Nabízené akce (89)

Prodáváme zahradní, zemědělskou a lesní techniku, pracovní oděvy, vybavení pro záchranáře a hasiče. Právě probíhá PODZIMNÍ PRODEJNÍ AKCE STIHL. Využijte slevu 1 300 Kč na STIHL - AKUMULÁTOROVÝ FOUKAČ BGA 100. Nenechte si tuto akci ujít, platí jen do 30.11.2018.
Česká republika
Prodáváme zahradní, zemědělskou a lesní techniku, pracovní oděvy, vybavení pro záchranáře a hasiče. Právě probíhá PODZIMNÍ PRODEJNÍ AKCE STIHL. Využijte slevu 1 600 Kč na STIHL - KŘOVINOŘEZ FS 131. Nenechte si tuto akci ujít, platí jen do 30.11.2018.
Česká republika
Prodáváme zahradní, zemědělskou a lesní techniku, pracovní oděvy, vybavení pro záchranáře a hasiče. Právě probíhá PODZIMNÍ PRODEJNÍ AKCE STIHL. Využijte slevu 100 Kč na STIHL - ŠTÍPACÍ SEKERU AX 20 PC. Nenechte si tuto akci ujít, platí jen do 30.11.2018.
Česká republika
Prodáváme zahradní, zemědělskou a lesní techniku, pracovní oděvy, vybavení pro záchranáře a hasiče. Právě probíhá PODZIMNÍ PRODEJNÍ AKCE VIKING. Využijte slevu 958 Kč na VIKING - ELEKTRICKOU SEKAČKU ME 235. Nenechte si tuto akci ujít, platí jen do 30.11.2018.
Česká republika
Naše společnost pro vás vyvinula originální konstrukci bazénových krytů. Tento produkt v sobě spojuje kvalitní a bezpečnou konstrukci bazénového zastřešení a zákaznicky přístupné ceny. Na všechny typy ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ POOLOR u nás nyní získáte slevu 45 %.
Jihočeský kraj
Zaměřujeme se hlavně na prodej polotovarů a výrobků ze dřeva a na sortiment, který vhodně doplňuje tuto nabídku. Nyní využijte akci: při nákupu barev OSMO nebo Remmers dostanete na každou druhou zakoupenou plechovku stejné velikosti slevu 20 %. Akce platí do 31.10.2018.
Česká republika
Díky své nízké hmotnosti a hloubce řezu až do 52 mm nastavují nové, silné kapovací pily od Mafell jasné akcenty, například v interiéru. Po každém řezu vrací pružina pilu zpět do výchozí pozice. Při plné hloubce prořezu umožňuje pila délku řezu 407 mm.
Česká republika
Pro optimální obsluhu a lepší kontrolu je tato tesařská pila vybavena pozvolným rozběhem, konstantními otáčkami při zatížení, snížení otáček a ochranou proti přetížení. MKS 130 Ec se cítí doma pro všechny klasické i novodobé tesařské práce. Příčné a podélné řezy ve dřevě nebo izolaci.
Česká republika
MT 55 cc je vybavena pozvolně nastavitelnými otáčkami pro nejrůznější materiály a pilové kotouče. Předřez se aktivuje jedním pohybem. Takto řeže MT 55cc tak čisté řezy, jako stacionární stroje a to i při opotřebované ochraně lišty proti vytrhávání.
Česká republika
P1cc se nastavením otáček mazi 800-3000 kmitům/min dá přesně přizpůsobit materiálu, který má být zpracován. Promyšlené příslušenství umožňuje P1 cc jedinečnou variabilitu. Obzvláště Mafell přesný plátek CUnex umožňuje díky své nově konstruované formě jedinečně přesné řezy.
Česká republika