Nabízené akce (6)

Nabízíme profesionální měřicí přístroje od renomovaných dodavatelů za příznivou cenu. Zákazníkům, kteří si u nás 15.9.-15.12.2020 zakoupí výrobek od vybraných výrobců získají dárek, v podobě dalšího produktu ZDARMA. Více informací www.blue-panther.cz/akce-nakupte-u-nas-a-vyberte-si-pristroj-zdrama
Česká republika
Nabízíme široké spektrum profesionálních měřicích přístrojů od renomovaných dodavatelů za příznivou cenu. Nyní máte možnost získat třífázový záznamník výkonu Fluke 1738 za speciální cenu, k tomu ZDARMA sadu 4 sond FTP17XXPQ a wifi komunikaci přístroje. Ušetříte tím 50 % z ceny.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Jste-li firemní zákazník a uvedete ve svých kontaktních údajích své IČO, bude vám dodatečně přiznána sleva 15 % z ceny bez DPH. Sleva bude odečtena při konečné fakturaci již při první objednávce.
Česká republika
Vysto Kobylí spol. s r.o. vyrábí stožáry veřejného osvětlení s výhradním zastoupením výrobce solárních osvětlení pro veřejné osvětlení. Při odběru minimálně 20-ti kusů zboží stejného druhu, poskytujeme velkoobchodům a smluvním partnerům množstevní slevy dle dohody.
Jihomoravský kraj
Dovážíme vysokotlaké lamináty, kompakty, lamino desky, pracovní desky, přírodní dýhy, dýhy na HPL, kamenné dýhy, kovolamináty a jiné dekorativní materiály pro české a slovenské truhlářské subjekty, které se specializují na výrobu atypického nábytku. Nyní slevy až 50 % na VYSOKOTLAKÝ LAMINÁT.
hl. město Praha
STOP průvanu a nekontrolovatelnému úniku tepla z vytápěných skladů, hal a továren. Zpříjemněte si pracovní prostředí díky PVC lamelovým clonám a ušetřete tak náklady na vytápění. Nyní využijte SEZÓNNÍ SLEVY na PVC LAMELOVÉ CLONY. Při kontaktu s námi uvádějte heslo "ŽIVÉ AKCE".
Česká republika