Nabízené akce (63)

Chcete si koupit módní doplňky z kvalitní jablonecké bižuterie? Máme pro vás pestrou nabídku náhrdelníků, náramků, náušnic a mnoho dalších módních doplňků za velmi nízké, zaváděcí ceny. Možnost dárkového balení. Školy mají u nás slevu 10 %.
Česká republika
Chcete si koupit módní doplňky z kvalitní jablonecké bižuterie? Máme pro vás pestrou nabídku náhrdelníků, náramků, náušnic a mnoho dalších módních doplňků za velmi nízké, zaváděcí ceny. Možnost dárkového balení. Velkoodběratelé při nákupu balíků mají u nás slevu 10 %.
Česká republika
Předáváte si s kolegy úkoly emailem nebo ústně? A stane se vám, že na některý úkol zapomenete? Máme pro vás elegantní řešení v podobě jednoduchého prográmku, jehož funkcí je rychlé úkolování okolních uživatelů s jistotou převzetí. Následný přehled zobrazuje seznam úkolů a informuje o jejich plnění.
Česká republika
Chcete mít služební cesty u vás ve firmě zcela pod kontrolou? Tento program je určen pro pohodlné vedení knihy jízd, plánování a kontrolu služebních cest. Program vyniká jednoduchým a přehledným ovládáním. Kniha jízd slouží k evidenci a vyhodnocování provozu firemních i soukromých vozidel.
Česká republika
Databox CONTACT je flexibilní systém s vysokou mírou individuálního přizpůsobení. Obsahuje inteligentní způsob třídění kontaktů, pokročilý plánovací kalendář, správu projektů a mnoho dalších užitečných funkcí pro podporu vašeho podnikání.
Česká republika
Vybavujeme profesionály v oboru opracování dřeva v dřevoprůmyslu profesionálním el. nářadím a mobilními dřevoobráběcími stroji značky Mafell, pro tesaře, truhláře, podlaháře i pro práci v dílně. Pokud u nás nyní zakoupíte VODÍCÍ LIŠTY OD 5 - TI KUSŮ, získáte slevu ve výši 5 %.
Česká republika
Vybavujeme profesionály v oboru opracování dřeva v dřevoprůmyslu profesionálním el. nářadím a mobilními dřevoobráběcími stroji značky Mafell. Pokud u nás nyní zakoupíte LANKOVOU PILU NA IZOLAČNÍ MATERIÁLY DSS 300cc v transportním kufru + příslušenství, získáte slevu ve výši 5,95 %.
Česká republika
Vybavujeme profesionály v oboru opracování dřeva v dřevoprůmyslu profesionálním el. nářadím a mobilními dřevoobráběcími stroji značky Mafell. Pokud u nás nyní zakoupíte AKKU KAPOVACÍ-PILOVÝ SYSTÉM KSS 40 18M bl + navíc HM 120x1,8x20mm, 40 zubů FZ/TZ, získáte slevu ve výši 5,15 %.
Česká republika
K dispozici máme k okamžitému odběru blokovou pilu italské firmy Batipav, model Prime 700 S. Pila je vodou chlazená a může mít kotouč o průměru až 700 mm. Je vybavena naklápěním řezné jednotky a laserovým pravítkem. Nyní sleva 3 865 Kč.
Česká republika
K okamžitému odběru máme k dispozici přenosnou odhlučněnou elektrocentrálu ITC GG 5600 SEi o celkovém proudu 21 A na 230 V. Centrála je vybavena el. startem s dálkovým ovládáním. Nyní se slevou 2 295 Kč.
Česká republika