Nabízené akce (84)

V důsledku nařízení vlády v boji s koronavirem COVID-19 jsou firmy nuceny prodávat přes internetové obchody. Rozvíjející se trh získal větší dynamičnost než doposud. Navýšili jsme proto kapacitu obálek na skladě a i nadále vyrábíme tak, abychom byli schopni celkovou zvýšenou potřebu plně pokrýt.
Česká republika
Realizujeme promo akce na celém území ČR. Disponujeme vlastní databází promotérů. Nabízíme komplexní servis od návrhu komunikace, logistiky, průběžné koordinace až po finální vyhodnocení projektu. Zvyšte podporu prodeje!
Česká republika
Firemní akce, den otevřených dveří či oslava výročí firmy bez starostí od profesionálů. • Naše hlavní benefity jsou neotřelý a svěží catering • pestré doprovodné programy • kulturní programy plné rytmu, zábavy i smíchu • technická podpora a scénografie, která upoutá atmosférou • osobní přístup •
Česká republika
Ucelený servis, technika, pódia, stany, kulturní programy, doprovodné atrakce a programy, catering. Efektivní řešení, které koresponduje s vaším rozpočtem a záměrem. Ideální řešení také pro nábor nových zaměstnanců.
Česká republika
Komplexní služby pro vaše firemní akce, výjezdní zasedání, kongresy či organizace firemní oslavy. Klademe důraz na každý detail projektu. Náš tým profesionálů navrhne ideální řešení s ohledem k vašim představám a k rozpočtu.
Česká republika
Účetní programy (ekonomický software) určené pro malé až střední firmy a neziskové organizace se vyznačují snadnou a rychlou ovladatelností. Tyto účetní programy jsou jednoduše přehledné a vodící, takže nevyžadují žádné speciální školení uživatele. Nyní ÚČETNÍ PROGRAM - DAŇOVÁ EVIDENCE zdarma.
Česká republika
Účetní programy (ekonomický software) určené pro malé až střední firmy a neziskové organizace se vyznačují snadnou a rychlou ovladatelností. Tyto účetní programy jsou jednoduše přehledné a vodící, takže nevyžadují žádné speciální školení uživatele. Nyní ÚČETNÍ PROGRAM - ÚČETNICTVÍ zdarma.
Česká republika
Účetní programy (ekonomický software) určené pro malé až střední firmy a neziskové organizace se vyznačují snadnou a rychlou ovladatelností. Tyto účetní programy jsou jednoduše přehledné a vodící, takže nevyžadují žádné speciální školení uživatele. Nyní PROGRAM AUTOSERVIS+ÚČETNICTVÍ zdarma.
Česká republika
Předáváte si s kolegy úkoly emailem nebo ústně? A stane se vám, že na některý úkol zapomenete? Máme pro vás elegantní řešení v podobě jednoduchého prográmku, jehož funkcí je rychlé úkolování okolních uživatelů s jistotou převzetí. Následný přehled zobrazuje seznam úkolů a informuje o jejich plnění.
Česká republika
Chcete mít služební cesty u vás ve firmě zcela pod kontrolou? Tento program je určen pro pohodlné vedení knihy jízd, plánování a kontrolu služebních cest. Program vyniká jednoduchým a přehledným ovládáním. Kniha jízd slouží k evidenci a vyhodnocování provozu firemních i soukromých vozidel.
Česká republika