Nabízené akce (1353)

Hledáte LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR a jste z Olomouce? Zveme vaše ratolesti do CENTRA POHYBU OLOMOUC na LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY. Jsou určeny pro děti od 5-ti do 15-ti let. Program je nabitý: koloběžky, cvičení, tvořivé dílničky, trampolínky, bubnování, žonglování, výlety, FITKOLOBĚH, hry na hřišti.
Olomoucký kraj
Máte zájem o produkty společnosti, která se zabývá zemědělskými službami? Hledáte společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru, která nabízí kvalitní služby a produkty? Pak kontaktujte zemědělskou společnost AGROPROGRES-SERVIS. Rádi vám poskytneme množstevní slevy na naše služby a produkty.
Olomoucký kraj
Věnujeme se především ekologické likvidaci vozidel. V našem pneuservisu zajišťujeme výměnu, demontáž, montáž nebo opravy pneu a ALU kol. Dále se věnujeme prodeji použitých náhradních dílů na vozy různých značek nebo provádíme opravy. Nyní pro vás máme EKOLOGICKOU LIKVIDACI vašeho vozu zcela ZDARMA.
Olomoucký kraj
Máte zájem o produkty společnosti, která se zabývá zemědělskými službami? Hledáte společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru, která nabízí kvalitní služby a produkty? Pak kontaktujte zemědělskou společnost AGROPROGRES-SERVIS. Za každý rok spolupráce poskytujeme VĚRNOSTNÍ SLEVY až do výše 5 %.
Olomoucký kraj
Naše firma se zaměřuje na stavbu krbů a kamen všech typů včetně veškerého příslušenství. Nyní využijte SLEVU 18 % NA KRBOVÉ VLOŽKY VEŠKERÝCH ZNAČEK!
Olomoucký kraj
Instalujeme kotle značky: FERROLI, ENBRA, IMERGAS, WOLF se zárukou 5 let. Nyní využijte MONTÁŽ ZDARMA u kondenzačních kotlů vybraných značek. Akce platí pro zákazníky v okolí do 50 km od sídla firmy. Klient platí pouze materiál, dopravné a potřebné revize.
Olomoucký kraj
Objednávejte u nás nyní kvalitní litinové kotle 3 emisní třídy - CZECH TERMOCAST za příznivé ceny. Oproti cenám na trhu ušetříte až 30 %. Ruční přikládání. Ve výkonech 14-44 kW. Nejmenší rozměry. Velká spalovací komora. NEVÁHEJTE! Využijte tuto akci včas - DOPRODEJ pouze do konce května 2018.
Olomoucký kraj
Prodej a rozvoz briket pro Olomoucký, Jihomoravský, Zlínsky kraj. Brikety je možné nakoupit i u nás. Balení:10kg/55 Kč, 300kg/650 Kč, 500kg/2 750 Kč, paleta, 1t/5 500 Kč. Doprava - smluvně s našim partnerem. Dárek ke každé paletě: 3 kg suchých odřezků na roztop. Objednávejte předem telefonicky.
Olomoucký kraj
Potřebujete vyměnit starý neekologický kotel za nový? Vyřídíme vám ZDARMA KOTLÍKOVOU DOTACI - ZELENÁ ÚSPORÁM. Jedná se o kompletní realizaci od podání žádosti až po instalaci technologie.
Olomoucký kraj
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám LÉKÁRNA PANSKÝ DŮM v Říčanech nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit PREMIUM MAGNEZIUM B6 FORTE 1+1 ZDARMA.
Česká republika