Nabízené akce (12)

MaxxWin - prodej a výroba kvalitní sportovní výživy značky MAXXWIN, prémiová kvalita od české firmy z Litoměřic v Ústeckém kraji. Nyní využijte slevu 40 % na instantní aminokyseliny BCAA.
Česká republika
Nabízíme prodej sportovních potřeb pro atletiku firem Polanik, Nelco, Nishi, Nemeth, oštěpy, koule, disky, kladiva, překážky, medicinbaly. Nyní na našem e-shopu zakoupíte KOULI - TURNED IRON se slevou 10 %.
Česká republika
Zveme vás na zápis do PODZIMNÍCH CVIČEBNÍCH KURZŮ do STUDIA M v Litoměřicích a v Praze. Užít si u nás můžete lekce: ZDRAVÁ ZÁDA, KRUHOVÝ TRÉNINK, BODYSTYLING, ZDRAVÉ CVIČENÍ PRO DĚTI. Klienti z jarních kurzů, přihlášení do 15.7. získají věrnostní slevu 10 %.
Česká republika
Zveme vás na POZNÁVACÍ OKRUH SE CVIČENÍM a odpočinkem u Indického oceánu. Akce se koná na SRÍ LANCE ve dnech 16.2. - 27.2.2019. Těšit se můžete na lekce ZDRAVÁ ZÁDA, které povede certifikovaná lektorka DNS Martina Voplatková. Při zaplacení zálohy do 31.8.2018 využijte slevu first minute 4 000 Kč.
Česká republika
Nabízíme prodej sportovních potřeb pro atletiku firem Polanik, Nelco, Nishi, Nemeth, oštěpy, koule, disky, kladiva, překážky, medicinbaly. Nyní na našem e-shopu zakoupíte MÍČKY DHS - BÍLÉ se slevou 13 %.
Česká republika
Nabízíme prodej sportovních potřeb pro atletiku firem Polanik, Nelco, Nishi, Nemeth, oštěpy, koule, disky, kladiva, překážky, medicinbaly. Nyní na našem e-shopu zakoupíte ATE DISK - OLYMPIAN 1,75 KG se slevou 14 %.
Česká republika
Nabízíme sportovní poháry, trofeje, medaile, sošky, diplomy a ocenění všeho druhu. Objednávat si můžete také ze širokého výběru upomínkových a dárkových předmětů se sportovní i jinou tématikou. Nyní zakupte se slevou 20 % SPORTOVNÍ POHÁRY A 335.
Česká republika
Nabízíme sportovní poháry, trofeje, medaile, sošky, diplomy a ocenění všeho druhu. Objednávat si můžete také ze širokého výběru upomínkových a dárkových předmětů se sportovní i jinou tématikou. Nyní zakupte se slevou 20 % SPORTOVNÍ POHÁRY A 080.
Česká republika
Nabízíme prodej sportovních potřeb pro atletiku firem Polanik, Nelco, Nishi, Nemeth, oštěpy, koule, disky, kladiva, překážky, medicinbaly. Nyní na našem e-shopu zakoupíte OŠTĚP SOUTĚŽNÍ 75 m se slevou 15 %.
Česká republika
Nabízíme prodej sportovních potřeb pro atletiku firem Polanik, Nelco, Nishi, Nemeth, oštěpy, koule, disky, kladiva, překážky, medicinbaly. Nyní na našem e-shopu zakoupíte STARTOVNÍ BLOK se slevou 20 %.
Česká republika