Nabízené akce (35)

Regenerační bylinný krém ARTRIN pomáhá při bolestech zad a kloubů a má protizánětlivé a tišící účinky. Kromě pohybového aparátu jej lze s úspěchem využít při jakýchkoli zánětech, například i ke zbavení se akné nebo na drobné rány a odřeniny. Nyní si zakupte u nás krém ARTRIN 2 KS SE SLEVOU 20 %!
Česká republika
Náš e-shop KADEŘNICKÉ POTŘEBY si pro vás připravil široký sortiment zboží z oblasti profesionální vlasové kosmetiky. Naleznete zde bohatou paletu kadeřnických potřeb i mnoho dalšího zboží v nejvyšší kvalitě. Objednejte si nyní DIGITÁLNÍ TLAKOMĚR - SENCOR a oproti cenám na trhu s námi ušetříte 40 %.
Česká republika
Náš e-shop KADEŘNICKÉ POTŘEBY si pro vás připravil široký sortiment zboží z oblasti profesionální vlasové kosmetiky. Naleznete zde bohatou paletu kadeřnických potřeb i mnoho dalšího zboží v nejvyšší kvalitě. Objednejte si nyní ELEKTRICKOU VYHŘÍVANOU BOTU a oproti cenám na trhu s námi ušetříte 44 %.
Česká republika
Výrobky OKG jsou „vykrystalizováním“ a zároveň spojením moudrosti a tradic starých 5 000 let s nejnovějšími vědeckými poznatky a nejmodernějšími technologiemi. Výrobky OKG jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu. Vyzkoušejte a nakupte nyní se slevou až 40 %.
Česká republika
Emulips je nazýván „žlučník v lahvičce“, protože má podobnou funkci jako žlučník. Emulips příznivě působí na celý trávicí systém, zejména na žaludek, slinivku a žlučník, upravuje hladinu cholesterolu, cukru a snižuje vysoký krevní tlak a reguluje váhu. Proč XXL? Rodinné balení je výhodné-šetříte.
Česká republika
Objednávejte na našem e-shopu OK Omega-3 Complete (120ml) - doplněk stravy pro péči o kardiovaskulární systém a jeho ochranu. OCHRANA SRDCE A CÉV, POSÍLENÍ ORGANISMU, ZLEPŠENÍ KVALITY KŮŽE. Při objednávce nad 2 359 Kč od nás obdržíte dárek v hodnotě 375 Kč.
Česká republika
Zakupte na našem e-shopu FACTOR BASE KIDS - přípravek pro posílení imunitního systému vašich dětí, podporu zdravých zubů, kostí, kloubů, podporu trávícího systému, ochranu organismu před kyslíkovými radikály. Při nákupu nad 2 359 Kč od nás obdržíte dárek v hodnotě 375 Kč.
Česká republika
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám LÉKÁRNA PANSKÝ DŮM v Říčanech nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit na střevní potíže ENDIARON 20 POTAHOVÝCH TABLET SE SLEVOU 21 %!
Česká republika
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám LÉKÁRNA PANSKÝ DŮM v Říčanech nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit na bolesti a teplotu IBALGIN 400 100 TABLET SE SLEVOU 29 %!
Česká republika
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám LÉKÁRNA PANSKÝ DŮM v Říčanech nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit ZOVIRAX DUO NA OPARY SE SLEVOU 22 %!
Česká republika