Nabízené akce (62)

Čím si ještě více zpříjemnit tyto sluneční dny, než super výhodným nákupem se slevou? Využijte bleskovou akci na naše MAGNETICKÉ PALETKY očních stínů. Matná nebo třpytivá varianta? Se slevou 20 % můžete vyzkoušet oboje! Akce trvá pouze do neděle 25.3. Neváhejte!
Česká republika
Zaměřujeme se na distribuci a prodej nehtové kosmetiky, pedikúry, drobného kosmetického zboží, masérského zboží, drogistického sortimentu a vybavení salónů. Naleznete u nás zajímavé ceny a dodání do vašeho domova je vždy rychlé. Nyní zakupte PARAFÍNOVOU VANU S PŘÍSLUŠENSTVÍM se slevou 37 %.
Česká republika
Zaměřujeme se na distribuci a prodej nehtové kosmetiky, pedikúry, drobného kosmetického zboží, masérského zboží, drogistického sortimentu a vybavení salónů. Většina našeho sortimentu je skladem. Naleznete u nás zajímavé ceny a dodání do vašeho domova je rychlé. Při nákupu nad 1 500 Kč DOPRAVA ZDARMA
Česká republika
Nabízíme spinnig lekce, K2 – hiking a 2 sály pro aerobní lekce (T-bow, Jumping, kruhový trénink, aerobic). V našem fitness centru naleznete i novinky z oblasti hubnutí. Nyní využijte akční, zaváděcí ceny na BĚLENÍ ZUBŮ STAR WHITE laserem bez peroxidu již od 1 490 Kč. Běžná cena je od 3 000 Kč.
Pardubický kraj
Náš e-shop kadeřnické potřeby vlasy-kosmetika nabízí široký sortiment zboží z oblasti profesionální vlasové kosmetiky, kadeřnických potřeb a různých pomůcek. Nyní využijte SLEVU 22 % NA DEPILATORY SUGAR PASTE SOFT - JEMNÁ DEPILAČNÍ PASTA S CUKREM A MEDEM 1000 G!
Česká republika
Náš e-shop KADEŘNICKÉ POTŘEBY si pro vás připravil široký sortiment zboží z oblasti profesionální vlasové kosmetiky. Naleznete zde bohatou paletu kadeřnických potřeb i kadeřnických pomůcek. Objednejte si nyní SADU KADEŘNICKÝCH NŮŽEK - BÍLÁ ZEBRA a oproti cenám na trhu s námi ušetříte 35 %.
Česká republika
Náš e-shop KADEŘNICKÉ POTŘEBY si pro vás připravil široký sortiment zboží z oblasti profesionální vlasové kosmetiky. Naleznete zde bohatou paletu kadeřnických potřeb i kadeřnických pomůcek. Objednejte si nyní BARVU NA VLASY - IGORA ROYAL a oproti cenám na trhu s námi ušetříte 42 %.
Česká republika
Kosmetický salón Visage v Pelhřimově vám nabízí ošetření kůže scannerem laserovou metodou Lasocare od firmy Medistellar. Při nákupu 5 APLIKACÍ LASEREM PŘEDEM, získáte 1 APLIKACI V HODNOTĚ 1 500 KČ ZCELA ZDARMA! Těšíme se na vás!
Česká republika
Kosmetický salón Visage v Pelhřimově vám nabízí šetrnou, ale velmi efektivní masáž - LYMFATICKOU DRENÁŽ speciálním přístrojem na zpevnění kůže Green Vac od firmy Medila. Při nákupu 5 LYMFODRENÁŽÍ PŘEDEM, získáte 1 LYMFODRENÁŽ V HODNOTĚ 1 625 KČ ZCELA ZDARMA! Těšíme se na vás!
Česká republika
Kosmetický salón Visage v Pelhřimově vám nabízí při PRAVIDELNÉM OŠETŘENÍ VAŠÍ PLETI špičkovou francouzskou kosmetikou firmy GERNETIC s návštěvou alespoň 1 x ZA MĚSÍC SLEVU 10 %! Těšíme se na vás!
Česká republika