Nabízené akce (31)

V naší lékárně můžete zakoupit homeopatika, veterinární léčiva, bylinné čaje, doplňky výživy, zdravotnické potřeby. Vždy vám také ochotně a odborně poradíme. Nyní si na našem e-shopu můžete objednávat také produkty z "MOJÍ LÉKÁRNY". Například TĚHOTENSKÝ TEST - COMFORT + je k dostání se slevou 9,2 %.
Česká republika
Vystoupení, ve kterém je spojeno vše, co Čiko dovede. Modelování balonků, dětská diskotéka, kouzla, soutěže, vtipné scénky a mnoho dalšího zábavného i poučného. Délka pořadu: 45 – 120 minut. Dárky v ceně. V případě nepříznivého počasí je vystoupení ve stanu. Pro mateřské školy je sleva 50 %!
Česká republika
Pořad plný humoru, legrace a balonků s Klaunem Ferdou a jeho kamarády. Ferda se vydá za dobrodružstvím do Afriky a projede tento kontinent křížem krážem. Připraveny jsou animační tance, soutěže pro děti i rodiče, zábavné scénky i netradiční modelování balonků. Časopisy, DVD, sladkosti, dárky ZDARMA.
Česká republika
Narozeniny s klaunem Čiko jsou nezapomenutelným zážitkem pro vaše děti, a nejen pro ně. Užijí si spoustu tančení, kouzel a hlavně legrace. K narozeninám děti dostávají dárky, a to nejen oslavenci. Nabízíme dva druhy pořadů: Čikova narozeninová diskotéka a Klaun Čiko a Bubu. Dárky v ceně pořadu.
Česká republika
Pořad určený pro nejstarší děti ve školce. Klaun Čiko provází loučením s mateřskou školou a jeho kamarádi pasují budoucí prvňáčky. Kromě pasování si děti pořádně zaskotačí na zábavné písničky a zúčastní se spousty soutěží. Časopisy, sladkosti, drobné dárky, vymodelovaná zvířátka z balonků zdarma.
Česká republika
Děti, spolu s Klaunem Ferdou a jeho kamarády kapitánem Bublinou a plavčíkem Bohoušem, budou objevovat tajný poklad, ukrytý na ostrově plném kouzel, písniček a legrace. Po cestě se mohou těšit také na spoustu soutěží, balonků a dárků. Časopisy, DVD, sladkosti, drobné dárky, pirátský poklad je v ceně.
Česká republika
Zabýváme se komplexním řešením osvětlení vašich domů, bytů, kanceláří nebo provozoven. Prodáváme moderní LED designová svítidla od renomovaných výrobců za výhodné ceny. S výběrem rádi poradíme. Nyní na našich stránkách probíhá výprodej. Se slevou 17 % zakoupíte DĚTSKÝ LUSTR RA 4566.
Česká republika
Zabýváme se komplexním řešením osvětlení vašich domů, bytů, kanceláří nebo provozoven. Prodáváme moderní LED designová svítidla od renomovaných výrobců za výhodné ceny. S výběrem rádi poradíme. Nyní na našich stránkách probíhá výprodej. Se slevami až 32 % zakoupíte DĚTSKÝ LUSTR eg 92147.
Česká republika
Vítejte na stránkách e-shopu MojePanenka.cz. Specializujeme se na on-line prodej realistických panenek, sběratelských panenek a panenek na hraní španělských výrobců Berenguer, Berbesa S.L., Paola Reina, Nines, Baby Dolls a doprodejem Rauber. Nyní si zakupte PANENKU ALFI - ČERVENÝ se slevou 16 %.
Česká republika
Vítejte na stránkách e-shopu MojePanenka.cz. Specializujeme se na on-line prodej realistických panenek, sběratelských panenek a panenek na hraní španělských výrobců Berenguer, Berbesa S.L., Paola Reina, Nines, Baby Dolls a doprodejem Rauber. Nyní si zakupte PANENKU ALFI - MODRÝ se slevou 16 %.
Česká republika