Nabízené akce (64)

Nabízíme prodej, záruční i pozáruční servis a půjčování elektrického nářadí a příslušenství. Provádíme servis NAREX , FESTOOL, BOSCH, MAKITA , METABO , DeWALT , FLEX , HITACHI , DOLMAR. Nyní na našem e-shopu zakoupíte VYSAVAČ NAREX 21-01 se slevou 20 %.
Česká republika
Kotoučová pila se spodním tahem ERIKA 85, se silným CUprex motorem 2500W. Velmi lehká: 34,5 kg, včetně výklopných hliníkových nohou se 2 pojezdovými kolečky. Prořez 85mm s LED osvětlením a odsávacím kanálem. Díky elektronice a pil. kotoučů Mafell, možno řezat dřevo, umělé hmoty a ALUprofily.
Česká republika
Větší síla díky CUprex kompaktnímu motoru. Větší přesnost díky pilovému plátku CUnex a možnost použít vodící lištu. Větší komfort díky beznástrojové výměně plátku a ergonomickému uchycení pily. Větší flexibilita díky optimálnímu příslušenství.
Česká republika
S předřezem, vysokými otáčkami a přesnou fixací, zajišťuje větší přesnost. Kompatabilní k dalším systémům vodících lišt. S nejrychlejším a nejnovějším systémem výměny kotouče na světě. Více síly, díky silnému CUprex motoru. MT 55cc je vybavena pozvolně nastavitelnými otáčkami pro různé materiály.
Česká republika
Čertík Ferda je trochu popletený z Vánoc. Kdo je Mikuláš a proč má Anděl křídla? Děti Ferdovi pomůžou pochopit Vánoce, zazpívají si s ním koledy, naučí se tančit speciální vánoční tanečky. Přijde i Mikuláš a anděl a bude nadílka. Pořad je určen pro mateřské školy. Dárečky, časopisy, DVD jsou v ceně!
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, škol, obcí, bytů i domů. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 8 % KONCOVÝ STEREO ZESILOVAČ - JPM 2032.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, restaurací, wellness, škol, obcí, bytů i rodinných domů. Nyní si na našich stránkách zakoupíte LARGO 70 + STOJAN HIFI 700 se slevou 10 %.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, škol, obcí, bytů i domů. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 13 % STUDIOVÝ MIKROFON MC 650.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, škol, obcí, bytů i domů. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 36 % SESTAVU STUDIOVÉHO MIKROFONU MC 700.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, škol, obcí, bytů i domů. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 23 % ŘEČNICKÝ SYSTÉM - WA 400RC.
Česká republika