Nabízené akce (56)

Přípravný kurz je zaměřen jako příprava ke zkouškám před organizací státního odborného dozoru (Technické inspekce ČR), pro získání nového nebo obnovení stávajícího osvědčení odborné způsobilosti k montážím a opravám VPZ, na základě § 6 vyhl. č. 21/1979 Sb. ČÚBP.
Česká republika
Přípravný kurz je určen pro nové uchazeče o získání osvědčení revizního technika elektrických zařízení nebo pro ty, kteří si chtějí jeho rozsah rozšířit. !! NOVINKA - představujeme vám v České republice unikátní projekt praktické výuky pro revizní techniky elektrických zařízení.
Česká republika
Kurz k získání zvláštní odborné zp, pro radiologické zdravotnické a průmyslové aplikace zdrojů záření, pracoviště s otevřenými zářiči nebo místa, kde se provádí lékařské ozáření v radioterapii. Kurz má statut odborné přípravy pracovníků na pracovištích se zdroji ionizujícího záření.
Česká republika
Pořádáme jednodenní školení a přezkoušení dle vyhlášky č. 50/78 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 4-8 a § 10-11. V případě více osob přijedeme za vámi. Odbornou náplň školení upravíme podle potřeb vaší firmy. Termín a místo konání přizpůsobíme vašim požadavkům.
Pardubický kraj
Zveme vás na pokračování úspěšného semináře BEZPEČNÁ ELEKTROINSTALACE, s účastí téměř 120 účastníků. Seminář je určen elektrotechnikům, projektantům, revizním technikům. Obsahem budou důležité změny v ČSN, připravované TNI 33 2000-6, zásadní změny v ČSN 33 2000-4-41 ed. 3 oproti předchozím normám.
Česká republika
Více jak 600 stránek plných inspirace a novinek pro vaši firmu: - nové výrobky a fotografie - doprava vždy zdarma - záruka až 10 let
Česká republika
EMKOL, Ing. Josef Koukal: lešení, pojízdná hliníková, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje, stavební mechanizace, elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače. Nyní se slevou 2 675 Kč zakoupíte na našem e-shopu ŘEZAČ SPÁR NTC RZ 200.
Česká republika
Prodáváme vybavení pro gastronomické provozy. Nabízíme stolní varné a ohřevné spotřebiče, gastronádoby, chlazení, výrobníky ledu, kávovary, hrnce, pekáče. Dodáváme stroje na přípravu zeleniny a masa, barovou techniku a další. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 36 % KOTLÍK NA POLÉVKU.
Česká republika
Prodáváme vybavení pro gastronomické provozy. Nabízíme stolní varné spotřebiče, chlazení, výrobníky ledu, kávovary, hrnce, pekáče. Dodáváme stroje na přípravu zeleniny a masa, barovou techniku. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou 13 % PROFI MIKROVLNOU TROUBU. Navíc DÁREK a doprava ZDARMA!
Česká republika
Zveme vás na zbrusu nový závod malých DRAČÍCH LODÍ v Kroměříži na Bagráku spojený s DĚTSKÝM DNEM v SO 5.5.2018. Je nutno se registrovat na přihlašovacím formuláři. OBČERSTVENÍ PŘIPRAVENO! VSTUP ZDARMA! Při přihlášení posádky přes Živé akce dostanete SLEVU 10 %!
Česká republika