Nabízené akce (1676)

Přemýšlíte, kde uspořádat firemní večírek, poradu, workshop, či párty? Máme pro vás skvělé řešení – Wellness v srdci Bílých Karpat. Svěřte se do rukou sehraného týmu s praxí. Zajistíme pro vaši společnost jakoukoli kompletní firemní akci dle vašich požadavků s řadou doplňujících služeb.
Zlínský kraj
JSME CERTIFIKOVANÝM VÝROBCEM ALARMU JABLOTRON A PROVÁDÍME MONTÁŽE A SERVIS NA REKUPERAČNÍCH JEDNOTKÁCH FUTURA. NYNÍ NABÍZÍME VYPRACOVÁNÍ CENOVÉ NABÍDKY ZDARMA.
Zlínský kraj
U Pečovatelské služby Kroměříž probíhají každou středu setkání seniorů, kteří jsou našimi klienty. Staňte se našim klientem i vy. Smlouva je zdarma. Ve středu od 7:30 do 15:00 hod můžete provádět aktivity, které vás baví. Sledovat televizi, hrát hry, apod. Oběd možný.
Zlínský kraj
Provádíme kompletní občanské, průmyslové a bytové stavby, novostavby a rekonstrukce. Realizujeme i hrubé stavby, případně částečné dodávky staveb. Dlouholetou tradici a zkušenosti má firma v provádění obkladů a dlažeb keramických, z přírodního kamene i mramoru. Nyní všechny služby se SLEVOU 15 %!
Zlínský kraj
Zabýváme se elektroinstalacemi rodinných domů, bytů a hal. Nabízíme práci s montážní plošinou MP14 a pronájem montážní plošiny MP14. Nyní využijte slevu 10 % na VEŠKERÉ KABELY.
Zlínský kraj
Naše firma se zabývá elektromontážemi, zabezpečením, montážemi zabezpečovacích systémů a mnoho dalšího. Nyní nabízíme poradenství zcela ZDARMA!
Zlínský kraj
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY MALAGA - ŠPANĚLSKO od 1 936 Kč.
Česká republika
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY HAVANA - KUBA za od 12 189 Kč.
Česká republika
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY PRAHA - BOMBAJ od 13 183 Kč.
Česká republika
Vyhledáváme pro vás aktuální akční letenky! Každý den upozorňujeme fanoušky levného cestování prostřednictvím našeho portálu SVĚT LETENEK na aktuální levné letenky nejen do oblíbených destinací. Nyní využijte například AKČNÍ CENU LETENKY PRAHA - BRUSEL od 978 Kč.
Česká republika