Nabízené akce (51)

Jsme schopni zrealizovat a opravit jakékoli závady v rámci silno a slabo proudu, hromosvodů, vyřešit měření osvětlení dle ČSN, vyměnit závadné osvětlení za LED (vlastní výroby), a to vše do 48 hodin! Jsme k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Poskytujeme slevy až 30 %.
Česká republika
Na našem e-shopu objednávejte venkovní a interiérová svítidla, náhradní zdroje, příslušenství ke svítidlům, jištění, rozvodnice, vypínače a zásuvky, vodotěsné vypínače a instalační materiál, LED žárovky, stolní lampičky. Nyní se slevou 22 % zakoupíte PRACOVNÍ LED SVĚTLO NA STOJANU.
Česká republika
Na našem e-shopu objednávejte venkovní a interiérová svítidla, náhradní zdroje, příslušenství ke svítidlům, jištění, rozvodnice, vypínače a zásuvky, vodotěsné vypínače a instalační materiál, LED žárovky, stolní lampičky. Nyní se slevou 9 % zakoupíte LED SVÍTIDLO CSQ URČENÉ K MONTÁŽI NA POVRCH.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, restaurací, wellness, škol, obcí, bytů i rodinných domů. Využijte nyní VÝPRODEJ druhojakostních položek. Například REPROSOUSTAVA ARS 390 se slevou 50 %. Platí do vyprodání zásob.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, restaurací, škol, obcí, bytů i rodinných domů. Využijte nyní VÝPRODEJ druhojakostních položek. Například SLOUPOVÁ REPROSOUSTAVA DPT 206 se slevou 50 %. Platí do vyprodání zásob.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, restaurací, škol, obcí, bytů i rodinných domů. Využijte nyní VÝPRODEJ druhojakostních položek. Například REPROSOUSTAVA S BLUETOOTH se slevou 60 %. Platí do vyprodání zásob.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, restaurací, škol, obcí, bytů i rodinných domů. Využijte nyní VÝPRODEJ druhojakostních položek. Například MULTIFUNKČNÍ PŘEHRÁVAČ JBG 202 se slevou 50 %. Platí do vyprodání zásob.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, restaurací, škol, obcí, bytů i rodinných domů. Využijte nyní VÝPRODEJ druhojakostních položek. Například MULTIFUNKČNÍ PŘEHRÁVAČ JBG 203 se slevou 30 %. Platí do vyprodání zásob.
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, restaurací, wellness, škol, obcí, bytů i rodinných domů. Využijte nyní VÝPRODEJ druhojakostních položek. Například MIXÁŽNÍ PULT DMC 2440 se slevou 40 %. Platí do vyprodání zásob.
Česká republika
Máme pro vás nová, výkonnější svítidla pod kuchyňskou linku. Úsporná, s LED diodami. Svítidla jsou s přívodním kabelem. Ve dvou barvách - stříbrná, bílá. Nabízíme ve třech délkách. Vše skladem, ihned k odeslání. S námi ušetříte 23 % z ceny obvyklé na trhu.
Česká republika