Nabízené akce (112)

Hlavní oblastí působení firmy je prodej a výměna autoskel i střešních oken, oprava autoskel metodou GLASS REPAIR, tónování skel pomocí fólií, čištění a plnění klimatizací a značení skel pískováním. Nyní využijte BEZPLATNÉ VÝMĚNY AUTOSKEL vyplývající z připojištění.
hl. město Praha
Hlavní oblastí působení firmy je prodej a výměna autoskel, oprava autoskel metodou GLASS REPAIR, tónování skel pomocí fólií, čištění a plnění klimatizací a značení skel pískováním. V případě pojistné události na vašem vozidle za vás nyní vyřídíme veškeré formality s pojišťovnou ZCELA ZDARMA!
Česká republika
Naše společnost VEZEKO se zaměřuje na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií. Firemní prodejny máme po celé České republice. Po celý rok, vždy od března do konce února, můžete využít SLEVU 4 907 Kč při ceně bez DPH na PŘÍVĚSNÝ VOZÍK - SPECTRUM B 08.21.
Česká republika
Naše společnost VEZEKO se zaměřuje na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií. Firemní prodejny máme po celé České republice. Po celý rok, vždy od března do konce února, můžete využít SLEVU 11 080 Kč při ceně bez DPH na PŘÍVĚSNÝ VOZÍK - MONACO 27.
Česká republika
Naše společnost VEZEKO se zaměřuje na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií. Firemní prodejny máme po celé České republice. Po celý rok, vždy od března do konce února, můžete využít SLEVU 18 795 Kč při ceně bez DPH na PŘÍVĚSNÝ VOZÍK - AB 27.30.
Česká republika
Naše společnost VEZEKO se zaměřuje na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií. Firemní prodejny máme po celé České republice. Po celý rok, vždy od března do konce února, můžete využít SLEVU 11 824 Kč při ceně bez DPH na PŘÍVĚSNÝ VOZÍK - VARIO B 27.3.
Česká republika
Naše společnost VEZEKO se zaměřuje na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií. Firemní prodejny máme po celé České republice. Po celý rok, vždy od března do konce února, můžete využít SLEVU 27 505 Kč při ceně bez DPH na PRODEJNÍ STÁNEK - VEA 18.40.
Česká republika
Naše společnost VEZEKO se zaměřuje na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií. Firemní prodejny máme po celé České republice. Po celý rok, vždy od března do konce února, můžete využít SLEVU 10 560 Kč při ceně bez DPH na PŘÍVĚSNÝ VOZÍK - MOTOVAN B 13.
Česká republika
Naše společnost VEZEKO se zaměřuje na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií. Firemní prodejny máme po celé České republice. Po celý rok, vždy od března do konce února, můžete využít SLEVU 7 895 Kč při ceně bez DPH na PŘÍVĚSNÝ VOZÍK - HUSKY F 08.25.
Česká republika
Naše společnost VEZEKO se zaměřuje na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií. Firemní prodejny máme po celé České republice. Po celý rok, vždy od března do konce února, můžete využít SLEVU 2 763 Kč při ceně bez DPH na PŘÍVĚSNÝ VOZÍK - DUNG A 08.2 ZN.
Česká republika