Nabízené akce (1188)

Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám LÉKÁRNA PANSKÝ DŮM v Říčanech nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit na bolest ASPIRIN 500 MG 20 OBALENÝCH TABLET SE SLEVOU 12 %!
Jihomoravský kraj
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám LÉKÁRNA PANSKÝ DŮM v Říčanech nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit na vlhký kašel ACC LONG 600 MG 20 ŠUMIVÝCH TABLET SE SLEVOU 19 %!
Jihomoravský kraj
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám LÉKÁRNA PANSKÝ DŮM v Říčanech nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit UROVAL MANOSA AKUT 10 TABLET SE SLEVOU 14 %!
Jihomoravský kraj
Zabýváme se prodejem dřeva a souvisejících materiálů. Řadíme se mezi největší prodejce dřeva a dřevařských materiálů v Brně a okolí. Nyní využijte slevu 5 % na OSB DESKY BROUŠENÉ rozměr 625 x 2500 mm v provedení perodrážka, tloušťka 12, 15, 18, 22 mm.
Jihomoravský kraj
Pojďme si pod vedením profesionálního šéfkuchaře rozšířit svoje kuchařské dovednosti a zjistit, že i na oko náročnější recepty české kuchyně lze vařit rychle a v odlehčeném stylu. Kurz obsahuje 5 lekcí, cena kurzu 3 000 Kč, po slevě 2 800 Kč. Kurz probíhá každou středu od 14.2.-11.4.2018 od 19 hod.
Jihomoravský kraj
Navštivte nejlepší ZOO v JIŽNÍCH ČECHÁCH - ZOOLOGICKOU ZAHRADU HLUBOKÁ NAD VLTAVOU. Uvidíte zde přes 300 druhů zvířat v téměř 3 000 exemplářích. Pozorovat můžete vydry říční, pestrobarevné vodní ptactvo, tygra ussurijského i mravence zrnojeda. Pořízením PERMANENTKY výrazně ušetříte na VSTUPNÉM!
Jihomoravský kraj
Jsme rodinná firma specializovaná na veškeré tesařské práce, montáž tesařských konstrukcí, bednění, schodišť, stropů, rekonstrukce historických památkových budov. Zhotovujeme zahradní pergoly a domky, přístřešky a altány. Nyní využijte slevu 10 % na VÝROBU STŘEŠNÍCH KONSTRUKCÍ S KOMPLETNÍ DODÁVKOU.
Jihomoravský kraj
Vysto Kobylí spol. s r.o. vyrábí stožáry veřejného osvětlení s výhradním zastoupením výrobce solárních osvětlení pro veřejné osvětlení. Při odběru minimálně 20-ti kusů zboží stejného druhu, poskytujeme velkoobchodům a smluvním partnerům množstevní slevy dle dohody.
Jihomoravský kraj
Naše firma se zabývá kompletní realizací střech a službami s touto činností spojených, tedy klempířství, pokryvačství a tesařství. Akce se vztahuje na vybraný sortiment: střešní krytiny, plechové imitace, tašky TONDACH, BRAMAC.
Jihomoravský kraj
Exkluzivně pro uživatele portálu Živéakce sleva 10 % na všechny produkty internetového obchodu Mobile-case.cz. Objednávejte si kvalitní pouzdra a tvrzená skla za super ceny a v největším výběru, navíc s možností dopravy ZDARMA. Kód pro uplatnění slevy: ŽIVÉAKCE.CZ.
Česká republika