Nabízené akce (40)

Pomáháme tělesně postiženým spoluobčanům překonávat bariéry již od roku 2006. Jsme výhradním dovozcem italských a přímým dovozcem rakouských schodolezů pro Českou republiku, Slovensko a Bulharsko. Nyní využijte slevu 5 750 Kč na bazarový prodej SCHODOLEZU LIFTKAR PT OUTDOOR 120.
Česká republika
Pomáháme tělesně postiženým spoluobčanům překonávat bariéry již od roku 2006. Jsme výhradním dovozcem italských a přímým dovozcem rakouských schodolezů pro Českou republiku, Slovensko a Bulharsko. Nyní využijte slevu 5 750 Kč na bazarový prodej SCHODOLEZU LIFTKAR PT UNI 130.
Česká republika
Pomáháme tělesně postiženým spoluobčanům překonávat bariéry již od roku 2006. Jsme výhradním dovozcem italských a přímým dovozcem rakouských schodolezů pro Českou republiku, Slovensko a Bulharsko. Nyní využijte slevu 11 500 Kč na bazarový prodej SCHODOLEZU LIFTKAR PT PLUS.
Česká republika
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám LÉKÁRNA PANSKÝ DŮM v Říčanech nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit na bolest ASPIRIN 500 MG 20 OBALENÝCH TABLET SE SLEVOU 12 %!
Jihomoravský kraj
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám KRKONOŠSKÁ LÉKÁRNA v Úpici nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit na chřipku a nachlazení vitamín CELASKON TABLETY 250 MG 100 TABLET SE SLEVOU 17 %!
Česká republika
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám KRKONOŠSKÁ LÉKÁRNA v Úpici nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit PARALEN GRIP NA CHŘIPKU A BOLEST 24 TABLET SE SLEVOU 20 %!
Královéhradecký kraj
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám KRKONOŠSKÁ LÉKÁRNA v Úpici nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit na bolest zad, svalů a kloubů OLFEN GEL 100 G SE SLEVOU 28 %!
Královéhradecký kraj
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám LÉKÁRNA PANSKÝ DŮM v Říčanech nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit na vlhký kašel ACC LONG 600 MG 20 ŠUMIVÝCH TABLET SE SLEVOU 19 %!
Jihomoravský kraj
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám KRKONOŠSKÁ LÉKÁRNA v Úpici nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit na kašel SINECOD SIRUP 200 ML SE SLEVOU 17 %!
Královéhradecký kraj
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám LÉKÁRNA PANSKÝ DŮM v Říčanech nabízí široký výběr léčiv, vitamínů, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických potřeb. Nyní si u nás můžete zakoupit UROVAL MANOSA AKUT 10 TABLET SE SLEVOU 14 %!
Jihomoravský kraj