Nabízené akce (62)

Poradíme vám s výběrem kamen a krbové vložky, s výkonem spotřebiče s ohledem na velikost vytápěného prostoru, dále s osazením spotřebiče v kombinaci s rekuperací. Naší specializací jsou komínové systémy v různých materiálových provedeních. Nyní využijte slevu 50 % na ZAHRADNÍ KRB - ANTIBES.
Česká republika
Poradíme vám s výběrem kamen a krbové vložky, s výkonem spotřebiče s ohledem na velikost vytápěného prostoru, dále s osazením spotřebiče v kombinaci s rekuperací. Naší specializací jsou komínové systémy v různých materiálových provedeních. Nyní využijte slevu 50 % na KRBOVÉ NÁŘADÍ.
Česká republika
Jaké jsou naše schodišťové konstrukce? Přesné a variabilní, ihned pochůzné, lehké, stabilní na trhu, snadno obložitelné, krátká montáž, neomezená životnost, 50 let záruka, záloha 0, hlučnost 0, efekt 100 %. NEJLEVNĚJŠÍ NA TRHU! Zaměření včetně projektu, vizualizace a cenová kalkulace ZDARMA!
Česká republika
Máme pro vás za velice příznivou cenu diamantovou stolovou pilu VMP 400 se slevou 2 288 Kč. Vhodná pro řezání cihel, bloků, tvarovek, zámkové dlažby a podobně. Pila je vybavena vodním chlazením. Cena po slevě pouze za 35 929 Kč. Pila je skladem.
Česká republika
Drogerie PeMi vám nabízí nejenom drogistické zboží, ale také barvy, foto-kino, baterie, kosmetiku, papírnictví a kancelářské potřeby, hračky, chovatelské potřeby a ŠKOLNÍ POTŘEBY. Nyní si na našem e-shopu objednejte se slevou 43 % DENAS - VODOU ŘEDITELNÁ BARVA.
Česká republika
Pohybujeme se v oboru již 11 let. Za tuto dlouhou dobu jsme se podíleli na desítkách nejrůznějších oprav a renovací. Renovace kamene se provádí, jak suchou, tak i mokrou cestou po celé České republice. Nyní využijte slevu 7 % na PROTISKLUZOVÉ PÁSKY. Při kontaktu s námi uvádějte heslo "ŽIVÉ AKCE".
Česká republika
Pohybujeme se v oboru již 11 let. Za tuto dlouhou dobu jsme se podíleli na desítkách nejrůznějších oprav a renovací. Renovace kamene se provádí, jak suchou, tak i mokrou cestou po celé České republice. Nyní využijte slevu 7 % na RENOVACI KAMENE. Při kontaktu s námi uvádějte vždy heslo "ŽIVÉ AKCE".
Česká republika
Zabýváme se prodejem a montážemi zahradních domků, dřevěných domků, chat, domků na nářadí, dřevěných garáží a garážových stání, přístřešků, prodejních stánků a dalšího dřevěného sortimentu. Nyní využijte VÝPRODEJOVÉ CENY na: domek na nářadí RHENEN 2,5x2m/18mm nyní za 21 000 Kč vč DPH.
Česká republika
Zabýváme se prodejem a montážemi zahradních domků, dřevěných domků, chat, domků na nářadí, dřevěných garáží a garážových stání, přístřešků, prodejních stánků a dalšího dřevěného sortimentu. Nyní využijte VÝPRODEJOVÉ CENY na: zahradní domek ADELINA 1 3x3m/28mm nyní za 33 000 Kč vč DPH.
Česká republika
Zabýváme se prodejem a montážemi zahradních domků, dřevěných domků, chat, domků na nářadí, dřevěných garáží a garážových stání, přístřešků, prodejních stánků a dalšího dřevěného sortimentu. Nyní využijte VÝPRODEJOVÉ CENY na: zahradní chatu MAINE 3,8×3,8m + 3,8×1,5m /28mm nyní za 51 000 Kč.
Česká republika