Nabízené akce (50)

MOJE LÉKÁRNA vám zajišťuje výhodné ceny formou letákových kampaní. Na našem e-shopu objednáte kvalitní přípravky za nižší cenu a vyzvednout si je můžete ve vámi zvolené lékárně. Máme pro vás nejen slevy, ale i body a za ně LÉKY ZDARMA. Nyní si objednejte VOLTAREN FORTE se slevou 9 % + DÁREK ZDARMA.
Česká republika
MOJE LÉKÁRNA vám zajišťuje výhodné ceny formou letákových kampaní. Na našem e-shopu objednáte kvalitní přípravky za nižší cenu a vyzvednout si je můžete ve vámi zvolené lékárně. Máme pro vás nejen slevy, ale i body a za ně LÉKY ZDARMA. Nyní si objednejte MAGNEZIUM B6 - FORTE SLEVA 9 % + 10 ZDARMA.
Česká republika
MOJE LÉKÁRNA vám zajišťuje výhodné ceny formou letákových akcí. Na našem e-shopu objednáte kvalitní přípravky za nižší cenu a vyzvednout si je můžete ve vámi zvolené lékárně. Máme pro vás nejen slevy, ale i body a za ně LÉKY ZDARMA. Nyní si objednejte například LADIVAL proti slunci a získáte dárek.
Česká republika
Pokud si nyní zakoupíte na www.mojelekarna.cz 2 x NÁPLASTI 3M Spofaplast se slevou 9 %, zúčastníte se SOUTĚŽE o skvělé ceny! 1. cena: víkendový wellness pro 2 osoby v MAXIMUS RESORT. 2. cena: 10 x lékárnička SPOFAPLAST. 3. cena 20 x funny hopsadlo. KUP 2 NÁPLASTI, ZBAV SE BOLESTI A VYHRAJ!
Česká republika
MOJE LÉKÁRNA vám zajišťuje výhodné ceny formou letákových akcí. Na našem e-shopu objednáte kvalitní přípravky za nižší cenu a vyzvednout si je můžete ve vámi zvolené lékárně. Máme pro vás nejen slevy, ale i body a za ně LÉKY ZDARMA. Nyní si objednejte GS MAMAVIT PREFOLIN SLEVA 10 % + 30 ZDARMA.
Česká republika
Podívejte se na náš e-shop. Naleznete zde široký sortiment bylinných produktů, čínské medicíny, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, ale i zajímavých publikací. Nyní zakoupíte TABLETY ENZYCOL - pro správnou funkci kostí a chrupavek se slevou 115 Kč + 40 TOBOLEK ZDARMA.
Česká republika
Podívejte se na náš e-shop. Naleznete zde široký sortiment bylinných produktů, čínské medicíny, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, ale i zajímavých publikací. Nyní BIO MATCHA HARMONY se slevou 35 Kč a BIO MATCHA SHAKE zcela zdarma jako dárek.
Česká republika
Podívejte se na náš e-shop. Naleznete zde široký sortiment bylinných produktů, čínské medicíny, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, ale i zajímavých publikací. Nyní zakupte HLÍVU ÚSTŘIČNOU PRO DĚTI - JACK HLÍVÁK + dárek zdarma VITAMÍN C.
Česká republika
Podívejte se na náš e-shop. Naleznete zde široký sortiment bylinných produktů, čínské medicíny, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků a zajímavých publikací. Nyní zakupte HOUBU CORDYSHEN - HOUSENICI ČÍNSKOU k zlepšení koncentrace a odolnosti a jako dárek získáte druhou krabičku ZCELA ZDARMA.
Česká republika
MOJE LÉKÁRNA vám zajišťuje výhodné ceny formou letákových kampaní. Na našem e-shopu objednáte kvalitní přípravky za nižší cenu a vyzvednout si je můžete ve vámi zvolené lékárně. Máme pro vás nejen slevy, ale i body a za ně LÉKY ZDARMA. Nyní si například objednejte HYLAK FORTE se slevou 9 %.
Česká republika