Nabízené akce (116)

Podívejte se na náš e-shop. Naleznete zde široký sortiment bylinných produktů, čínské medicíny, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, ale i zajímavých publikací. Nyní se slevou 20 % zakoupíte hřejivé konopné mazání THERMOLKU EXTRA.
Česká republika
Podívejte se na náš e-shop. Naleznete zde široký sortiment bylinných produktů, čínské medicíny, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, ale i zajímavých publikací. Nyní se slevou 20 % zakoupíte hřejivé mazání THERMOLKU.
Česká republika
Podívejte se na náš e-shop. Naleznete zde široký sortiment bylinných produktů, čínské medicíny, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, ale i zajímavých publikací. Nyní se slevou 20 % zakoupíte 100% šťávu s dužinou RAKYTNÍK.
Česká republika
Výrobky OKG jsou „vykrystalizováním“ a zároveň spojením moudrosti a tradic starých 5 000 let s nejnovějšími vědeckými poznatky a nejmodernějšími technologiemi. Výrobky OKG jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu. Vyzkoušejte a nakupte nyní se slevou až 40 %.
Česká republika
Emulips je nazýván „žlučník v lahvičce“, protože má podobnou funkci jako žlučník. Emulips příznivě působí na celý trávicí systém, zejména na žaludek, slinivku a žlučník, upravuje hladinu cholesterolu, cukru a snižuje vysoký krevní tlak a reguluje váhu. Proč XXL? Rodinné balení je výhodné-šetříte.
Česká republika
Objednávejte na našem e-shopu OK Omega-3 Complete (120ml) - doplněk stravy pro péči o kardiovaskulární systém a jeho ochranu. OCHRANA SRDCE A CÉV, POSÍLENÍ ORGANISMU, ZLEPŠENÍ KVALITY KŮŽE. Při objednávce nad 2 359 Kč od nás obdržíte dárek v hodnotě 375 Kč.
Česká republika
Zakupte na našem e-shopu FACTOR BASE KIDS - přípravek pro posílení imunitního systému vašich dětí, podporu zdravých zubů, kostí, kloubů, podporu trávícího systému, ochranu organismu před kyslíkovými radikály. Při nákupu nad 2 359 Kč od nás obdržíte dárek v hodnotě 375 Kč.
Česká republika
V naší lékárně můžete zakoupit homeopatika, veterinární léčiva, bylinné čaje, doplňky výživy, zdravotnické potřeby. Vždy vám také ochotně a odborně poradíme. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní si u nás můžete zakoupit VLOŽKY TENA LADY se slevou 9,1 % + 50 % navíc.
Česká republika
V naší lékárně můžete zakoupit homeopatika, veterinární léčiva, bylinné čaje, doplňky výživy, zdravotnické potřeby. Vždy vám také ochotně a odborně poradíme. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní si u nás můžete zakoupit VÁPNÍK, HOŘČÍK, ZINEK se slevou 9 % + 30 ZDARMA.
Česká republika
V naší lékárně můžete zakoupit homeopatika, veterinární léčiva, bylinné čaje, doplňky výživy, zdravotnické potřeby. Vždy vám také ochotně a odborně poradíme. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní si u nás můžete zakoupit GS OMEGA 3 - CITRUS se slevou 8,9 % + 50 % ZDARMA.
Česká republika