Nabízené akce (63)

Předáváte si s kolegy úkoly emailem nebo ústně? A stane se vám, že na některý úkol zapomenete? Máme pro vás elegantní řešení v podobě jednoduchého prográmku, jehož funkcí je rychlé úkolování okolních uživatelů s jistotou převzetí. Následný přehled zobrazuje seznam úkolů a informuje o jejich plnění.
Česká republika
Chcete mít služební cesty u vás ve firmě zcela pod kontrolou? Tento program je určen pro pohodlné vedení knihy jízd, plánování a kontrolu služebních cest. Program vyniká jednoduchým a přehledným ovládáním. Kniha jízd slouží k evidenci a vyhodnocování provozu firemních i soukromých vozidel.
Česká republika
Databox CONTACT je flexibilní systém s vysokou mírou individuálního přizpůsobení. Obsahuje inteligentní způsob třídění kontaktů, pokročilý plánovací kalendář, správu projektů a mnoho dalších užitečných funkcí pro podporu vašeho podnikání.
Česká republika
Účetní programy (ekonomický software) určené pro malé až střední firmy a neziskové organizace se vyznačují snadnou a rychlou ovladatelností. Tyto účetní programy jsou jednoduše přehledné a vodící, takže nevyžadují žádné speciální školení uživatele. Nyní ÚČETNÍ PROGRAM - DAŇOVÁ EVIDENCE zdarma.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Jste-li firemní zákazník a uvedete ve svých kontaktních údajích své IČO, bude vám dodatečně přiznána sleva 15 % z ceny bez DPH. Sleva bude odečtena při konečné fakturaci již při první objednávce.
Česká republika
EMKOL, Ing. Josef Koukal: lešení, pojízdná hliníková, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje, stavební mechanizace, elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače. Nyní se slevou 2 495 Kč zakoupíte na našem e-shopu ŘEZAČ SPÁR NTC RZ 170.
Česká republika
Provizorní cement k okamžitému použití. Velmi rychle tuhne a lepí se skvěle na dentin, má výborný okrajový uzávěr, stejně jako pevnost proti opotřebení žvýkáním. Nepoškozuje pulpu ani gingivu. Pokud objednáte 3 ks, obdržíte ZDARMA DÁREK - leptací EXTRA GEL v ceně 145 Kč.
Česká republika
Dodáváme kompletní dentální sortiment pro ordinace i laboratoře. Získáváme pro vás kvalitní materiál za co nejlepší ceny a navíc připravujeme v průběhu roku spoustu speciálních akcí. Nyní například ALGINÁTY: OTRHOPRINT, HYDROGUM, TROPICALGIN se slevami až 20 %!
Česká republika
Dodáváme kompletní dentální sortiment pro ordinace i laboratoře. 2 ks silikonů A-SILIKON IDEAL PUTTY 2x400 gr a IDEAL LIGHT 2x50 gr špičkové kvality od německé firmy WP - Dental Hamburg můžete nyní koupit pouze za 1 210 Kč! Ušetříte 375 Kč!
Česká republika
Dodáváme kompletní dentální sortiment pro ordinace i laboratoře. Získáváme pro vás kvalitní materiál za co nejlepší ceny a navíc připravujeme v průběhu roku spoustu speciálních akcí. Amalgám nyní můžete objednat na depodental@seznam.cz v akci za 5 520 Kč!
Česká republika