Nabízené akce (40)

Zabýváme se regeneračními, relaxačními masážemi a také speciálními čokoládovými masážemi pro muže. Využijte DÁRKOVÝ POUKAZ NA RELAXAČNÍ MASÁŽE a jako BONUS získáte se ZÁKAZNICKOU KARTOU na každou 5. masáž SLEVU 500 Kč! Pro stálé klienty máme po 15 masážích na každou další STÁLOU SLEVU 200 Kč!
Česká republika
Zabýváme se regeneračními, relaxačními masážemi a také speciálními čokoládovými masážemi pro muže. Využijte DÁRKOVÝ POUKAZ NA MASÁŽE PRO MUŽE a jako BONUS získáte se ZÁKAZNICKOU KARTOU na každou 5. masáž SLEVU 500 Kč! Pro stálé klienty máme po 15 masážích na každou další STÁLOU SLEVU 200 Kč!
Česká republika
Drogerie PeMi vám nabízí nejenom drogistické zboží, ale také barvy, foto-kino, baterie, kosmetiku, papírnictví a kancelářské potřeby, hračky, chovatelské potřeby a další užitečné zboží. Nyní si na našem e-shopu objednejte se slevou 36 % DIOPTRICKÉ BRÝLE NA ČTENÍ v různých barvách. Cena jen 89 Kč.
Česká republika
Náš e-shop KADEŘNICKÉ POTŘEBY si pro vás připravil široký sortiment zboží z oblasti profesionální vlasové kosmetiky. Naleznete zde velkou paletu kadeřnických potřeb i mnoho dalšího zboží v nejvyšší kvalitě. Objednejte si PERLIČKOVOU LÁZEŇ NA NOHY a oproti cenám na trhu s námi ušetříte 233 Kč.
Česká republika
V našich lékárnách v Litomyšli a České Třebové vám nabízíme léky všech velikostí. Náš kvalifikovaný personál vám poradí, kdy je dobré zahájit léčbu a jaké je optimální dávkování. WOBENZYM TABLETY 800 nyní můžete koupit za akční cenu 2 699 Kč až do vyprodání zásob. SLEVA z původní ceny je 9 %!
Pardubický kraj
Lékárna BaAZALKA v Ostravě nabízí pacientům nejen léky, které potřebují, ale i produkty a rady související se zdravím, vzhledem i kondicí. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní využijte SLEVU 7 % na antialergikum LIVOSTIN OČNÍ KAPKY SUS. 4 ML!
Česká republika
Lékárna BAZALKA v Ostravě nabízí pacientům nejen léky, které potřebují, ale i produkty a rady související se zdravím, vzhledem i kondicí. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní využijte SLEVU 26 % na roztok proti blechám a klíšťatům FYPRYST DOGS 20-40 KG 1X2.68 ML SPOT-ON PRO PSY!
Česká republika
Lékárna BAZALKA v Ostravě nabízí pacientům nejen léky, které potřebují, ale i produkty a rady související se zdravím, vzhledem i kondicí. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní využijte SLEVU 5 % na přípravek pro léčbu poruch trávení PANGROL 20000 20 TABLET!
Česká republika
V naší lékárně můžete zakoupit homeopatika, veterinární léčiva, bylinné čaje, doplňky výživy, zdravotnické potřeby. Vždy vám také ochotně a odborně poradíme. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní si u nás můžete zakoupit ZOVIRAX DUO 50 MG/G + 10 MG/G KRÉM NA OPARY 2 G SE SLEVOU 9,12 %!
Česká republika
V naší lékárně můžete zakoupit homeopatika, veterinární léčiva, bylinné čaje, doplňky výživy, zdravotnické potřeby. Vždy vám také ochotně a odborně poradíme. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní si u nás můžete zakoupit na obtíže v období klimakteria GS MERILIN HARMONY 60+30 TABLET SE SLEVOU 9,10 %!
Česká republika