Nabízené akce (9)

Specializuji se na masáže pro muže jako jediná, nejen v Jihlavě, ale po celé Vysočině (ČR). V nabídce klasické relaxační masáže, masáž může mít senzuální prvky. Součástí masáže může být koupel s přídavkem vonné mořské soli. V prodeji Dárkový poukaz a masážní oleje pro muže. Osobní přístup na úrovni.
Kraj Vysočina
Dárkový poukaz na relaxační masáže je originálním dárkem pro muže. Potěšte vaše muže a věnujte relaxační masáž dle vašeho výběru. Máte možnost napsat osobní věnování přímo na dárkový poukaz. Obdarovaní muži od nás odcházejí velmi spokojeni. Na masáže pro muže většinou následně docházejí pravidelně.
Česká republika
MEDISTIK - rychlá pomoc při pocitu únavy svalů a kloubů, při sportu a fyzické námaze. Vyberte si kombinaci libovolných 5 kusů Medistiku: stick, spray nebo roll-on a pátý obdržíte jako dárek za 1 Kč. Extra síla! Rychlý účinek! Dvojí efekt! Pohodlná aplikace! Prokrvení do hloubky! Nedráždí pokožku!
Česká republika
MEDISTIK - rychlá pomoc při pocitu únavy svalů a kloubů, při sportu a fyzické námaze. Zakupte si 5 kusů MEDISTIKU DUAL STICK a pátý obdržíte jako dárek za 1 Kč. Extra síla! Rychlý účinek! Dvojí efekt! Pohodlná aplikace! Prokrvení do hloubky! Nedráždí pokožku!
Česká republika
MEDISTIK - rychlá pomoc při pocitu únavy svalů a kloubů, při sportu a fyzické námaze. Zakupte si 23 kusů MEDISTIKU DUAL STICK a dvacátý čtvrtý obdržíte jako dárek za 1 Kč. Extra síla! Rychlý účinek! Dvojí efekt! Pohodlná aplikace! Prokrvení do hloubky! Nedráždí pokožku!
Česká republika
MEDISTIK - rychlá pomoc při pocitu únavy svalů a kloubů, při sportu a fyzické námaze. Vyberte si kombinaci libovolných 24 kusů Medistiku: stick, spray nebo roll-on a dvacátý čtvrtý obdržíte jako dárek za 1 Kč. Extra síla! Rychlý účinek! Dvojí efekt! Pohodlná aplikace! Prokrvení do hloubky!
Česká republika
K seniorům do rodin v Bavorsku hledáme pečovatelky. Ideální turnus po měsíci. Plat od 60€ na den a více, žádné srážky z vašeho platu nejsou. Vyplácí vás rodina, ne agentura, peníze máte v den odjezdu na účtě. Příspěvek na cestu 70 - 100€. Volejte nebo pište pro podrobné info. UBYTOVÁNÍ ZDARMA!
Česká republika
K seniorům do rodin v Bavorsku hledáme pečovatelky. Ideální turnus po měsíci. Plat od 60€ na den a více, žádné srážky z vašeho platu nejsou. Vyplácí vás rodina, ne agentura, peníze máte v den odjezdu na účtě. Příspěvek na cestu 70 - 100€. Volejte nebo pište pro podrobné info. STRAVA ZDARMA!
Česká republika
K seniorům do rodin v Bavorsku hledáme pečovatelky. Ideální turnus po měsíci. Plat od 60€ na den a více, žádné srážky z vašeho platu nejsou. Vyplácí vás rodina, ne agentura, peníze máte v den odjezdu na účtě. Příspěvek na cestu 70 - 100€. Volejte, pište pro podrobné info.
Česká republika