Nabízené akce (1608)

Vyměníme vám váš starý kotel na pevná paliva za kvalitní el. tepelné čerpadlo. Pomůžeme vám se žádostí, navrhneme vám mikroenergetická opatření. S námi ušetříte až 1 500 Kč. Dodávka na klíč - revize,následný servis. Podání již v březnu. Zejména Ostravsko.
Moravskoslezský kraj
Nabízíme pronájem prodejny v přízemí obchodního domu. Jedná se o zavedenou prodejnu KOBERCŮ A BYTOVÉHO TEXTILU - Bruntál. Původní cena pronájmu 100 Kč/m2 a nyní pouze za 80 Kč/m2. Ušetříte 20 Kč/m2. Platí do 31.12.2017.
Moravskoslezský kraj
Rodinné a komunitní centrum CHALOUPKA - MORAVSKÁ OSTRAVA vás srdečně zve dne 21.11.2017 od 10 hod. na PŘEDNÁŠKU a dne 23.11.2017 od 10 hod. na WORKSHOP na téma ZDRAVÁ VÝŽIVA. Hlídání dětí po dobu semináře zajištěno.
Moravskoslezský kraj
Zabýváme se prodejem a servisem jízdních kol zn. MAXIBIKE, 4EVER, Galaxy, LEADER FOX, Elektrokola E-MAXBIKE.MRX, APACHE. Stavbou kol na zakázku. Využijte nyní POSEZÓNNÍ SERVIS A KONZERVACI JÍZDNÍCH KOL. Oproti cenám obvyklým na trhu s námi ušetříte až 750 Kč! Cena pouze 250 Kč/ks bez materiálu.
Moravskoslezský kraj
Krytý bazén se saunou se nachází v centru sportovního komplexu na okraji Kopřivnice. Můžete využít plavecký bazén (25 m), dětský bazén se skluzavkou, finskou saunu, řeckou lázeň, sportovní i klasické masáže a k posezení snack bar. VSTUP PRO DĚTI DO 3 LET ZDARMA! VÝHODY PŘI NÁKUPU RODINNÉ PERMANENTKY
Moravskoslezský kraj
Přihlaste se ještě letos na kurz Sanitáře. Další termín zahájení plánujeme na začátek roku 2018. Doplňte si vzdělání a pracujte v oblasti zdravotní péče. Získáte jak teoretické znalosti, tak i zkušenosti ve zdravotnické praxi. Nabízíme 130 hodinový kurz za 5 800 Kč. Veškeré materiály k výuce ZDARMA!
Moravskoslezský kraj
Rodinné a komunitní centrum CHALOUPKA v Ostravě, Repinova 19, pořádá každý čtvrtek od 17.45 hod. JÓGU PRO ŽENY. Cvičení probíhá pod odborným vedením lektorky a cvičitelky jógy Mgr. Daniely Bártové. Pokud si zakoupíte 10 vstupů na permanentku, máte slevu 16 %. Udělejte něco pro své zdraví!
Moravskoslezský kraj
Zabýváme se prodejem a servisem jízdních kol zn. MAXIBIKE, 4EVER, Galaxy, LEADER FOX, Elektrokola E-MAXBIKE.MRX, APACHE. Stavbou kol na zakázku. Centrováním a výplety kol. Opravami mechanických a kotoučových brzd. Nyní využijte slevu 10 % na objednané modely kol 2018 značky MAXBIKE.
Moravskoslezský kraj
Firma RD Kontakt je vlastníkem certifikátů pro odbornou pokládku jednotlivých druhů střešních krytin. Zabýváme se zhotovením, rekonstrukcemi i zateplováním střech. Za kvalitně provedenou práci ručíme! Nyní využijte SLEVY DLE DOHODY NA ZHOTOVENÍ STŘECHY.
Moravskoslezský kraj
Firma RD Kontakt je vlastníkem certifikátů pro odbornou pokládku jednotlivých druhů střešních krytin. Zabýváme se zhotovením, rekonstrukcemi i zateplováním střech. Za kvalitně provedenou práci ručíme! Nyní využijte SLEVY DLE DOHODY NA ZATEPLENÍ STŘECH.
Moravskoslezský kraj