Nabízené akce (50)

S montáží alarmu JABLOTRON dostáváte automaticky dotaci na 3 měsíce CELKOVÉ OCHRANY zdarma. Zcela bez závazku se tak můžete přesvědčit, co znamená pocit skutečného bezpečí. Součástí je i pojištění proti selhání či překonání alarmu do výše 5 milionů zdarma.
Jihočeský kraj
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, škol, obcí, bytů i domů. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 50 % RUČNÍ MIKROFON - WA 400RCT.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, škol, obcí, bytů i domů. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 40 % LED TRUBICE - LRT 06007.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, škol, obcí, bytů i domů. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 30 % PŘEHRÁVAČ PODKRESOVÉ HUDBY - JBG 202.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, škol, obcí, bytů i domů. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 25 % REPROSOUSTAVU BÍLOU SD 402A S BLUETOOTH.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, škol, obcí, bytů i domů. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 13 % MIKROFON S USB - MC 650.
Česká republika
Kotoučová pila se spodním tahem ERIKA 85, se silným CUprex motorem 2500W. Velmi lehká: 34,5 kg, včetně výklopných hliníkových nohou se 2 pojezdovými kolečky. Prořez 85mm s LED osvětlením a odsávacím kanálem. Díky elektronice a pil. kotoučů Mafell, možno řezat dřevo, umělé hmoty a ALUprofily.
Česká republika
Větší síla díky CUprex kompaktnímu motoru. Větší přesnost díky pilovému plátku CUnex a možnost použít vodící lištu. Větší komfort díky beznástrojové výměně plátku a ergonomickému uchycení pily. Větší flexibilita díky optimálnímu příslušenství.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, škol, obcí, bytů i domů. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 7 % RUČNÍ MIKROFON - WA 510RCT.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, škol, obcí, bytů i domů. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 23 % ROZHLASOVOU ÚSTŘEDNU - JPA 1243.
Česká republika