Nabízené akce (22)

Ve dnech 21.9. až 2.10. 2020 Projekční laserová střelnice pořádá PŘÍPRAVU K ZÍSKÁNÍ ZP. . Výuka probíhá ve dnech po,st,pá, od 16 00hod do 18 00hod a 18 00hod do 20 00hod. tz. 14 dnů. S výukou začínáme v Pondělí, pokračujeme Středa a Pátek, celkem 8x po dvou hodinách. S naší přípravou ZP získáte!
Česká republika
Srdečně vás zveme na e-mailový výukový kurz: OZVUČENÍ BUDOV, BYDLENÍ A EXTERIÉRŮ. Poskytneme vám kvalitní informace a vědomosti formou seriálu v hodnotě 3 490 Kč nyní zcela ZDARMA. Téma 1. seriálu: 9 kroků proti špatnému výběru HiFi reprosoustav domácího kina.
Česká republika
Srdečně vás zveme na e-mailový výukový kurz: OZVUČENÍ BUDOV, BYDLENÍ A EXTERIÉRŮ. Poskytneme vám kvalitní informace a vědomosti formou seriálu v hodnotě 3 490 Kč nyní zcela ZDARMA. Téma 2. seriálu: 10 podvodů, které prodejci a výrobci dělají u profesionálních reprosoustav.
Česká republika
Srdečně vás zveme na e-mailový výukový kurz: OZVUČENÍ BUDOV, BYDLENÍ A EXTERIÉRŮ. Poskytneme vám kvalitní informace a vědomosti formou seriálu v hodnotě 3 490 Kč nyní zcela ZDARMA. Téma 3. seriálu: Nejčastější chyby při výběru profi zesilovače a jak se jich vyvarovat.
Česká republika
Srdečně vás zveme na e-mailový výukový kurz: OZVUČENÍ BUDOV, BYDLENÍ A EXTERIÉRŮ. Poskytneme vám kvalitní informace a vědomosti formou seriálu v hodnotě 3 490 Kč nyní zcela ZDARMA. Téma 4. seriálu: 7 záludností při výběru bezdrátového mikrofonu a jak je odhalit.
Česká republika
Srdečně vás zveme na e-mailový výukový kurz: OZVUČENÍ BUDOV, BYDLENÍ A EXTERIÉRŮ. Poskytneme vám kvalitní informace a vědomosti formou seriálu v hodnotě 3 490 Kč nyní zcela ZDARMA. Téma 5. seriálu: 9 rad jak správně hovořit na mikrofon.
Česká republika
Srdečně vás zveme na e-mailový výukový kurz: OZVUČENÍ BUDOV, BYDLENÍ A EXTERIÉRŮ. Poskytneme vám kvalitní informace a vědomosti formou seriálu v hodnotě 3 490 Kč nyní zcela ZDARMA. Téma 6. seriálu: Jakých 8 komplikací skýtá pořízení kompaktního řečnického systému?
Česká republika
Srdečně vás zveme na e-mailový výukový kurz: OZVUČENÍ BUDOV, BYDLENÍ A EXTERIÉRŮ. Poskytneme vám kvalitní informace a vědomosti formou seriálu v hodnotě 3 490 Kč nyní zcela ZDARMA. Téma 7. seriálu: 47 otázek, než vyberete správný evakuační rozhlas.
Česká republika
Srdečně vás zveme na e-mailový výukový kurz: OZVUČENÍ BUDOV, BYDLENÍ A EXTERIÉRŮ. Poskytneme vám kvalitní informace a vědomosti formou seriálu v hodnotě 3 490 Kč nyní zcela ZDARMA. Téma 9. seriálu: 13 klamů u reproduktorů a reprosoustav pro plošné ozvučení a jak je objevit.
Česká republika
Srdečně vás zveme na e-mailový výukový kurz: OZVUČENÍ BUDOV, BYDLENÍ A EXTERIÉRŮ. Poskytneme vám kvalitní informace a vědomosti formou seriálu v hodnotě 3 490 Kč nyní zcela ZDARMA. Téma 8. seriálu: 10 nebezpečí, které vám mohou pokazit radost z nákupu rozhlasové ústředny, a jak se jim bránit.
Česká republika