Nabízené akce (57)

Firma ELPA je rodinným podnikem nabízející svým zákazníkům prodej stavebních technologií doplněný o půjčovnu, montáž a demontáž lešení. Pokud si nyní na našem e-shopu zakoupíte BEZPEČNOSTNÍ SMĚROVACÍ SYSTÉM, získáte slevu 10 %.
Česká republika
Firma ELPA je rodinným podnikem nabízející svým zákazníkům prodej stavebních technologií doplněný o půjčovnu, montáž a demontáž lešení. Pokud si nyní na našem e-shopu zakoupíte MOBILNÍ OPLOCENÍ, získáte slevu 10 %.
Česká republika
Zajišťujeme od roku 1993 kompletní i částečné služby v oblasti zdvihacích zařízení. Provádíme školení jeřábníků, vazačů, obsluhovatelů pracovních plošin, obsluhovatelů zakladačů. Zabýváme se i revizemi jeřábů, plošin, regálových zakladačů. Nyní PORADENSTVÍ v této oblasti ZCELA ZDARMA!
Česká republika
Specializujeme se na bezpečné zvedání a upínání. Na našem e-shopu najdete upínací soupravy pro zajištění nákladu, vázací prostředky pro manipulaci s břemeny, upínací popruhy, řetězové vazáky, ocelová lana, jeřábové váhy a zvedací zařízení. Nyní se slevou 20 % zakoupíte ZVEDÁK ŘEHTAČKOVÝ TRA-M 025.
Česká republika
Specializujeme se na bezpečné zvedání a upínání. Na našem e-shopu najdete upínací soupravy pro zajištění nákladu, vázací prostředky pro manipulaci s břemeny, upínací popruhy, řetězové vazáky, ocelová lana, jeřábové váhy a zvedací zařízení. Nyní se slevou 20 % zakoupíte ZVEDÁK ŘEHTAČKOVÝ TRA-M 600.
Česká republika
V měsíci říjnu jsme pro vás připravili 10% slevu na K-BEST pracovní montované stoly. Výrobková řada K-BEST se vyznačuje vysokou kvalitou, záruka na produkty je 10 let. Doprava je vždy zdarma a do druhého pracovního dne.
Česká republika
Zabýváme se prodejem plastových eletroměrových rozvaděčů. V současné době probíhá výprodej elektroměrů ze staších skladových zásob. Výprodejová cena je určena dle stáří či vad na plášti rozvaděčů. Všechny rozvaděče jsou plně funkční. Akce je určena pro elektromontážní firmy. Slevy od 10 % do 50 %.
Česká republika
Vaši školu rádi a vkusně vybavíme od sklepa až po půdu kvalitním nábytkem. Pro žáky vyrábíme židle a stoly ve všech provedeních. S chutí se pustíme do realizace vašeho, ač třeba neobvyklého, či jinak výstředního přání v oblasti výroby nábytku. Při nákupu nad 50 tis. Kč máte u nás dopravu zdarma.
Česká republika
Využijte světlý a prostorný hotel na Jižní Moravě, snadno dostupný po D1 s 3 vybavenými sály pro konference s kapacitou 200 osob. Nádherný křížový sklep pro doprovodný program a raut s výborným vínem a hudbou. Pořádáme firemní akce na klíč. Nyní sleva 10 %.
Česká republika
Realizujeme promo akce na celém území ČR. Disponujeme vlastní databází promotérů. Nabízíme komplexní servis od návrhu komunikace, logistiky, průběžné koordinace až po finální vyhodnocení projektu. Zvyšte podporu prodeje! NYNÍ SE SLEVOU 10 %.
Česká republika