Nabízené akce (796)

Vážení zákazníci, tento měsíc vám nabízíme čerstvě praženou kávu měsíce, kterou jste si sami v hlasování zvolili za velmi VÝHODNOU CENU. Káva měsíce ČERVEN je CUBA SERRANO LAVADO od CoffeeDream. Tento měsíc je SLEVA 17 %, za 100 g této vynikající kávy zaplatíte jen 64 Kč. Těšíme se na vás!
Česká republika
Obchodní společnost KLATT s.r.o. patří k předním dodavatelům osobních ochranných pomůcek a pracovních oděvů v ČR. Nyní na e-shopu firmy KLATT najdete spoustu zajímavých slev. Objednat si můžete například PRACOVNÍ OBUV - U-Power polobotka SKAT S1P ESD SRC se slevou 20 %.
Česká republika
Obchodní společnost KLATT s.r.o. patří k předním dodavatelům osobních ochranných pomůcek a pracovních oděvů v ČR. Nyní na e-shopu firmy KLATT najdete spoustu zajímavých slev. Objednat si můžete například PRACOVNÍ OBUV - U-Power polobotka POINT S1P SRC se slevou 20 %.
Česká republika
Obchodní společnost KLATT s.r.o. patří k předním dodavatelům osobních ochranných pomůcek a pracovních oděvů v ČR. Nyní na e-shopu firmy KLATT najdete spoustu zajímavých slev. Objednat si můžete například PRACOVNÍ OBUV - U-Power polobotka ACTIVE S1P SRC se slevou 20 %.
Česká republika
Obchodní společnost KLATT s.r.o. patří k předním dodavatelům osobních ochranných pomůcek a pracovních oděvů v ČR. Nyní na e-shopu firmy KLATT najdete spoustu zajímavých slev. Objednat si můžete například PRACOVNÍ OBUV -U-Power polobotka RAPTOR S3 SRC se slevou 20 %.
Česká republika
Srdečně vás zveme na POZNÁVACÍ JEDNODENNÍ VÝLET na POHÁDKOVÝ ZÁMEK a do ZOO v Bojnicích. Zájezd se slevou 50 % se koná dne 15.8.2020. Zaplatíte pouze 499 Kč. Můžete se těšit na romantický zámek, kde se točil film Šíleně smutná princezna, na lípu krále Matyáše, zámecký park, nejstarší ZOO Slovenska.
Česká republika
Srdečně vás zveme na POZNÁVACÍ VÝLET: ŠVESTKOVOU DRÁHOU ČESKÝM STŘEDOHOŘÍM. Zájezd se slevou 25 % se koná dne 22.8.2020. Můžete se těšit na jízdu parním vláčkem s inscenovaným přepadením, prohlídku muzea, jízdu lokomotivou HURVÍNEK, návštěvu skanzenu, jízdu autobusem ŠKODA, železniční minimuzeum.
Česká republika
Srdečně vás zveme na POZNÁVACÍ ZÁJEZD: ZÁZRAČNÁ MÍSTA BALKÁNU. Zájezd se slevou 20 % se koná dne 22.7.2020. Těšit se můžete na návštěvu Sarajeva, arabského trhu BAŠČARŠIJA, muzea Genocidy, vodopádů KRAVICA, letoviska NEUM - koupání v moři i na nákupy v centru města.
Česká republika
Srdečně vás zveme na POZNÁVACÍ ZÁJEZD: NIZOZEMÍ S KOUPÁNÍM. Zájezd se slevou 10 % se koná dne 19.8.2020. Těšit se můžete na prohlídku města Haarlem ležícím na řece Spaame, města Zandvoort - letoviska na písečných dunách, vyhlídkovou věž Euromast, kostel Sint Janskerk, plavbu lodí, větrné mlýny.
Česká republika
Srdečně vás zveme na POZNÁVACÍ ZÁJEZD: PUTOVÁNÍ PO BELGII A HOLANDSKU. Zájezd se slevou 10 % se koná dne 5.8.2020. Těšit se můžete na prohlídku Bruselu, náměstí Grande Place s měšťanskými domy ze 17. století, Královské muzeum výtvarných umění, město Bruggy, Justiční palác Gerechtshof, výlet lodí.
Česká republika