Nabízené akce (1895)

Zabýváme se vzorkovým prodejem a pokládkou koberců, PVC a plovoucích podlah včetně veškerého servisu, návrhu a zaměření. Od stěrkování podlah, samotné pokládky, lištování, až po instalaci přechodových lišt nebo dřevěných prahů. Nyní využijte akci: pro nové zákazníky SLEVA 14 %.
hl. město Praha
Od 1.4.2017 do 1.7.2017 využijte slevu 10 % z celkové ceny stěrek imitující pohledový beton. Cena před slevou 1 200 Kč / m2. Po slevě nyní pouze za 1 080 Kč / m2.
hl. město Praha
Tato nabídka platí pouze při realizaci kompletní rekonstrukce bytu a koupelny. Sleva se vztahuje na vámi vybrané obklady, dlažbu a sanitu. Našimi výhradními dodavateli jsou firmy SIKO, Keramika Soukup, MK Keramika. Sanitu, obklady i dlažbu si můžete vybrat z aktuálních katalogů.
hl. město Praha
Nyní jarní sleva 10 % na provedení fasády a zateplení, další sleva na výměnu oken a parapetů. Rodinné domy, činžovní domy, hotely, administrativní budovy. Zavolejte nám. Přijedeme, zkonzultujeme, nezávisle nabídneme kalkulaci nákladů. Poradenství zdarma! Váš spolehlivý partner ve stavebnictví!
hl. město Praha
BOTAX - opravna obuvi, deštníků, oděvů. Provádíme také čištění peří a výrobu klíčů. Na trhu působíme již od roku 1996. Novĕ kopírujeme i čipy napřiklad ke vchodovým dveřím, pro dĕti na obědy nebo na skříňku, či cvičení do posilovny. Nyní se slevou 20 %.
hl. město Praha
Hlavní činností naší firmy jsou úklidové práce a služby všeho druhu. Poradíme si se vším, nač si v rámci úklidu vzpomenete. Úklidové služby poskytujeme jednorázově i pravidelně. Nyní využijte SLEVU 10 % NA VEŠKERÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY!
hl. město Praha
Naše firma se specializuje na výrobu vestavěných skříní a nábytku na míru. Objednejte do 31.12.2016 vestavěnou skříň na míru a získáte SLEVU 30 %! Dále máte od nás zaměření skříně a dopravu zcela ZDARMA!
hl. město Praha
Jsme prodejna barev, laků, nátěrových hmot, hydroizolací a ostatních malířských i lakýrnických potřeb. Pokud řeknete nyní heslo "barevný podzim", máte od nás SLEVU 15 % NA CELOU NABÍDKU SPREJOVÝCH BAREV - TECH SOLUTION!
hl. město Praha
Poskytujeme komplexní služby ve stavebnictví, včetně realizací interiérů, a zároveň jsme významným výrobcem kovových prvků. Tvorba užitných hodnot v souladu se strategií vedoucí k trvalému rozvoji společnosti je prioritou činnosti společnosti. Nyní novinka: KOVOVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ se zaváděcí cenou!
hl. město Praha
Nejprodávanější pergola z hliníku je Suntech EVA. Díky své štíhlé konstrukci a velmi příznivé ceně je nejoblíbenějším produktem společnosti Suntech na českém trhu. Po stažení pohyblivé střechy je konstrukce velmi nenápadná a terasa je příjemně vzdušná. Nyní se SLEVOU 20 %!
hl. město Praha