Nabízené akce (1188)

Prodej a rozvoz briket pro Olomoucký, Jihomoravský, Zlínsky kraj. Brikety je možné nakoupit i u nás. Balení:10kg/55 Kč, 300kg/650 Kč, 500kg/2 750 Kč, paleta, 1t/5 500 Kč. Doprava - smluvně s našim partnerem. Dárek ke každé paletě: 3 kg suchých odřezků na roztop. Objednávejte předem telefonicky.
Olomoucký kraj
SAPELI je největším a nejstarším výrobcem dveří v Česku. Naše úspěchy jsou postaveny na špičkovém designu a precizní kvalitě. Vyrábíme dveře, na něž se zákazníci mohou spolehnout a které se stanou ozdobou každého interiéru. Nyní při zakoupení dýhovaných dveří od nás dostanete bezfalcové panty ZDARMA
Olomoucký kraj
SAPELI je největším a nejstarším výrobcem dveří v Česku. Naše úspěchy jsou postaveny na špičkovém designu a precizní kvalitě. Vyrábíme dveře, na něž se zákazníci mohou spolehnout. Nyní od nás dostanete ZDARMA 13 cm navíc při koupi kompletu dveře a zárubeň o výšce 210 cm!
Olomoucký kraj
Naše firma integruje bohaté zkušenosti získané dřívějším působením v odborné oblasti paliv a energetiky, distribučních a obchodních systémů. Podívejte se na náš e-shop. Nyní se slevou 50 Kč zde zakoupíte OKD ČERNÉ UHLÍ - KOVÁŘSKÝ OŘÍŠEK, frakce 5-25mm, výhřevnost 30GJ. Akční cena 515 Kč s DPH.
Olomoucký kraj
Věnujeme se především ekologické likvidaci vozidel. V našem pneuservisu zajišťujeme výměnu, demontáž, montáž nebo opravy pneu a ALU kol. Dále se věnujeme prodeji použitých náhradních dílů na vozy různých značek nebo provádíme opravy. Nyní pro vás máme EKOLOGICKOU LIKVIDACI vašeho vozu zcela ZDARMA.
Olomoucký kraj
Máte zájem o produkty společnosti, která se zabývá zemědělskými službami? Hledáte společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru, která nabízí kvalitní služby a produkty? Pak kontaktujte zemědělskou společnost AGROPROGRES-SERVIS. Rádi vám poskytneme množstevní slevy na naše služby a produkty.
Olomoucký kraj
Máte zájem o produkty společnosti, která se zabývá zemědělskými službami? Hledáte společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru, která nabízí kvalitní služby a produkty? Pak kontaktujte zemědělskou společnost AGROPROGRES-SERVIS. Za každý rok spolupráce poskytujeme VĚRNOSTNÍ SLEVY až do výše 5 %.
Olomoucký kraj
Klidné prostředí u lesa, čistá příroda, relaxace, aktivní dovolená na kole nebo turistika po horách. To vše nabízí pobyt v našem penzionu. Pokud vás navíc zajímá biatlon, není co řešit. Přijeďte a uvidíte, těšíme se na vás! Nyní sleva na ubytování 10 %.
Olomoucký kraj
Naše firma se zaměřuje na stavbu krbů a kamen všech typů včetně veškerého příslušenství. Nyní využijte SLEVU 18 % NA KRBOVÉ VLOŽKY VEŠKERÝCH ZNAČEK!
Olomoucký kraj
Exkluzivně pro uživatele portálu Živéakce sleva 10 % na všechny produkty internetového obchodu Mobile-case.cz. Objednávejte si kvalitní pouzdra a tvrzená skla za super ceny a v největším výběru, navíc s možností dopravy ZDARMA. Kód pro uplatnění slevy: ŽIVÉAKCE.CZ.
Česká republika