Nabízené akce (53)

Vyhotovíme vám vaše přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2019. Daňové přiznání za rok 2019 vyhotovíme i osobám podnikajícím včetně přehledů pro PSSZ/OSSZ a příslušnou zdravotní pojišťovnu. Fyzické osoby: sleva 300 Kč, OSVČ sleva 500 Kč.
Středočeský kraj
Vzhledem k požadavkům zajištění vyšší bezpečnosti dětí a zaměstnanců školních organizací, provádíme v současné době dodávky a montáže přístupové a monitorovací techniky pro mateřské a základní školy v celém Moravskoslezském kraji. Nyní se slevou 5 %.
Moravskoslezský kraj
Fyzická ostraha objektů a osob. Poskytování poradenství v oblasti ochrany utajovaných skutečností a obraně proti hospodářské kriminalitě. Odborná poradenská činnost v oblasti požární prevence a ochrany. Případný úklid stavebních buněk. Ve výjimečných případech SLUŽEBNÍ PES V CENĚ.
Středočeský kraj
Při montáži plynového kotle do 50 km od sídla naší firmy, máte u nás celou montáž zdarma. 5 let záruka. Nabídka není časově omezena.
Olomoucký kraj
Potřebujete změnu? Někdy stačí jen oživit váš interiér! 3D návrhy interiérů jsou vhodné nejen pro nové či rekonstruované byty, ale také k vizualizaci vašeho nynějšího bytu. Nyní využijte 1 hodinu nezávazné konzultace ohledně doporučené změny vašeho interiéru ZDARMA.
Liberecký kraj
Specializuji se na relaxační i klasické masáže pro muže: masáž lávovými kameny, čokoládová masáž, bambusová masáž, masáž spa svíčkou, antistresová masáž hlavy a detoxikační masáž - medová masáž a aroma masáže. Využijte nabídky dárkových poukazů - dárek na masáže pro muže, kamaráda a kolegu.
Kraj Vysočina
Firma EKODOMA se zabývá pozáručním preventivním servisem oken. Servis zahrnuje kontrolu stavu celoobvodového kování včetně jeho rámových protikusů, seřízení chodu křídla, tlaku křídlových uzávěrů, promazání pohyblivých částí kování a impregnaci těsnění. Posouzení a konzultace stavu oken je zdarma.
Moravskoslezský kraj
Prázdniny se blíží! Je to ideální doba pro kontrolu a seřízení oken a dveří ve školách a školkách. EKODOMA nabízí bezplatnou kontrolu oken s možností získat množstevní slevu na servis oken a dveří. Realizace seřízení oken a dveří proběhne o letních prázdninách nebo dle domluvy.
Moravskoslezský kraj
Ekodoma nabízí výhodný servis oken a dveří pro bytová družstva a společenství vlastníků. Realizaci zakázek předchází nezávazná schůzka, kde vám představíme celý postup servisních prací a následně připravíme cenovou nabídku na servis oken a balkónových dveří v jednotlivých bytových jednotkách.
Moravskoslezský kraj
Ekodoma se zabývá prodejem, instalací a poradenstvím v oblasti interiérové stínící techniky pro okna, balkóny i terasy. Konzultace a zaměření u nás je zcela zdarma a máte možnost vybrat si z široké nabídky barevných odstínů a typů: horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, rolety Den a noc atd.
Moravskoslezský kraj