Nabízené akce (137)

Nejprodávanější pergola z hliníku je Suntech EVA. Díky své štíhlé konstrukci a velmi příznivé ceně je nejoblíbenějším produktem společnosti Suntech na českém trhu. Po stažení pohyblivé střechy je konstrukce velmi nenápadná a terasa je příjemně vzdušná. Nyní se SLEVOU 20 %!
hl. město Praha
Pergola Flat je tak trochu výjimkou mezi hliníkovými pergolami se stahovací střechou – je instalovaná s rovnou střechou. I proto je vhodná k instalaci především ke stavbám bez sedlové střechy nebo s nízkou montážní výškou. Nyní se SLEVOU 20 %!
hl. město Praha
Zabýváme se kompletní dodávkou řezaných květin, cibulovin a trvalek. Naše firma v Lovčicích má již více než padesátiletou tradici v pěstování a šlechtění květin a jejich prodeje, včetně zasílání. Nyní PŘI NÁKUPU KVĚTIN NAD 2 000 KČ OBDRŽÍTE DÁREK ZDARMA!
Královéhradecký kraj
Kvalitní zahradní technika z Dánska s tradicí 65 let se zajištěným servisem za dočasně snížené ceny !! V nabídce aku nářadí, sekačky, rotavátory a další. Texas je srovnatelný s technikou Stiga. Nyní se slevami až 50 %.
Česká republika
Jaké jsou naše schodišťové konstrukce? Přesné a variabilní, ihned pochůzné, lehké, stabilní na trhu, snadno obložitelné, krátká montáž, neomezená životnost, 50 let záruka, záloha 0, hlučnost 0, efekt 100 %. NEJLEVNĚJŠÍ NA TRHU! Zaměření včetně projektu, vizualizace a cenová kalkulace ZDARMA!
Česká republika
Vyberte si naše moderní i retro dlažby a obklady, cementovou dlažbu, mozaiku, cotto. Navštivte nás, napište, zavolejte, rádi poradíme, pomůžeme s výběrem, vizualizacemi i s realizací. Nyní využijte slevu 25 % na VENKOVNÍ DLAŽBU NORR 60x60, tloušťka 2 cm, montáž na terče, trávu nebo štěrk.
Česká republika
Vyberte si naše moderní i retro dlažby a obklady, cementovou dlažbu, mozaiku. Navštivte nás, napište, zavolejte, poradíme, pomůžeme s výběrem, vizualizacemi, s realizací. Nyní využijte slevy ve výši až 50 % na ručně vyrobenou CEMENTOVOU DLAŽBU A OBKLAD z Maroka v klasických a orientálních dekorech.
Česká republika
Vyberte si naše moderní i retro dlažby a obklady, cementovou dlažbu, mozaiku. Navštivte nás, napište, zavolejte, pomůžeme s výběrem, vizualizacemi, s realizací. Nyní využijte slevu 10 % na ručně vyrobenou PATCHWORK i jednobarevnou CEMENTOVOU DLAŽBU A OBKLAD z Maroka, mix dekorů. Do vyprodání zásob.
Česká republika
V našem obchodě najdete nářadí jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Vybrat si můžete ze značek Makita, Narex, Metabo, Bosch, DeWalt, Black and Decker, Tona, Stanley, Bahco. Nyní se slevou 46 % nabízíme AKU PŘÍKLEPOVOU VRTAČKU METABO SB 18 LT 6023.
Česká republika
V našem obchodě najdete nářadí jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Vybrat si můžete ze značek Makita, Narex, Metabo, Bosch, DeWalt, Black and Decker, Tona, Stanley, Bahco. Nyní se slevou 37 % nabízíme BS 18 LTX Impuls (602191500) akumulátorový vrtací šroubovák.
Česká republika