Nabízené akce (111)

Vítejte ve světě Primadrogerie! Prohlédněte si naše stránky, najdete zde aktuální akční nabídky kosmetického a drogistického zboží, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací. Jsme tu pro vás! Nyní si zakupte od 8.4. do 21.4: toaletní papír - PALOMA. Ušetřete s námi 30 %.
Česká republika
Vítejte ve světě Primadrogerie! Prohlédněte si naše stránky, najdete zde aktuální akční nabídky kosmetického a drogistického zboží, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací. Jsme tu pro vás! Nyní si zakupte od 8.4. do 21.4: LILIEN - KAPESNÍKY. Ušetřete s námi 30 % + 10+2 akce.
Česká republika
Nabízíme odpadní pytle rolované v barvě modré, rozměr 900 x 1 060mm, síla 40My, 20.pytlů/ role, 10.rolí/ karton, 56.kart./ paleta, CENA 39,60Kč/ role, tj. 1,98Kč/ks, bez DPH.
Česká republika
Sáčky na skupinové balení pečiva (rohlíků, housek), chleba. PP sáček čirý, bez potisku, rozměr 250 x 415+30+30mm, síla 30My, 3 000ks/kart., CENA 0,49Kč/ks, bez DPH. Krátké dodací termíny. Objednávejte na info@zlp.cz nebo tel. na 603 448 004.
Česká republika
Vítejte ve světě Primadrogerie! Prohlédněte si naše stránky, najdete zde aktuální akční nabídky kosmetického a drogistického zboží, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací. Jsme tu pro vás! Nyní si zakupte od 8.4. do 21.4: WOOLITE - AVIVÁŽ. Ušetřete s námi 30 %.
Česká republika
Vítejte ve světě Primadrogerie! Prohlédněte si naše stránky, najdete zde aktuální akční nabídky kosmetického a drogistického zboží, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací. Jsme tu pro vás! Nyní si zakupte od 8.4. do 21.4: GLADE AEROSOL - OSVĚŽOVAČ VZDUCHU. Ušetřete s námi 30 %.
Česká republika
Zabýváme se komplexním řešením osvětlení vašich domů, bytů, kanceláří nebo provozoven. Prodáváme moderní LED designová svítidla od renomovaných výrobců za výhodné ceny. S výběrem rádi poradíme. Nyní na našich stránkách probíhá výprodej. Se slevami až 32 % a zakoupíte POKOJOVOU STOLNÍ LAMPU EG.
Česká republika
Zabýváme se komplexním řešením osvětlení vašich domů, bytů, kanceláří nebo provozoven. Prodáváme moderní LED designová svítidla od renomovaných výrobců za výhodné ceny. S výběrem rádi poradíme. Nyní na našich stránkách probíhá výprodej. Se slevou 21 % a zárukou 3 roky zakoupíte LUSTR RD 06 - 033.
Česká republika
Zabýváme se komplexním řešením osvětlení vašich domů, bytů, kanceláří nebo provozoven. Prodáváme moderní LED designová svítidla od renomovaných výrobců za výhodné ceny. S výběrem rádi poradíme. Nyní na našich stránkách probíhá výprodej. Se slevou 17 % a zárukou 3 roky zakoupíte STOLNÍ LAMPU 95789.
Česká republika
V BŘEZNU A DUBNU 2020 jsme pro vás připravili na naše výrobky zajímavé jarní ceny! Obraťte se na nás a zakupte kvalitní výrobky s využitím zajímavých slev. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím našich zástupců nebo také vyplněním poptávkového formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.
Česká republika