Nabízené akce (45)

V našem obchodě najdete nářadí jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Vybrat si můžete ze značek Makita, Narex, Metabo, Bosch, DeWalt, Black and Decker, Tona, Stanley, Bahco. Nyní se slevou 346 Kč nabízíme ÚHLOVOU BRUSKU GWS 7 - 125.
Česká republika
V našem obchodě najdete nářadí jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Vybrat si můžete ze značek Makita, Narex, Metabo, Bosch, DeWalt, Black and Decker, Tona, Stanley, Bahco. Nyní se slevou 33 % nabízíme BS 18 LTX Impuls (602191500) akumulátorový vrtací šroubovák.
Česká republika
Nabízíme prodej, záruční i pozáruční servis a půjčování elektrického nářadí a příslušenství. Provádíme servis NAREX , FESTOOL, BOSCH, MAKITA , METABO , DeWALT , FLEX , HITACHI , DOLMAR. Nyní na našem e-shopu zakoupíte BOSCH - ZAHRADNÍ VYSAVAČ se slevou 23 %.
Česká republika
Nabízíme prodej, záruční i pozáruční servis a půjčování elektrického nářadí a příslušenství. Provádíme servis NAREX , FESTOOL, BOSCH, MAKITA , METABO , DeWALT , FLEX , HITACHI , DOLMAR. Nyní na našem e-shopu zakoupíte LASEROVÁ KŘÍŽ - ZELENÝ se slevou 46 %.
Česká republika
Nabízíme prodej, záruční i pozáruční servis a půjčování elektrického nářadí a příslušenství. Provádíme servis NAREX , FESTOOL, BOSCH, MAKITA , METABO , DeWALT , FLEX , HITACHI , DOLMAR. Nyní na našem e-shopu zakoupíte RUČNÍ KOTOUČOVOU PILU se slevou 32 %.
Česká republika
Nabízíme prodej, záruční i pozáruční servis a půjčování elektrického nářadí a příslušenství. Provádíme servis NAREX , FESTOOL, BOSCH, MAKITA , METABO , DeWALT , FLEX , HITACHI , DOLMAR. Nyní na našem e-shopu zakoupíte BENZÍNOVOU SEKAČKU DOLMAR se slevou 20 %.
Česká republika
Zabýváme se komplexním řešením osvětlení vašich domů, bytů, kanceláří nebo provozoven. Prodáváme moderní LED designová svítidla od renomovaných výrobců za výhodné ceny. S výběrem rádi poradíme. Nyní na našich stránkách probíhá výprodej. Se slevami až 27 % zakoupíte VENKOVNÍ SLOUPEK RA 8480.
Česká republika
V BŘEZNU A DUBNU 2020 jsme pro vás připravili na naše výrobky zajímavé jarní ceny! Obraťte se na nás a zakupte kvalitní výrobky s využitím zajímavých slev. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím našich zástupců nebo také vyplněním poptávkového formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.
Česká republika
Firma Translignum BM je zaměřena na prodej polotovarů a výrobků ze dřeva a na sortiment, který vhodně doplňuje tuto nabídku. Nabízí prostřednictvím dřevoprodeje v Návsí truhlářské řezivo, spárovku, obkladové a podlahové palubky atd. Nyní využijte slevu 20 % na OCHRANNOU OLEJOVOU LAZURU.
Česká republika
Firma Translignum BM je zaměřena na prodej polotovarů a výrobků ze dřeva a na sortiment, který vhodně doplňuje tuto nabídku. Nabízí prostřednictvím dřevoprodeje v Návsí truhlářské řezivo, spárovku, obkladové a podlahové palubky atd. Nyní využijte slevu 20 % na UV OLEJ BEZBARVÝ.
Česká republika