Nabízené akce (6)

Srdečně vás všechny zveme 18. března do Zámeckého divadla v Týně nad Vltavou od 15:00 na pohádku KAŠPÁREK A ABRAKADABRAK. Poslední představení v rámci dětského festivalu O Kašpárkovu rolničku 2018. Hraje DS Vltavan.
Jihočeský kraj
Zveme vás na pohádku JAK SE JÍRA MLYNÁŘEM STAL. Přijďte do Zámeckého divadla v Týně nad Vltavou dne 11.3.od 15:00. Byl jeden tuze zamilovaný vodník a jedna tuze zamilovaná víla. K tomu ještě starý mlýn, malá tůň a na kopci zámek. A v tom zámku žije knížepán. Nikoho on nemá rád, a tak tam sedí sám.
Jihočeský kraj
Srdečně vás zveme 4. března od 15 hod. do Zámeckého divadla v Týně nad Vltavou na pohádku CIRKUS. Uvidíte příběh o tom, jak zvířátka z cirkusu pomohla jednomu tatínkovi nalézt čas pro jeho holčičku a ten při tom nalezl mnohem více. Hraje pro vás divadelní spolek J. K. Tyl ČESKÉ BUDĚJOVICE.
Jihočeský kraj
Slavíme 10 let závodů velkých a malých DRAČÍCH LODÍ v rámci „Dne Plumlovské přehrady“. PLUMLOVSKÝ DRAK 2018 je zážitkem pro celou rodinu, koná se o víkendu ve dnech 25.8.-26.8.2018 v areálu pláže U Vrbiček Plumlovské přehrady, okr. Prostějov. Přihlášky na webu! Pro děti do 11 let je VSTUP ZDARMA!
Česká republika
Srdečně vás zveme na PLES PŘÁTEL FYZIOTERAPIE do KD BOROVANY 23 února 2018 od 20 hod. Zveme všechny fyzioterapeuty i pacienty - vyléčené i nevyléčené, současné i budoucí..... K tanci vám bude hrát METROKLUB, SMUTNÝ KAREL. Vstupné je 250 Kč. Pro studenty SLEVA 40 %, pouze 150 Kč. Těšíme se na vás!
Jihočeský kraj
Zveme vás 25. února do Zámeckého divadla od 15:00. Pojďte se s námi podívat do obydlí třech čarodějnic a na zámek Prince Prokopa, kterého si chce vzít za muže čarodějnice Simsala. Uvidíte veselou pohádku plnou písniček o tom, že lež má krátké nohy a že dobré srdce můžeš najít i u čarodějnice.
Jihočeský kraj