Nabízené akce (1683)

V našem sortimentu naleznete celou škálu dřevěných polotovarů jako jsou palubky, plotovky, sušené hoblované hranoly, terasová prkna, OSB desky, spárovky, truhlářské řezivo a další. Zakupte si u nás nyní HOBLOVANÉ PRKNO - SMRK 82 mm se slevou 16 %.
Jihomoravský kraj
V našem sortimentu naleznete celou škálu dřevěných polotovarů jako jsou palubky, plotovky, sušené hoblované hranoly, terasová prkna, OSB desky, spárovky, truhlářské řezivo a další. Zakupte si u nás nyní KVH HRANOL - SMRK se slevou 12 %.
Jihomoravský kraj
V našem sortimentu naleznete celou škálu dřevěných polotovarů jako jsou palubky, plotovky, sušené hoblované hranoly, terasová prkna, OSB desky, spárovky, truhlářské řezivo a další. Zakupte si u nás nyní HOBLOVANÉ PRKNO - SMRK 110 mm se slevou 10 %.
Jihomoravský kraj
V našem sortimentu naleznete celou škálu dřevěných polotovarů jako jsou palubky, plotovky, sušené hoblované hranoly, terasová prkna, OSB desky, spárovky, truhlářské řezivo a další. Zakupte si u nás nyní PODKLADOVÝ HRANOL - SIBIŘSKÝ SMRK se slevou 9 %.
Jihomoravský kraj
V našem sortimentu naleznete celou škálu dřevěných polotovarů jako jsou palubky, plotovky, sušené hoblované hranoly, terasová prkna, OSB desky, spárovky, truhlářské řezivo a další. Zakupte si u nás nyní PALUBKY OBKLADOVÉ - SMRK se slevou 5 %.
Jihomoravský kraj
Naše firma se zabývá kompletní realizací střech a službami s touto činností spojených, tedy klempířství, pokryvačství a tesařství. Akce se vztahuje na vybraný sortiment: střešní krytiny, plechové imitace, tašky TONDACH, BRAMAC.
Jihomoravský kraj
Zakupte u nás univerzální hydraulický upínač pro objemové obrábění, vrtání, vystružování a řezání závitů TENDO E COMPACT HSK-A 63 se slevou 6 578 Kč. Cena původní 14 355 Kč a cena akční je 7 777 Kč. Obsahuje 1 x TENDO, 5 x GZB, 1 x stahovák pouzdra, 1 x ovládací klíč a 1 x exkluzivní balení.
Jihomoravský kraj
Zakupte u nás univerzální hydraulický upínač pro objemové obrábění, vrtání, vystružování a řezání závitů TENDO E COMPACT SK 40 se slevou 6 541 Kč. Cena původní 14 055 Kč a cena akční je 7 514 Kč. Obsahuje 1 x TENDO, 5 x GZB, 1 x stahovák pouzdra, 1 x ovládací klíč a 1 x exkluzivní balení.
Jihomoravský kraj
Zakupte u nás univerzální hydraulický upínač pro objemové obrábění, vrtání, vystružování a řezání závitů TENDO E COMPACT BT 40 se slevou 6 541 Kč. Cena původní 14 055 Kč a cena akční je 7 514 Kč. Obsahuje 1 x TENDO, 5 x GZB, 1 x stahovák pouzdra, 1 x ovládací klíč a 1 x exkluzivní balení.
Jihomoravský kraj
Zakupte u nás startovací sadu 2 VERO-S NSL plus 400 se slevou 43 580 Kč. Obsahuje upínací stanici, upínací čepy 5x SPA, 5x SPB a 10x SPC. Původní cena 135 000 Kč a po slevě již jen 91 420 Kč.
Jihomoravský kraj