Nabízené akce (84)

Kosmetický salón Visage v Pelhřimově vám nabízí ošetření kůže scannerem laserovou metodou Lasocare od firmy Medistellar. Při nákupu 5 APLIKACÍ LASEREM PŘEDEM, získáte 1 APLIKACI LASEREM ZDARMA V HODNOTĚ 1 500 KČ! Těšíme se na vás!
Česká republika
Kosmetický salón Visage v Pelhřimově vám nabízí šetrnou, ale velmi efektivní masáž - LYMFATICKOU DRENÁŽ speciálním přístrojem na zpevnění kůže Green Vac od firmy Medila. Při nákupu 5 LYMFODRENÁŽÍ PŘEDEM, získáte 1 LYMFODRENÁŽ ZDARMA V HODNOTĚ 1 625 KČ! Těšíme se na vás!
Česká republika
Kosmetický salón Visage v Pelhřimově vám nabízí při PRAVIDELNÉM OŠETŘENÍ VAŠÍ PLETI špičkovou francouzskou kosmetikou firmy GERNETIC s návštěvou alespoň 1 x ZA MĚSÍC SLEVU 10 %! Těšíme se na vás!
Česká republika
Zářivé E style Mini Crazy laky na nehty o obsahu 7 ml nyní nakoupíte výhodně ve dvou sadách, obdržíte vždy 1 lak zdarma.
Česká republika
Cenově dostupné produkty E style - českou značku kvalitní dekorativní kosmetiky, si nyní můžete pořídit ještě levněji. K nákupu 4 ks produktu REFILL EYESHADOWS dostáváte 1 ks ZDARMA. Ušetříte 89 Kč a odstíny si můžete vybrat podle svého vkusu. K dispozici jsou i prázdné magnetické paletky.
Česká republika
Cenově dostupné produkty E style - českou značku kvalitní dekorativní kosmetiky, si nyní můžete pořídit ještě levněji. V sadě 2 ks očních stínů získáváte diamantový nadlak Diamond Top Coat ZDARMA. Ušetříte 20 % a odstíny si můžete vybrat podle svého vkusu. K dispozici pouze v našem e-shopu.
Česká republika
Cenově dostupné produkty E style - českou značku kvalitní dekorativní kosmetiky, si nyní můžete pořídit ještě levněji. V sadě produktů na líčení tváře získáváte korektor PURE CARE CORRECTOR ZDARMA. Ušetříte 21 % a odstíny si můžete vybrat podle svého vkusu. K dispozici pouze v našem e-shopu.
Česká republika
Cenově dostupné produkty E style - českou značku kvalitní dekorativní kosmetiky, si nyní můžete pořídit ještě levněji. V sadě 2ks tvářenek získáváte dlouhodržící tužku na rty LONG LASTING LIP LINER ZDARMA. Ušetříte 36 % a odstíny si můžete vybrat podle svého vkusu. K dispozici pouze v našem e-shopu.
Česká republika
Cenově dostupné produkty E style - českou značku kvalitní dekorativní kosmetiky, si nyní můžete pořídit ještě levněji. K make-upu TEN`S UP VITALIZE získáváte FLUO TOP COAT ZDARMA. Ušetříte 28 % a odstín make-upu si můžete vybrat podle svého vkusu. K dispozici pouze v našem e-shopu.
Česká republika
Cenově dostupné produkty E style - českou značku kvalitní dekorativní kosmetiky, si nyní můžete pořídit ještě levněji. V sadě 2 ks očních stínů získáváte kajalovou tužku na oči KAJAL EYE LINER ZDARMA. Ušetříte 29 % a odstíny si můžete vybrat podle svého vkusu. K dispozici pouze v našem e-shopu.
Česká republika