Nabízené akce (57)

Provádíme veškeré obuvnické práce a drobné brašnářské opravy. Pracujeme v rámci možností rychle a spolehlivě. Opravy provádíme do druhého dne a zakázkovou výrobu do 1 týdne. Pokud u nás nyní necháte opravit obuv a tašky nad 500 Kč, získáte ZCELA ZDARMA TOUCHPAD - počítačové polohovací zařízení.
hl. město Praha
Provádíme veškeré obuvnické práce a drobné brašnářské opravy. Pracujeme v rámci možností rychle a spolehlivě. Opravy provádíme do druhého dne a zakázkovou výrobu do 1 týdne. Pokud u nás utratíte 200 Kč, dostanete razítko a za 10 razítek vám bude poskytnuta sleva na cokoliv v hodnotě 250 Kč.
hl. město Praha
Chcete mít perfektně uklizený byt, dům či kancelář? Využijte naši SPECIÁLNÍ NABÍDKU. 3 hodinový úklid POUZE za 770 Kč, 5 hodinový úklid JEN za 1 270 Kč. SLEVY AŽ 10 %. Provádíme čištění koberců, čalounění, sedacích souprav, jednorázové i pravidelné úklidy, stavební a kolaudační úklidy.
Moravskoslezský kraj
Nabízíme vám kompletní služby v oblasti stěhování a vyklízení pro domácnosti, instituce, úřady a firmy. Při objednávce stěhování uveďte heslo Živé firmy a získáváte SLEVU 5 % Z CENY STĚHOVÁNÍ!
hl. město Praha
Jsme reklamní agentura, která klientům poskytuje široké služby a reklamní servis. Na základě vaší objednávky zpracujeme jakýkoliv druh reklamy – od zpracování grafického návrhu, který udělá naše DTP studio, až po případnou instalaci reklamy. A nyní s dopravou po Praze ZDARMA!
hl. město Praha
Na základě vaší objednávky zpracujeme jakýkoliv druh reklamy – naše reklamní agentura zajistí vše – od zpracování grafického návrhu, který udělá naše DTP studio, až po případnou instalaci reklamy. Nyní vám v případě realizace zakázky uděláme grafický návrh zcela ZDARMA!
Česká republika
Máte zájem o produkty společnosti, která se zabývá zemědělskými službami? Hledáte společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru, která nabízí kvalitní služby a produkty? Pak kontaktujte zemědělskou společnost AGROPROGRES-SERVIS. Rádi vám poskytneme množstevní slevy na naše služby a produkty.
Olomoucký kraj
Máte zájem o produkty společnosti, která se zabývá zemědělskými službami? Hledáte společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru, která nabízí kvalitní služby a produkty? Pak kontaktujte zemědělskou společnost AGROPROGRES-SERVIS. Za každý rok spolupráce poskytujeme VĚRNOSTNÍ SLEVY až do výše 5 %.
Olomoucký kraj
Malířské a natěračské práce v Ostravě a okolí. Zajistíme pro vás malování bytů, kanceláří a schodišť. Provádíme také nátěry fasád, nátěry oken a eurooken. Nyní využijte akci: VEŠKERÉ MALÍŘSKÉ PRÁCE PRO SENIORY SE SLEVOU 15 %!
Moravskoslezský kraj
Vyměníme vám váš starý kotel na pevná paliva za kvalitní el. tepelné čerpadlo. Pomůžeme vám se žádostí, navrhneme vám mikroenergetická opatření. S námi ušetříte až 1 500 Kč. Dodávka na klíč - revize,následný servis. Podání již v březnu. Zejména Ostravsko.
Moravskoslezský kraj