Nabízené akce (41)

Podívejte se na náš e-shop. Naleznete zde široký sortiment bylinných produktů, čínské medicíny, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, ale i zajímavých publikací. Nyní zakupte HLÍVU ÚSTŘIČNOU PRO DĚTI - JACK HLÍVÁK + dárek zdarma VITAMÍN C.
Česká republika
Podívejte se na náš e-shop. Naleznete zde široký sortiment bylinných produktů, čínské medicíny, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků a zajímavých publikací. Nyní zakupte HOUBU CORDYSHEN - HOUSENICI ČÍNSKOU k zlepšení koncentrace a odolnosti a jako dárek získáte druhou krabičku ZCELA ZDARMA.
Česká republika
Podívejte se na náš e-shop. Naleznete zde široký sortiment bylinných produktů, čínské medicíny, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, ale i zajímavých publikací. Nyní zakoupíte TABLETY ENZYCOL - pro správnou funkci kostí a chrupavek se slevou 115 Kč + 40 TOBOLEK ZDARMA.
Česká republika
Podívejte se na náš e-shop. Naleznete zde široký sortiment bylinných produktů, čínské medicíny, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, ale i zajímavých publikací. Nyní BIO MATCHA HARMONY se slevou 35 Kč a BIO MATCHA SHAKE zcela zdarma jako dárek.
Česká republika
Náš e-shop KADEŘNICKÉ POTŘEBY si pro vás připravil široký sortiment zboží z oblasti profesionální vlasové kosmetiky. Naleznete zde bohatou paletu kadeřnických potřeb i mnoho dalšího zboží v nejvyšší kvalitě. Objednejte si nyní DIGITÁLNÍ TLAKOMĚR - SENCOR a oproti cenám na trhu s námi ušetříte 40 %.
Česká republika
Drogerie PeMi vám nabízí nejenom drogistické zboží, ale také barvy, foto-kino, baterie, kosmetiku, papírnictví a kancelářské potřeby, hračky, chovatelské potřeby a další užitečné zboží. Nyní si na našem e-shopu objednejte se slevou 36 % DIOPTRICKÉ BRÝLE NA ČTENÍ v různých barvách. Cena jen 89 Kč.
Česká republika
Lékárna BAZALKA v Ostravě nabízí pacientům nejen léky, které potřebují, ale i produkty a rady související se zdravím, vzhledem i kondicí. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní využijte akci pro děti od 2 let na NOSNÍ SPREJ OLYNTH HA 0,05% 10 ML SE SLEVOU 10,9 %!
Česká republika
Lékárna BAZALKA v Ostravě nabízí pacientům nejen léky, které potřebují, ale i produkty a rady související se zdravím, vzhledem i kondicí. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní využijte akci na PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ ECHINACEA + ŠÍPKY 12 SÁČKŮ proti bolesti a horečce SE SLEVOU 15 %!
Česká republika
Lékárna BAZALKA v Ostravě nabízí pacientům nejen léky, které potřebují, ale i produkty a rady související se zdravím, vzhledem i kondicí. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní využijte akci na vitamín CELASKON 250 MG 100 TABLET SE SLEVOU 12,5 %!
Česká republika
V naší lékárně můžete zakoupit homeopatika, veterinární léčiva, bylinné čaje, doplňky výživy, zdravotnické potřeby. Vždy vám také ochotně a odborně poradíme. Nakupovat můžete i na e-shopu. Nyní si u nás můžete zakoupit COLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON 14 SÁČKŮ SE SLEVOU 9,1 %!
Česká republika