Nabízené akce (20)

Nabízíme prodej sportovních potřeb pro atletiku firem Polanik, Nelco, Nishi, Nemeth, oštěpy, koule, disky, kladiva, překážky, medicinbaly. Nyní na našem e-shopu zakoupíte ATE DISK - OLYMPIAN 1,25 KG se slevou 21 %.
Česká republika
Nabízíme prodej sportovních potřeb pro atletiku firem Polanik, Nelco, Nishi, Nemeth, oštěpy, koule, disky, kladiva, překážky, medicinbaly. Nyní na našem e-shopu zakoupíte OŠTĚP SOUTĚŽNÍ 65 m se slevou 15 %.
Česká republika
Nabízíme prodej sportovních potřeb pro atletiku firem Polanik, Nelco, Nishi, Nemeth, oštěpy, koule, disky, kladiva, překážky, medicinbaly. Nyní na našem e-shopu zakoupíte STARTOVNÍ BLOK se slevou 20 %.
Česká republika
Zabýváme se výrobou a prodejem pohárů, medailí, trofejí, sošek, diplomů a dalších upomínkových a dárkových předmětů. Využijte nyní slevu 30 % na POHÁR ZLATÝ 3054.
Česká republika
Zabýváme se výrobou a prodejem pohárů, medailí, trofejí, sošek, diplomů a mnoho dalšího. Využijte nyní slevu 30 % na POHÁR EXCLUSIV 19,5 cm.
Česká republika
Zabýváme se výrobou a prodejem pohárů, medailí, trofejí, sošek, diplomů a mnoho dalšího. Využijte nyní slevu 30 % na ELEGANTNÍ POHÁR BRONZOVÝ.
Česká republika
Nabízíme sportovní poháry, trofeje, medaile, sošky, diplomy a ocenění všeho druhu. Objednávat si můžete také ze širokého výběru upomínkových a dárkových předmětů se sportovní i jinou tématikou. Nyní zakupte se slevou 20 % SPORTOVNÍ POHÁRY A 080.
Česká republika
Zveme vás na NOVINKU roku PLUMLOVSKÝ TRIATLON 2018 v Kempu Žralok v Plumlově v SO 11.8.2018 pro muže, ženy a firmy. Nutná registrace na webu akce! Bude pro vás připraveno občerstvení, teplý catering, parkování, WC a soc. zařízení. Startovné je 250 Kč. VSTUPNÉ ZDARMA!
Česká republika
Naše firma nabízí výzbroj i výstroj pro profesionální i dobrovolné hasiče, vybavení pro požární sport, mladé hasiče i předškolní minihasiče. Nyní zakoupíte se SLEVOU 1 634 KČ SADU 2 KS SAVIC PH SPORT S O KROUŽKY za 6 219 KČ ZA KUS! VČETNĚ PROUDNICE ZDARMA!
Česká republika
Zabýváme se výrobou a prodejem pohárů, medailí, trofejí, sošek, diplomů a dalších upomínkových a dárkových předmětů. Využijte nyní slevu 30 % na STOJÁNEK NA MEDAILE.
Česká republika