Nabízené akce (941)

Naše firma se specializuje na výrobu vestavěných skříní a nábytku na míru. Objednejte do 31.12.2016 vestavěnou skříň na míru a získáte SLEVU 30 %! Dále máte od nás zaměření skříně a dopravu zcela ZDARMA!
hl. město Praha
Provádíme veškeré obuvnické práce a drobné brašnářské opravy. Pracujeme v rámci možností rychle a spolehlivě. Opravy provádíme do druhého dne a zakázkovou výrobu do 1 týdne. Pokud u nás utratíte 200 Kč, dostanete razítko a za 10 razítek vám bude poskytnuta sleva na cokoliv v hodnotě 250 Kč.
hl. město Praha
Zabýváme se prodejem barev, laků, vosků, olejů, nátěrů na okna a dalších produktů. Dále vám namícháme barvy na počkání! Nyní máme SLEVY AŽ 20 % PRO REGISTROVANÉ ŽIVNOSTNÍKY A FIRMY! Platby pouze v hotovosti.
hl. město Praha
Hlavní oblastí působení firmy je prodej a výměna autoskel i střešních oken, oprava autoskel metodou GLASS REPAIR, tónování skel pomocí fólií, čištění a plnění klimatizací a značení skel pískováním. Nyní využijte BEZPLATNÉ VÝMĚNY AUTOSKEL vyplývající z připojištění.
hl. město Praha
Jsme reklamní agentura, která klientům poskytuje široké služby a reklamní servis. Na základě vaší objednávky zpracujeme jakýkoliv druh reklamy – od zpracování grafického návrhu, který udělá naše DTP studio, až po případnou instalaci reklamy. A nyní s dopravou po Praze ZDARMA!
hl. město Praha
Hlavní činností naší firmy jsou úklidové práce a služby všeho druhu. Poradíme si se vším, nač si v rámci úklidu vzpomenete. Úklidové služby poskytujeme jednorázově i pravidelně. Nyní využijte SLEVU 10 % NA VEŠKERÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY!
hl. město Praha
Dovážíme vysokotlaké lamináty, kompakty, lamino desky, pracovní desky, přírodní dýhy, dýhy na HPL, kamenné dýhy, kovolamináty a jiné dekorativní materiály pro české a slovenské truhlářské subjekty, které se specializují na výrobu atypického nábytku. Nyní slevy až 50 % na VYSOKOTLAKÝ LAMINÁT.
hl. město Praha
Naše společnost nově nabízí pro klienty, kteří vlastní nemovitost, bezplatnou konzultaci k exekučním řízením, insolvenčním řízením nebo dražbou nemovitosti. Rádi vám pomůžeme a navrhneme pro vás to nejlepší řešení. Domluvte si s námi BEZPLATNOU KONZULTACI!
hl. město Praha
Pro úplné začátečníky máme ukázkové lekce angličtiny v Motivaci - Těšnov 5, 7 minut z metra Florenc. Rádi vám představíme naši výuku. Pro každého malý dárek zdarma. Těšíme se na vás 16.9. 16,30-17,30 a 19.9. 18,15-19,15. Rezervujte si místa již nyní.
hl. město Praha
Nebojme se mluvit anglicky - konverzační kurz angličtiny pro mírně pokročilé: 4 x 90 minut, vždy UT 17,00-18,30 ve dnech: 3.,10.,17.a 24.9.19 za běžnou cenu 990 Kč. Uveďte heslo "konverzace za" a získáte slevu 150 Kč! To stojí za to. Posílejte přihlášky: podana@agenturamotivace.cz, t. 733112621.
hl. město Praha