Nabízené akce (7)

Letní sezóna 2017 na Otáčivém hledišti v Týně nad Vltavou se nám pomalu blíží. Třetí host, který nám zahraje bude Bechyňský divadelní spolek Lužnice s hrou HRÁTKY S ČERTEM. Představení se koná 22. - 26. srpna v čase 21:00 hodin. Vstupné na představení činí 200 Kč.
Česká republika
DS VLTAVAN uvádí jako PREMIÉRU roku 2017 na Otáčivém hledišti v Týně nad Vltavou hru ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY. Představení se koná 1. - 19. srpna v čase 21:00 hodin. Vstupné na představení činí 200 Kč.
Česká republika
DS VLTAVAN si pro vás připravil na Otáčivém hledišti v Týně nad Vltavou opakování z předchozího roku OH2016 divadelní hru NOC NA KARLŠTEJNĚ. Představení se koná 11. - 29. července v čase 21:30 hodin. Vstupné na představení činí 200 Kč.
Česká republika
Výzva pro všechny studenty 18-26 let: ZÚČASTNĚTE SE KAŽDOROČNÍHO (NE)OPAKOVATELNÉHO ZÁŽITKU - CHMELOVÉ BRIGÁDY! Přijeďte si užít práci i zábavu. Informujte i své kamarády. Zajištěna strava, doprava i ubytování. Odměna podle délky směny a sklizně 17 800 Kč. Sklízí se na Lounsku a Rakovnicku.
Česká republika
Hledáte letní činnost pro předškoláčky na srpen? Nabízíme příměstský tábor HRAVÉ LÉTO v ateliéru Ba-Ka-May v centru Liberce v paláci Koruna. V týdnu od 7.8. pro děti od 5 let jsou připraveny hrátky venku i uvnitř dle počasí. O děti se postaráme včetně obědů i nápojů. SVAČINKY POSKYTUJEME ZDARMA!
Česká republika
Zveme vás na VERNISÁŽ VÝSTAVY OBRAZŮ ZDENY STROBACHOVÉ v GALERII U BÍLÉHO JEDNOROŽCE dne 9.6.2017 od 18 hod. Máte příležitost zahlédnout v šíři dosud málo povědomé dílo světových parametrů umělkyně, která si za svého života nepřála ani tak vystavovat, jako malovat. KAŽDOU NEDĚLI VSTUP VOLNÝ!
Česká republika
Farma Vysoká v Chrastavě u Liberce pořádá ve dnech 1. – 3. září 7. ročník COUNTRY FESTIVALU VYSOKÁ 2017. Zveme vás na stylovou akci, na které zapomenete, že jste v Jizerských horách a ne na Divokém západě. Milovníci koní a country hudby budou jako v ráji. VSTUPNÉ PRO DĚTI A SENIORY je ZDARMA!
Liberecký kraj