Nabízené akce (50)

Firma TAURIS se specializuje na čistění, odstranění prachu, mastnoty a dezinfekci centrálního odsávání VZT a potrubí vzduchotechniky v panelových domech. Dále provádíme kamerové prohlídky a monitoring potrubí vzduchotechniky. Využijte AKCI do konce KVĚTNA 2018 se SLEVOU 25 %!
Česká republika
Voskování Linolea a PVC včetně hloubkového strojního mytí podlahové krytiny. Vosk od fa Diversey Jontec Matt. Cena po slevě 39 Kč/m2. Platnost do vyprodání zásob.
Moravskoslezský kraj
Přestěhujeme i vyklidíme váš byt, dům, kancelář, a to včetně nejtěžších břemen. Zvládneme cokoli! Využijte nyní pro zakázky realizované od 2. do 15. dne v měsíci SLEVU 10 %. Vztahuje se na cenu za práci, nikoli za dopravu u mimopražských zakázek. Při objednávání uveďte heslo "ŽIVÉ AKCE".
hl. město Praha
Malířské a natěračské práce v Ostravě a okolí. Zajistíme pro vás malování bytů, kanceláří a schodišť. Provádíme také nátěry fasád, nátěry oken a eurooken. Nyní využijte akci: VEŠKERÉ MALÍŘSKÉ PRÁCE PRO SENIORY SE SLEVOU 15 %!
Moravskoslezský kraj
Využijte naši nabídku překladu do / z německého jazyka. Ceníková cena snížena z 330 / 300 Kč o 10 % na 300 resp. 270 Kč za normostránku. Tato sleva platí i pro ověřené překlady (místo 420 Kč zaplatíte 378 Kč za stránku). Slevu uplatníte s heslem "KVĚTEN".
Česká republika
Spojte horké léto s osvěžujícím kurzem! Využijte LETNÍ INTENZIVNÍ JAZYKOVÉ KURZY - FIRST MINUTE se slevou 20 %: cena 5 520 Kč (3x3 vyuč.hod. týdně) či 3 920 Kč (2x3 vyuč.hod.týdně). Aj, Nj, Fj, Šj, Rj, Ij. V BOHEMIA INSTITUTU se rozmluví každý...již 26 let mluvíme společnou řečí...
hl. město Praha
Spojte horké léto s osvěžujícím kurzem! Využijte LETNÍ INTENZIVNÍ JAZYKOVÉ KURZY. Svých klientů si vážíme, máme pro ně věrnostní slevu 40 %! Platí pro absolventy jakýchkoli kurzů nebo vzdělávacích programů; cena 4 140 Kč (3x3 vyuč.hod. týdně) či 2 940 Kč (2x3 vyuč.hod.týdně).
hl. město Praha
Spojte horké léto s osvěžujícím kurzem! Využijte LETNÍ INTENZIVNÍ JAZYKOVÉ KURZY. Možná i návaznost kurzů - tzn. zájemci o dvouměsíční či tříměsíční kurz zakoupí dva či tři návazné cykly - v tomto případě další 10 % ní sleva.
hl. město Praha
Omezená nabídka digitálních reklamních ploch na těch nejexkluzivnějších místech v Brně: OC Letmo, nám.Svobody, OC Omega. Umístění můžete vidět zde: https://vimeo.com/173436280. Akční cena: 7 990 Kč/měsíc. Platné pro první 2 zájemce.
Česká republika
Provádím jeřábnické a manipulační práce s hmotností do 20 tun, montáže ocelových konstrukcí, billboardů a reklamních poutačů, montáže dřevodomků, střešních krovů a vazníků, stavební práce, zasklívání, zateplování a práce ve výškách. Při zakázce delší 5-ti dnů, využijte slevu 100 Kč/hod. bez DPH.
Pardubický kraj