Nabízené akce (68)

Zabýváme se kompletní dodávkou řezaných květin, cibulovin a trvalek. Naše firma v Lovčicích má již více než padesátiletou tradici v pěstování a šlechtění květin a jejich prodeje, včetně zasílání. Nyní PŘI NÁKUPU KVĚTIN NAD 2 000 KČ OBDRŽÍTE DÁREK ZDARMA!
Královéhradecký kraj
Jaké jsou naše schodišťové konstrukce? Přesné a variabilní, ihned pochůzné, lehké, stabilní na trhu, snadno obložitelné, krátká montáž, neomezená životnost, 50 let záruka, záloha 0, hlučnost 0, efekt 100 %. NEJLEVNĚJŠÍ NA TRHU! Zaměření včetně projektu, vizualizace a cenová kalkulace ZDARMA!
Česká republika
Kvalitní zahradní technika z Dánska s tradicí 65 let se zajištěným servisem za dočasně snížené ceny !! V nabídce aku nářadí, sekačky, rotavátory a další. Texas je srovnatelný s technikou Stiga. Nyní se slevami až 50 %.
Česká republika
Společnost Střechy Francie je hlavním partnerem výrobce francouzských pálených tašek značky IMERYS pro ČR. Patří mezi špičku v oblasti střešních krytin nejen v Evropě. Nyní v nabídce STŘEŠNÍ TAŠKA - OMEGA MAX se slevou 30 %. Platí pro střešní krytinu v barevné variantě 1, při spotřebě 8,8 ks / m2.
Česká republika
Pro optimální obsluhu a lepší kontrolu je tato tesařská pila vybavena pozvolným rozběhem, konstantními otáčkami při zatížení, snížení otáček a ochranou proti přetížení. MKS 130 Ec se cítí doma pro všechny klasické i novodobé tesařské práce. Příčné a podélné řezy ve dřevě nebo izolaci.
Česká republika
V LEDNU A ÚNORU 2020 jsme pro vás připravili na naše výrobky ZIMNÍ SLEVY! Obraťte se na nás a zakupte kvalitní výrobky s využitím zajímavých slev. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím našich zástupců nebo také vyplněním poptávkového formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.
Česká republika
Objednejte si okna a dveře už dnes s akční SLEVOU AŽ 35 %. Akční sleva se vztahuje na všechny výrobky z profilů TROCAL a to jak při použití dvojskla, tak také při trojskle. Momentálně u nás nakoupíte okna a dveře za nejlepší ceny. Neváhejte, tato akce platí pouze do 30.1.2020.
Česká republika
V našem obchodě najdete nářadí jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Vybrat si můžete ze značek Makita, Narex, Metabo, Bosch, DeWalt, Black and Decker, Tona, Stanley, Bahco. Nyní se slevou 45 % nabízíme PowerMaxx BS (600080530) akumulátorový vrtací šroubovák Metabo + ULA LED (600367000).
Česká republika
V našem obchodě najdete nářadí jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Vybrat si můžete ze značek Makita, Narex, Metabo, Bosch, DeWalt, Black and Decker, Tona, Stanley, Bahco. Nyní se slevou 29 % nabízíme Aku vrtací šroubovák Narex ASV 108-2.
Česká republika
V našem obchodě najdete nářadí jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Vybrat si můžete ze značek Makita, Narex, Metabo, Bosch, DeWalt, Black and Decker, Tona, Stanley, Bahco. Nyní se slevou 23 % nabízíme Přímý šroubovák s hybridním akumulátorovým pohonem Narex AS 37-Li HYBRO.
Česká republika