Nabízené akce (62)

TRANSPARENTNÍ PŘEPÁŽKY pro ochranu osob, snižují riziko přenosu kapénkové infekce na úřadech, v kancelářích, školách nebo ostatních společných prostorách. Přepážka je vyrobená ze zdravotně nezávadného dutinkového polypropylénu. Bílá, černá barva. Doprava zdarma od 10-ti kusů.
Jihomoravský kraj
Sanitární zástěny jsou vhodné jako ochranný štít před kapénkovým přenosem virů a bakterií. Své uplatnění najdou v lékárnách, obchodech, úřadech, v bance. Součástí desky je otvor v dolní části pro předávání dokumentů či drobného zboží. Doprava od 10-ti kusů zdarma.
Jihomoravský kraj
Průhledné závěsné přepážky pro ochranu zaměstnanců před kapénkovou virovou a bakteriální nákazou, zejména na úřadech, v obchodech a službách. Ochranná clona je opatřena 4 otvory v rozích pro zavěšení na šířku nebo na výšku formátu clony. Doprava od 10-ti kusů zdarma.
Jihomoravský kraj
Průhledné plexi přepážky pro ochranu zaměstnanců před kapénkovou virovou a bakteriální nákazou. Ochranná clona je vyrobená z kvalitního průhledného materiálu, který má výborné optické vlastnosti. Je téměř neviditelná a pracovní místo nenaruší. Doprava od 10-ti kusů zdarma.
Jihomoravský kraj
Přepážky pro ochranu zaměstnanců, snižující riziko přenosu kapénkové infekce nebo nákazy, zejména v jídelnách a podnikových kantýnách, menzách, zasedacích místnostech atp. Ochranná clona pro 4-8 míst u jídelního stolu. Přepážky jsou variabilní. Doprava od 10-ti kusů zdarma.
Jihomoravský kraj
Štít je vyroben z čirého polykarbonátu a polypropylenu. Všechny komponenty štítu jsou zdravotně nezávadné. Jedná se o český výrobek. Použitelný v ordinacích praktických lékařů, zubařů a specialistů, v nemocnicích, obchodech a provozovnách služeb. Doprava od 10-ti ks zdarma.
Jihomoravský kraj
CORONA CHECK POINT exterier/interier byl vyvinut jako zastřešené stanoviště pro bezpečné měření teploty nebo kontroly dokladů zákazníků, pacientů, klientů nebo zaměstnanců. Chrání pracovníka před kapénkovou virovou nebo bakteriální nákazou i před nepřízní počasí.
Jihomoravský kraj
SAFETY CAB - přepážky pro vozy TAXI a přepravu osob jsou určeny na ochranu řidičů před šířením Coronaviru (COVID-19) a zároveň jako bezpečnostní prvek zabraňující útoku pasažéra nožem, škrcením nebo ostrým předmětem. Doprava od 10-ti kusů zdarma.
Jihomoravský kraj
Provádíme detoxikace organismu a zabýváme se prodejem energo-informačních preparátů JOALIS, potravinových doplňků, čajů a kosmetických přípravků. Podívejte se na náš e-shop a objednejte si nyní doplněk stravy JOALIS IMUN - NA ZVÝŠENÍ IMUNITY se slevou 10 %.
Česká republika
Provádíme detoxikace organismu a zabýváme se prodejem energo-informačních preparátů JOALIS, potravinových doplňků, čajů a kosmetických přípravků. Podívejte se na náš e-shop a objednejte si nyní doplněk stravy JOALIS GRIPIN - NORMÁLNÍ FUNKCE DÝCHACÍHO ÚSTROJÍ se slevou 10 %.
Česká republika