Nabízené akce (652)

Naším cílem je pomoci vám vybrat tu nejlepší dovolenou! V naší agentuře máte k dispozici katalogy více než 60 CK. Pokud si přinesete katalog jakékoliv CK, můžeme vám i z tohoto katalogu objednat váš zájezd. Využijte nyní slevu 11 % na poznávací zájezd PRODLOUŽENÝ VÍKEND V MADRIDU.
Česká republika
Vážení zákazníci, tento měsíc vám nabízíme čerstvě praženou kávu měsíce, kterou jste si sami v hlasování zvolili za velmi VÝHODNOU CENU. Káva měsíce SRPNA je BRAZÍLIE CERRADO DIAMANTINA od CoffeeDream. Tento měsíc je sleva 17 %, za 100 g této vynikající kávy zaplatíte jen 47 Kč. Těšíme se na vás!
Česká republika
Vážení zákazníci, tento měsíc vám nabízíme čerstvě praženou kávu měsíce, kterou jste si sami v hlasování zvolili za velmi VÝHODNOU CENU. Káva měsíce SRPNA je CUBA SERRANO LAVADO od CoffeeDream. Tento měsíc je sleva 17 %, za 100 g této vynikající kávy zaplatíte jen 64 Kč. Těšíme se na vás!
Česká republika
Naším cílem je pomoci vám vybrat tu nejlepší dovolenou! V naší agentuře máte k dispozici katalogy více než 60 CK. Pokud si přinesete katalog jakékoliv CK, můžeme vám i z tohoto katalogu objednat váš zájezd. Využijte nyní slevu 21 % na poznávací zájezd MAGICKÁ PAŘÍŽ.
Česká republika
Naším cílem je pomoci vám vybrat tu nejlepší dovolenou! V naší agentuře máte k dispozici katalogy více než 60 CK. Pokud si přinesete katalog jakékoliv CK, můžeme vám i z tohoto katalogu objednat váš zájezd. Využijte nyní slevu 31 % na poznávací zájezd MOŘSKÝ SVĚT A DISNEYLAND.
Česká republika
Naším cílem je pomoci vám vybrat tu nejlepší dovolenou! V naší agentuře máte k dispozici katalogy více než 60 CK. Pokud si přinesete katalog jakékoliv CK, můžeme vám i z tohoto katalogu objednat váš zájezd. Využijte nyní slevu 18 % na poznávací zájezd TO NEJLEPŠÍ PRO DĚTI V PAŘÍŽI.
Česká republika
Srdečně vás zveme na prodejní prezentaci zbraní a doplňků, prestižních světových značek: SRPEN 2020. Akce se koná ve dnech 26 a 27.8.2020, od 9 do 18 hod. Možnost střelby na 50-ti metrové trapové a skeetové střelnici. Předváděné zbraně jsou k zapůjčení zdarma. V areálu je možnost ubytování.
Moravskoslezský kraj
Na střelnici v Petřvaldě proběhne od 29.8.2020 do 5.9.2020 předváděcí akce vyber si svou CZ UB. Akce bude zaměřena na zbraně vyrobené v ČZ UB od 29.8..do 5.9. budou k zapůjčení zbraně kategorie : ,,C a D " zdarma. Pracovníci ČZ přijedou v pátek 4.9. a budou vám k dispozici do soboty 5.9. 2020.
Moravskoslezský kraj
Ve dnech 21.9.2020 až 4.10.2020 bude na střelnici v Petřvaldě probíhat akce: Vyber si svou Berettu a Benelli. Tato předváděcí akce je zaměřena jak na krátké, tak i dlouhé zbraně těchto zbrojovek. Půjčení zbraní je zdarma. Pro vaše děti je připravena Laserová střelnice. Těšíme se na vaši návštěvu!
Moravskoslezský kraj
Ve dnech 26.10. až 8.11. 2020 proběhne na střelnici v Petřvaldě předváděcí akce: vyber si svou devítku. Akce je zaměřena na krátké i dlouhé zbraně v ráži 9 mm. Předváděné zbraně jsou k zapůjčení zdarma. Pro vaše děti máme nachystanou laserovou střelnici. Těšíme se na vaši návštěvu!
Moravskoslezský kraj