Nabízené akce (5)

Umělecká agentura DIRAMI vás zve na Před Májovou VIDEODISKOTÉKU DJ Mirka Raise, speciální host: FREDDIE MERCURY Tribute Show. Sobota 27.4.2019 od 20:00 hodin, Sál Beseda Rychnov u Jablonce nad Nisou. Předprodej vstupenek na tel.: 775 679 559. Slevy na vstupném až 100 Kč.
Liberecký kraj
Probíhá přijímací řízení na Střední školu mediální grafiky a tisku na maturitní obory Multimediální grafika a Grafický design v Praze . Zároveň přijímáme grafiky, tiskaře a knihaře do učebního oboru. Informace najdete na www.medialnigrafika.cz. Propagační materiály zdarma.
hl. město Praha
Přijměte pozvání na nádvoří hradu Špilberk. Čeká vás bohatý program a na hlavním nádvoří se seznámíte s výrobky našich žáků. Těšit se můžete i na praktické řemeslné ukázky. V případě zájmu si budete moci i vy nebo vaše děti vyzkoušet svou zručnost. Kromě malého dárku si odnesete i osobní zkušenost.
Jihomoravský kraj
Tentokrát nám písničkářka RADŮZA představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z nového alba Muž s bílým psem (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy.
Jihomoravský kraj
Zveme vás na koncert zpěváka SEBASTIANA, který se koná dne 26.4. 2019 od 19 hod. v Domě kultury Hodonín. Pokud zakoupíte vstupenku v předprodeji, ušetříte 17 %. Sebastian se stal Objevem roku 2015 na Óčku i v cenách rádia Evropa 2. "Toulavá" na YouTube nasbírala už víc než 20 miliónů zhlédnutí.
Jihomoravský kraj