Nabízené akce (359)

Ve dnech 21.9.2020 až 4.10.2020 bude na střelnici v Petřvaldě probíhat akce: Vyber si svou Berettu a Benelli. Tato předváděcí akce je zaměřena jak na krátké, tak i dlouhé zbraně těchto zbrojovek. Půjčení zbraní je zdarma. Pro vaše děti je připravena Laserová střelnice. Těšíme se na vaši návštěvu!
Moravskoslezský kraj
Ve dnech 26.10. až 8.11. 2020 proběhne na střelnici v Petřvaldě předváděcí akce: vyber si svou devítku. Akce je zaměřena na krátké i dlouhé zbraně v ráži 9 mm. Předváděné zbraně jsou k zapůjčení zdarma. Pro vaše děti máme nachystanou laserovou střelnici. Těšíme se na vaši návštěvu!
Moravskoslezský kraj
Jsme profesionální čistírna oděvů, která nabízí kompletní služby v oblasti údržby a praní prádla, čištění textilních, kožených a kožešinových výrobků široké veřejnosti i firmám. Běžné oděvy, obleky, kabáty pro vás čistíme do 24hodin bez příplatku. Nyní využijte SLEVU 10 % na dopolední čištění!
Moravskoslezský kraj
Vzhledem k požadavkům zajištění vyšší bezpečnosti dětí a zaměstnanců školních organizací, provádíme v současné době dodávky a montáže přístupové a monitorovací techniky pro mateřské a základní školy v celém Moravskoslezském kraji. Nyní se slevou 5 %.
Moravskoslezský kraj
Tak jako mnoho prodejců i my nabízíme našim zákazníkům různé slevy a to v nemalém rozsahu. Absolutní TOP dosáhla monitorovací technika v oblasti tzv. HDCVI kamer, kdy je schopna digitální kamera s rozlišením ultra HD 4K posílat obraz po staré koaxiální kabeláži. Nyní sleva na KAMEROVÉ SYSTÉMY 5 %.
Moravskoslezský kraj
Malířské a natěračské práce v Ostravě a okolí. Zajistíme pro vás malování bytů, kanceláří a schodišť. Provádíme také nátěry fasád, nátěry oken a eurooken. Nyní využijte akci: VEŠKERÉ MALÍŘSKÉ PRÁCE PRO SENIORY SE SLEVOU 15 %!
Moravskoslezský kraj
BEZPLATNÁ kontrola oken zahrnuje: vizuální prohlídku oken a posouzení úniku tepla, zjištění závad, kontrolu stavu celoobvodového kování, kontrolu stavu těsnění. Na odstranění zjištěných závad oken vám vypracujeme cenovou kalkulaci. S Ekodoma můžete díky seřízení oken ušetřit až 40 % za vytápění.
Moravskoslezský kraj
Naším cílem je pomoci vám vybrat tu nejlepší dovolenou! V naší agentuře máte k dispozici katalogy více než 60 CK. Pokud si přinesete katalog jakékoliv CK, můžeme vám i z tohoto katalogu objednat váš zájezd. Využijte nyní slevu 14 % na poznávací zájezd TROPICAL ISLANDS - NĚMECKO.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, restaurací, wellness, škol, obcí, bytů i rodinných domů. Nyní si na našich stránkách zakoupíte REPROSOUSTAVU S INTELIGENTNÍM ZAŘÍZENÍM SP 512 IP se slevou 35 %.
Česká republika
Vaše zdraví je naší prioritou! Proto pro vás připravujeme nabídku akčního zboží, které na MAGISTRA lékárnách můžete zakoupit za výhodných podmínek. U nás naleznete slevy, dárky, výhodné balíčky a jiné akce. V akci od 21.9. - 25.10.2020 zakupte PREMIUM VITAMÍN C v akci 1+1 ZDARMA.
Česká republika