Nabízené akce (5)

Již 25 let působí náš autoservis na trhu. Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby. Nyní využijte akci na NÁŘAĎOVÝ VOZÍK BETA EASY (bez nářadí, cena 7 890 Kč s daňovým dokladem a DPH, 9324/C040-7NEW BETA ITALY-NOVY) + 24 KS ODMAŠŤOVAČE WURTH 500 ML! LZE ZASLAT ZDARMA PO CELÉ ČR!
Česká republika
Jsme rodinná společnost s mnohaletou historií. Na automobilovém trhu působíme již od roku 1996. Přijďte se za námi poradit s výběrem vašeho nového vozu ŠKODA. Využijte nyní možnost slev na vozy značky ŠKODA. Například vůz ŠKODA FABIA COMBI STYLE zakoupíte nyní se slevou 75 000 Kč.
Česká republika
Provádíme ekologickou likvidaci autovraků. Zaplatíme MINIMÁLNĚ 1 000 KČ ZA KOMPLETNÍ AUTOVRAK. Likvidujeme zdarma všechny typy vozidel (osobní, nákladní, autobusy, motocykly atd.). Zajistíme odtah autovraků.
Zlínský kraj
Prodáváme použité náhradní díly na automobily různých značek. Nabízíme k prodeji náhradní díly přímo ze skladových vozidel určených k demontáži. Dostupné náhradní díly si můžete zakoupit v e-shopu. Platba na dobírku nebo bankovním převodem nebo osobně na provozovně ve Valašském Meziříčí.
Česká republika
Rychlá pomoc v nouzi, když nenastartujete vozidlo z důvodu nefunkční autobaterie. Přijedeme a ZDARMA vám ihned zapůjčíme jinou autobaterii a vaši autobaterii u nás ošetříme. Po dobití odvezeme zpět a namontujeme do vozidla.
hl. město Praha