Nabízené akce (840)

Provádíme kompletní občanské, průmyslové a bytové stavby, novostavby a rekonstrukce. Realizujeme i hrubé stavby, případně částečné dodávky staveb. Dlouholetou tradici a zkušenosti má firma v provádění obkladů a dlažeb keramických, z přírodního kamene i mramoru. Nyní všechny služby se SLEVOU 15 %!
Zlínský kraj
Zabýváme se elektroinstalacemi rodinných domů, bytů a hal. Nabízíme práci s montážní plošinou MP14 a pronájem montážní plošiny MP14. Nyní využijte slevu 10 % na VEŠKERÉ KABELY.
Zlínský kraj
Naše firma se zabývá elektromontážemi, zabezpečením, montážemi zabezpečovacích systémů a mnoho dalšího. Nyní nabízíme poradenství zcela ZDARMA!
Zlínský kraj
Charita Vsetín se připojuje ke sbírce, kterou pořádá Arcidiecézní charita Olomouc pod názvem KONTEJNER PRO HAITI. Lidé dobré vůle tak do něj mohou také přispět a nabídnout POMOC ZDARMA každý ČT od 9 do 15 hodin na adrese Horní náměstí 135 ve Vsetíně. Naplňte s námi tento kontejner!
Zlínský kraj
Přemýšlíte, kde uspořádat firemní večírek, poradu, workshop, či párty? Máme pro vás skvělé řešení – Wellness v srdci Bílých Karpat. Svěřte se do rukou sehraného týmu s praxí. Zajistíme pro vaši společnost jakoukoli kompletní firemní akci dle vašich požadavků s řadou doplňujících služeb.
Zlínský kraj
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY PRAHA - BANGKOK za cenu od 11 761 Kč.
Česká republika
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY PRAHA - MADEIRA za cenu od 4 168 Kč.
Česká republika
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY BOSTON - USA za cenu od 8 031 Kč.
Česká republika
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY - NEPÁL za cenu od 14 384 Kč.
Česká republika
Na měsíc červenec 2017 až srpen 2017 jsme pro vás připravili na naše výrobky VELKÉ LETNÍ SLEVY! Neváhejte nás kontaktovat a zakoupit kvalitní výrobky nyní s využitím takto zajímavých slev.
Česká republika