Nabízené akce (5)

Zabýváme se prodejem zdravotních pomůcek za poukazy - pro diabetiky, stomiky, astmatiky, při inkontinenci, po ablaci, v těhotenství, po úrazech. Provozujeme také e-shop. Zde si nakoupíte v pohodlí svého domova. Nyní se slevou 50 % chirurgická PODPRSENKA ANITA - VIENNA. Platí do vyprodání zásob!
Česká republika
Zabýváme se prodejem zdravotních pomůcek za poukazy - pro diabetiky, stomiky, astmatiky, při inkontinenci, po ablaci, v těhotenství, po úrazech. Provozujeme také e-shop. Zde si nakoupíte v pohodlí svého domova. Nyní se slevou 50 % chirurgická PODPRSENKA ANITA-CAMY DESERT. Platí do vyprodání zásob!
Česká republika
Zabýváme se prodejem zdravotních pomůcek za poukazy - pro diabetiky, stomiky, astmatiky, při inkontinenci, po ablaci, v těhotenství, po úrazech. Provozujeme také e-shop. Zde si nakoupíte v pohodlí svého domova. Nyní se slevou 50 % chirurgická PODPRSENKA ROBINA CRYSTAL. Platí do vyprodání zásob!
Česká republika
Zabýváme se prodejem zdravotních pomůcek za poukazy - pro diabetiky, stomiky, astmatiky, při inkontinenci, po ablaci, v těhotenství, po úrazech. Provozujeme také e-shop. Zde si nakoupíte v pohodlí svého domova. Nyní se slevou 30 % chirurgická PODPRSENKA MALIA PLATINIUM. Platí do vyprodání zásob!
Česká republika
Zabýváme se prodejem zdravotních pomůcek za poukazy - pro diabetiky, stomiky, astmatiky, při inkontinenci, po ablaci, v těhotenství, po úrazech. Provozujeme také e-shop. Zde si nakoupíte v pohodlí svého domova. Nyní se slevou 50 % podpůrné, kompresní PUNČOCHOVÉ KALHOTY. Platí do vyprodání zásob!
Česká republika