhu, který udělá naše DTP studio, až po případnou instalaci reklamy. A nyní s dopravou po Praze ZDARMA!
hl. město Praha
CHCETE UMĚT DOBŘE A BEZPEČNĚ JEZDIT V SOUČASNÉM SILNIČNÍM PROVOZU? My vás to naučíme. Nepodbízíme se cenou, ale zaručujeme kvalitní výuku i výcvik. Máme vysokoškolsky i pedagogicky vzdělané učitele. Nyní pro studenty se SLEVOU 1 000 Kč! Zakoupit můžete také dárkové poukazy.
hl. město Praha