Nabízené akce (71)

Objednejte si okna a dveře už dnes s akční SLEVOU AŽ 35 %. Akční sleva se vztahuje na všechny výrobky z profilů TROCAL a to jak při použití dvojskla, tak také při trojskle. Momentálně u nás nakoupíte okna a dveře za nejlepší ceny. Neváhejte, tato akce platí pouze do 30.1.2020.
Česká republika
V našem obchodě najdete nářadí jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Vybrat si můžete ze značek Makita, Narex, Metabo, Bosch, DeWalt, Black and Decker, Tona, Stanley, Bahco. Nyní se slevou 45 % nabízíme PowerMaxx BS (600080530) akumulátorový vrtací šroubovák Metabo + ULA LED (600367000).
Česká republika
V našem obchodě najdete nářadí jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Vybrat si můžete ze značek Makita, Narex, Metabo, Bosch, DeWalt, Black and Decker, Tona, Stanley, Bahco. Nyní se slevou 29 % nabízíme Aku vrtací šroubovák Narex ASV 108-2.
Česká republika
V našem obchodě najdete nářadí jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Vybrat si můžete ze značek Makita, Narex, Metabo, Bosch, DeWalt, Black and Decker, Tona, Stanley, Bahco. Nyní se slevou 23 % nabízíme Přímý šroubovák s hybridním akumulátorovým pohonem Narex AS 37-Li HYBRO.
Česká republika
V našem obchodě najdete nářadí jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Vybrat si můžete ze značek Makita, Narex, Metabo, Bosch, DeWalt, Black and Decker, Tona, Stanley, Bahco. Nyní se slevou 35 % nabízíme Akumulátorový vrtací šroubovák Bosch GSR 180-LI 0 601 9F8 100.
Česká republika
Nabízíme prodej, záruční i pozáruční servis a půjčování elektrického nářadí a příslušenství. Provádíme servis NAREX , FESTOOL, BOSCH, MAKITA , METABO , DeWALT , FLEX , HITACHI , DOLMAR. Nyní na našem e-shopu zakoupíte LASEROVÁ KŘÍŽ - ZELENÝ se slevou 46 %.
Česká republika
Poradíme vám s výběrem kamen a krbové vložky, s výkonem spotřebiče s ohledem na velikost vytápěného prostoru, dále s osazením spotřebiče v kombinaci s rekuperací. Naší specializací jsou komínové systémy v různých materiálových provedeních. Nyní využijte slevu 50 % na ZAHRADNÍ KRB - ANTIBES.
Česká republika
Poradíme vám s výběrem kamen a krbové vložky, s výkonem spotřebiče s ohledem na velikost vytápěného prostoru, dále s osazením spotřebiče v kombinaci s rekuperací. Naší specializací jsou komínové systémy v různých materiálových provedeních. Nyní využijte slevu 55 % na LITINOVÝ GRIL - KAMPALA.
Česká republika
Poradíme vám s výběrem kamen a krbové vložky, s výkonem spotřebiče s ohledem na velikost vytápěného prostoru, dále s osazením spotřebiče v kombinaci s rekuperací. Naší specializací jsou komínové systémy v různých materiálových provedeních. Nyní využijte slevu 50 % na KRBOVÉ NÁŘADÍ - KOVANÉ.
Česká republika
Poradíme vám s výběrem kamen a krbové vložky, s výkonem spotřebiče s ohledem na velikost vytápěného prostoru, dále s osazením spotřebiče v kombinaci s rekuperací. Naší specializací jsou komínové systémy v různých materiálových provedeních. Nyní využijte slevu 30 % na KRBOVOU VLOŽKU - ROMOTOP.
Česká republika