Nabízené akce (64)

Specializujeme se na bezpečné zvedání a upínání. Na našem e-shopu najdete upínací soupravy pro zajištění nákladu, vázací prostředky pro manipulaci s břemeny, upínací popruhy, řetězové vazáky, ocelová lana, jeřábové váhy a zvedací zařízení. Nyní se slevou 25 % zakoupíte OTOČNÝ HÁK - SLW 06-8.
Česká republika
Specializujeme se na bezpečné zvedání a upínání. Na našem e-shopu najdete upínací soupravy pro zajištění nákladu, vázací prostředky pro manipulaci s břemeny, upínací popruhy, řetězové vazáky, ocelová lana, jeřábové váhy a zvedací zařízení. Nyní se slevou 5 % zakoupíte RYCHLOUPÍNACÍ POPRUH - 25 mm.
Česká republika
P1cc se nastavením otáček mazi 800-3000 kmitům/min dá přesně přizpůsobit materiálu, který má být zpracován. Promyšlené příslušenství umožňuje P1 cc jedinečnou variabilitu. Obzvláště Mafell přesný plátek CUnex umožňuje díky své nově konstruované formě jedinečně přesné řezy.
Česká republika
S předřezem, vysokými otáčkami a přesnou fixací zajišťuje větší přesnost. Kompatabilní k dalším systémům vodících lišt. S nejrychlejším a nejnovějším systémem výměny kotouče na světě. Více síly díky silnému CUprex-Compact-motoru.
Česká republika
Zabýváme se prodejem plastových eletroměrových rozvaděčů. V současné době probíhá výprodej elektroměrů ze staších skladových zásob. Výprodejová cena je určena dle stáří či vad na plášti rozvaděčů. Všechny rozvaděče jsou plně funkční. Akce je určena pro elektromontážní firmy. Slevy od 10 % do 50 %.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Jste-li firemní zákazník a uvedete ve svých kontaktních údajích své IČO, bude vám dodatečně přiznána sleva 15 % z ceny bez DPH. Sleva bude odečtena při konečné fakturaci již při první objednávce.
Česká republika
Účetní programy (ekonomický software) určené pro malé až střední firmy a neziskové organizace se vyznačují snadnou a rychlou ovladatelností. Tyto účetní programy jsou jednoduše přehledné a vodící, takže nevyžadují žádné speciální školení uživatele. Nyní ÚČETNÍ PROGRAM - DAŇOVÁ EVIDENCE zdarma.
Česká republika
Účetní programy (ekonomický software) určené pro malé až střední firmy a neziskové organizace se vyznačují snadnou a rychlou ovladatelností. Tyto účetní programy jsou jednoduše přehledné a vodící, takže nevyžadují žádné speciální školení uživatele. Nyní PROGRAM AUTOSERVIS+ÚČETNICTVÍ zdarma.
Česká republika
Účetní programy (ekonomický software) určené pro malé až střední firmy a neziskové organizace se vyznačují snadnou a rychlou ovladatelností. Tyto účetní programy jsou jednoduše přehledné a vodící, takže nevyžadují žádné speciální školení uživatele. Nyní PROGRAM HOTELOVÝ SYSTÉM HOTELWIN zdarma.
Česká republika
Reklamní nosiče umístěné na nejviditelnějších místech v čekárnách, vstupních prostorách poliklinik, sdružených zdravotnických zařízeních, v lékařských domech a nemocnicích. Celkový zásah sítě činí 2,4 milionu pacientů měsíčně.
Česká republika