Nabízené akce (21)

Jsme schopni zrealizovat a opravit jakékoli závady v rámci silno a slabo proudu, hromosvodů, vyřešit měření osvětlení dle ČSN, vyměnit závadné osvětlení za LED (vlastní výroby), a to vše do 48 hodin! Jsme k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Poskytujeme slevy až 30 %.
Česká republika
Využijte výprodej televizních stolků OMB Handy Maxi v černém nebo bílém provedení za bezkonkurenční cenu 3 275 Kč vč. DPH a dopravou zdarma. Akce platí do vyprodání zásob. Stolek je pro Tv 32-55", vedení kabeláže, skrytý pojezd. Cena před slevou 3 990 Kč vč. DPH.
Česká republika
Za bezkonkurenční cenu nabízíme balení 10 ks profesionálních držáků EDBAK PWB1 za cenu 6 990 Kč vč. DPH a dopravné zdarma. Cena před slevou za 1ks 1 090 Kč. Fixní držák na Tv 42-70", vzdálenost od zdi 45mm, zajištění Tv. VESA 100x100 až 750x460mm. Ocelová konstrukce. Záruka 10 let.
Česká republika
Využijte výprodej TV STOLKŮ OMB HS052. Oválný TV stolek vhodný pro televizory s úhlopříčkou 26" až 42". Je vyrobený z hliníku + z tvrzeného skla o síle minimálně 6 mm, umožňuje vést kabeláž vnitřkem sloupku, maximální zatížení stolku 40 kg. Původně za 4 990 Kč. Nyní za 2 555 Kč. Doprava zdarma!
Česká republika
Vyrábíme reproduktory a ozvučovací techniku pro budovy i exteriéry. Specializujeme se na ozvučení firem, prodejen, restaurací, wellness, škol, obcí, bytů i rodinných domů. Nyní si na našich stránkách zakoupíte PRVNÍ ČESKÝ KONFIGURÁTOR PLOŠNÉHO OZVUČENÍ. Zdarma vypracujeme návrh ozvučení a poradíme.
Česká republika
Využijte totální výprodej TELEVIZNÍCH STOLKŮ AX626. Nyní za bezkonkurenční cenu 3 388 Kč vč. DPH a dopravného zdarma. Velmi pěkný designový stolek na Tv 32-60", materiál hliník + sklo. Akce platí do vyprodání zásob. Cena před slevou 3 990 Kč vč. DPH.
Česká republika
Využijte výprodej Tv držáků Fiber Mounts DT743 za bezkonkurenční cenu 428 Kč vč. DPH. Držák je otočný do stran, délkově nastavitelný, sklopný. Pro snadnou instalaci má systém korekce roviny. Kryty na kabeláž. Cena před slevou 519 Kč vč. DPH. Akce platí do vyprodání zásob.
Česká republika
Prodáváme bílou techniku (myčky, mikrovlnné trouby, konvice), televizory, DVD přehrávače, fotopřístroje, fotoaparáty, příslušenství (paměťové karty). Zabýváme se prodejem a montáží satelitní techniky, antén DVB-T. Nyní využijte slevu 10 % na TELEVIZORY.
Česká republika
Naše společnost nabízí široké spektrum elektroprací - veškeré elektroinstalační práce, opravy instalací nízkého napětí, revizní činnost v oboru elektro, následné odstranění závad. Nyní využijte slevu 10 % na ELEKTROINSTALAČNÍ PRÁCE NA NÍZKÉM NAPĚTÍ V PRŮMYSLOVÉ VÝSTAVBĚ.
Plzeňský kraj
Naše společnost nabízí široké spektrum elektroprací - veškeré elektroinstalační práce, opravy instalací nízkého napětí, revizní činnost v oboru elektro, následné odstranění závad. Nyní využijte slevu 10 % na MONTÁŽE HROMOSVODŮ.
Plzeňský kraj