Nabízené akce (123)

Vítejte ve světě Primadrogerie! Prohlédněte si naše stránky, najdete zde aktuální akční nabídky kosmetického a drogistického zboží, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací. Primadrogerie je tu pro vás! Nyní si zakupte od 3.12. do 17.12. HAPPY BABY PANTS - JUNIOR.
Česká republika
Sháníte pro své děti skvělou MIKULÁŠSKOU SHOW? Doporučujeme vám MIKULÁŠSKOU SHOW S ČERTÍKEM ČIKO. Čertík se sobem nebo vánočním stromečkem vaše ratolesti spolehlivě zabaví. Skřítkové je zase pořádně roztančí. Nakonec se dostaví MIKULÁŠ s ANDĚLEM. Drobné dárky, časopisy a balíčky jsou v ceně pořadu.
Česká republika
Vánoce se rozhodly, že nepřijdou! Čertík Ferda a jeho pohádkoví přátelé vše napraví. Mají připravené vtipné scénky, několik neobvyklých vánočních soutěží a dětských vánočních písniček. Bude se také soutěžit a povídat o Vánocích. Vše dobře dopadne a Vánoce přijdou. Dárky, sladkosti, časopisy v ceně!
Česká republika
Vítejte ve světě Primadrogerie! Prohlédněte si naše stránky, najdete zde aktuální akční nabídky kosmetického a drogistického zboží, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací. Primadrogerie je tu pro vás! Nyní si zakupte od 3.12. do 17.12. DETTOL KIDS - DÁVKOVAČ MÝDLA a ušetřete 30 %.
Česká republika
Vítejte ve světě Primadrogerie! Prohlédněte si naše stránky, najdete zde aktuální akční nabídky kosmetického a drogistického zboží, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací. Primadrogerie je tu pro vás! Nyní si zakupte od 3.12. do 17.12. HAPPY BABY PANTS - MAXI.
Česká republika
Vítejte ve světě Primadrogerie! Prohlédněte si naše stránky, najdete zde aktuální akční nabídky kosmetického a drogistického zboží, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací. Primadrogerie je tu pro vás! Nyní si zakupte od 3.12. do 17.12. DETTOL KIDS - TEKUTÉ MÝDLO a ušetřete 30 %.
Česká republika
Vyzdobte si svou party za nejnižší ceny na trhu. Odesíláme ihned. Skvělý servis. Party dekorace a výzdoba pro každou příležitost. Party prodejna v Praze. Odeslání do 24 hodin. Využijte slevy až 80 % v akci: BLACK FRIDAY. Platí do 22.12.2019. Kupte si u nás zboží na TÉMATICKÉ PARTY PRO DĚTI.
Česká republika
Vystoupení, ve kterém je spojeno vše, co Čiko dovede. Modelování balonků, dětská diskotéka, kouzla, soutěže, vtipné scénky a mnoho dalšího zábavného i poučného. Délka pořadu: 45 – 120 minut. Dárky v ceně. V případě nepříznivého počasí je vystoupení ve stanu. Pro mateřské školy je sleva 50 %!
Česká republika
Čertík Ferda je opravdový milovník Vánoc a s dětmi si je chce užít na maximum. Přijde také bernardýn Bohouš, sněhuláček Bambuláček, Olaf z pohádky Ledové Království. Děti uvidí i čerta, Mikuláše a anděla. Dárečky, časopisy, DVD, sladkosti a balíčky jsou v ceně! Děti zažijí skutečně kouzelné VÁNOCE!
Česká republika
Čertík Ferda byl poslán mezi děti, aby našel tu nejkrásnější koledu. Bez splnění tohoto úkolu se čertík nesmí vrátit do pekla. Bude se zpívat, soutěžit i tančit. Přijde také kačer Ronald a sněhuláček Bambuláček. Děti uvidí i Mikuláše s andělem. Dárky, balíčky, časopisy, DVD a sladkosti jsou v ceně!
Česká republika