Nabízené akce (51)

Na měsíc listopad 2017 až prosinec 2017 jsme pro vás připravili na naše výrobky VELKÉ PODZIMNÍ SLEVY! Neváhejte nás kontaktovat a zakoupit kvalitní výrobky nyní s využitím takto zajímavých slev.
Česká republika
Prodáváme kvalitní nářadí, žebříky, zvedáky, svářecí kukly, schůdky pro řemeslníky, potřeby pro kutily, domácí potřeby a mnoho dalšího a užitečného zboží. Nyní využijte slevu 1 050 Kč na ŽEBŘÍK AL - EUROSTYL.
Česká republika
Naše firma zajišťuje výrobu betonových svahovek Atalus, betonových prvků, opěrných zdí, zahradních prvků a teracových dílů na míru. Nyní využijte BLACK FRIDAY - VÝPRODEJ SVAHOVÝCH TVÁRNIC S VYMÝVANÝM POVRCHEM - KAČÍREK/OBLÁZEK SE SLEVOU 40 %. Posledních 11 palet. Platí pouze 24.11 a 27.11.2017.
Liberecký kraj
STAVEBNINY TREND vám nabízí kompletní sortiment stavebních materiálů, svoji stavbu tak můžete realizovat celou pouze u nás. Naše půjčovna lešení vám pomůže se stavbou v Severočeském kraji. Nyní využijte na sortiment dlažeb a obkladů AKCE SE SLEVOU až 35 % DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!
Česká republika
Naše společnost pro vás vyvinula originální konstrukci bazénových krytů. Tento produkt v sobě spojuje kvalitní a bezpečnou konstrukci bazénového zastřešení a zákaznicky přístupné ceny. Na všechny typy ZASTŘEŠENÍ BAZENŮ POOLOR u nás nyní získáte slevu 45 %.
Jihočeský kraj
Využijte jedinečné zimní nabídky od firmy Novabrik Czech a nadělte si letos novou fasádu Novabrik, zahradní zeď Stavoblock nebo dlažbu Tri-lock. Tato VELICE VÝHODNÁ AKCE se vztahuje na nové objednávky uzavřené do 31.12.2017! Montujeme také v zimě! Nezávazná kalkulace ZDARMA!
Česká republika
Naše společnost Střechy Francie je hlavním partnerem výrobce francouzských pálených tašek značky IMERYS pro ČR. Patříme mezi špičku v oblasti střešních krytin nejen v Evropě. Nyní vám nabízíme v akci rustikální STŘEŠNÍ KRYTINU PLATE ÉCAILLE PRESSÉE 17 x 27 se SLEVOU 20 %!
Česká republika
Zabýváme se prodejem dřeva a souvisejících materiálů. Řadíme se mezi největší prodejce dřeva a dřevařských materiálů v Brně a okolí. Nyní využijte slevu 5 % na BIODESKU SM, BO, MD různé tloušťky a kvality, 2500 x 2050 mm.
Jihomoravský kraj
Naše firma se zabývá prodejem zemědělské a zahradní techniky. Prodáváme také potřeby pro zahrádkáře, zedníky, klempíře a zámečníky. Zabýváme se i prodejem ochranných pomůcek a pracovního oblečení. Nyní u nás seženete MYČKU COMPACT se slevou 1 109 Kč.
Česká republika
Oplotíme váš dům, pozemek nebo zahrádku. Tvoříme ceny individuálně. Dopravu na vybrané zboží vám poskytneme ZDARMA. Vypracujeme ZCELA ZDARMA také cenovou kalkulaci. Vybrané oplocení vám rádi postavíme. Nyní využijte AKČNÍ CENY pletiv!
Česká republika