Nabízené akce (71)

Zaměřujeme se na servis a prodej zahradní, lesní a dílenské techniky všeho druhu. Prodáváme sekačky na trávu, křovinořezy, travní a zahradní traktory, řetězové motorové pily, štípače na dřevo, sněhové frézy. Nyní využijte slevu 7 300 Kč na BENZINOVOU ROZBRUŠOVACÍ PILU - DOLMAR PC - 8216WS.
Česká republika
Zaměřujeme se na servis a prodej zahradní, lesní a dílenské techniky všeho druhu. Prodáváme sekačky na trávu, křovinořezy, travní a zahradní traktory, řetězové motorové pily, štípače na dřevo, sněhové frézy. Nyní využijte slevu 10 601 Kč na DVOUSTUPŇOVOU SNĚHOVOU FRÉZU MTD ME 76.
Česká republika
Využijte jedinečné slevy na dřevohliníková okna ve výši 20 %. Akce platí pouze do konce března 2018. Svým designem se dřevohliníková okna hodí hlavně do moderních staveb, kde působí luxusně a dají se dobře přizpůsobit stavbě. Vnitřku pak dřevo dodává útulnost a přírodní vzhled.
Česká republika
Nabízíme stavební a zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace a hydroizolace, komínové a stropní systémy, okapy a klempířské prvky. Zajistíme dopravu. Poskytujeme poradenskou činnost při výběru materiálu. Nyní využijte ÚNOROVÉ AKCE SE SLEVOU až 20 % do 3. března 2018!
Česká republika
Zaměřujeme se na servis a prodej zahradní, lesní a dílenské techniky všeho druhu. Prodáváme sekačky na trávu, křovinořezy, travní a zahradní traktory, řetězové motorové pily, štípače na dřevo, sněhové frézy. Nyní využijte slevu 4 669 Kč na DVOUSTUPŇOVOU SNĚHOVOU FRÉZU.
Česká republika
Zaměřujeme se na servis a prodej zahradní, lesní a dílenské techniky všeho druhu. Prodáváme sekačky na trávu, křovinořezy, travní a zahradní traktory, řetězové motorové pily, štípače na dřevo, sněhové frézy. Nyní využijte slevu 1 100 Kč na MOTOROVOU PILU - DOLMAR PS420.
Česká republika
Máme pro vás za velice příznivou cenu diamantovou stolovou pilu VMP 400 se slevou 2 288 Kč. Vhodná pro řezání cihel, bloků, tvarovek, zámkové dlažby a podobně. Pila je vybavena vodním chlazením. Cena po slevě pouze za 35 929 Kč. Pila je skladem.
Česká republika
Rádi vás uvítáme v našem e-shopu! Vyberete si u nás zahradní dřevěný nábytek z eukalyptu, zahradní dřevěné sestavy, židle, stoly, lehátka, zahradní grily i zahradní doplňky. Nyní zakupte se slevou 50 % TEAKOVÝ STOLEK HRANATÝ - PIKNIK.
Česká republika
Rádi vás uvítáme v našem e-shopu! Vyberete si u nás zahradní dřevěný nábytek z eukalyptu, zahradní dřevěné sestavy, židle, stoly, lehátka, zahradní grily i zahradní doplňky. Nyní zakupte se slevou 45 % ZAHRADNÍ SESTAVU - SARO.
Česká republika
Rádi vás uvítáme v našem e-shopu! Vyberete si u nás zahradní dřevěný nábytek z eukalyptu, zahradní dřevěné sestavy, židle, stoly, lehátka, zahradní grily i zahradní doplňky. Nyní zakupte se slevou 34 % OTOMAN - UMĚLÝ RATAN.
Česká republika