Nabízené akce (64)

Specializujeme se na bezpečné zvedání a upínání. Na našem e-shopu najdete upínací soupravy pro zajištění nákladu, vázací prostředky pro manipulaci s břemeny, upínací popruhy, řetězové vazáky, ocelová lana, jeřábové váhy a zvedací zařízení. Nyní se slevou 20 % zakoupíte ZVEDÁK ŘEHTAČKOVÝ TRA-M 025.
Česká republika
Specializujeme se na bezpečné zvedání a upínání. Na našem e-shopu najdete upínací soupravy pro zajištění nákladu, vázací prostředky pro manipulaci s břemeny, upínací popruhy, řetězové vazáky, ocelová lana, jeřábové váhy a zvedací zařízení. Nyní se slevou 20 % zakoupíte ZVEDÁK ŘEHTAČKOVÝ TRA-M 150.
Česká republika
Získejte vysoce přesný, kombinovaný teploměr s výrobním kalibračním certifikátem dokládajícím přesnost měření. Teploměr umožňuje jak bezkontaktní měření povrchu, tak i měření teploty uvnitř měřeného produktu pomocí vpichovací sondy. Díky dvojitému laseru přesně určíte oblast měření teploty.
Česká republika
Termostat je určen pro kompletní řízení chladírenských výrobků jako jsou chladící vitríny, lednice, mrazáky, vinotéky, zmrzlinovače atd... Nyní se slevou 36 %.
Česká republika
Řešení protikuřáckého zákona! S našimi kvalitními popelníky se nemusíte bát nepořádku před vaší restaurací. Všechny popelníky jsou vyrobené z odolných materiálů, snadno se čistí a díky elegantnímu designu se za ně před vaší provozovnou nebudete stydět. Nyní se slevou 20 %
Česká republika
Bezpečnostní designové áčko té nejvyšší kvality! Konstrukce se zvýšenou stabilitou chrání stojan před náhodným shozením a nelze ho snadno převrátit. Dodáváme s UV antireflexní folií, která chrání plakáty proti slunečnímu záření a kvalita barev i tisku tak vydrží mnohem déle. Nyní se slevou 15 %.
Česká republika
Specializujeme se na bezpečné zvedání a upínání. Na našem e-shopu najdete upínací soupravy pro zajištění nákladu, vázací prostředky pro manipulaci s břemeny, upínací popruhy, řetězové vazáky, ocelová lana, jeřábové váhy a zvedací zařízení. Nyní se slevou 20 % zakoupíte ZVEDÁK ŘEHTAČKOVÝ TRA-M 600.
Česká republika
Specializujeme se na bezpečné zvedání a upínání. Na našem e-shopu najdete upínací soupravy pro zajištění nákladu, vázací prostředky pro manipulaci s břemeny, upínací popruhy, řetězové vazáky, ocelová lana, jeřábové váhy a zvedací zařízení. Nyní se slevou 20 % zakoupíte ZVEDÁK ŘEHTAČKOVÝ TRA-M 050.
Česká republika
Specializujeme se na bezpečné zvedání a upínání. Na našem e-shopu najdete upínací soupravy pro zajištění nákladu, vázací prostředky pro manipulaci s břemeny, upínací popruhy, řetězové vazáky, ocelová lana, jeřábové váhy a zvedací zařízení. Nyní se slevou 20 % zakoupíte ZVEDÁK ŘEHTAČKOVÝ TRA-M 075.
Česká republika
Specializujeme se na bezpečné zvedání a upínání. Na našem e-shopu najdete upínací soupravy pro zajištění nákladu, vázací prostředky pro manipulaci s břemeny, upínací popruhy, řetězové vazáky, ocelová lana, jeřábové váhy a zvedací zařízení. Nyní se slevou 20 % zakoupíte ZVEDÁK ŘEHTAČKOVÝ TRA-M 300.
Česká republika