Nabízené akce (58)

Dovážíme vysokotlaké lamináty, kompakty, lamino desky, pracovní desky, přírodní dýhy, dýhy na HPL, kamenné dýhy, kovolamináty a jiné dekorativní materiály pro české a slovenské truhlářské subjekty, které se specializují na výrobu atypického nábytku. Nyní slevy až 50 % na VYSOKOTLAKÝ LAMINÁT.
hl. město Praha
STOP průvanu a nekontrolovatelnému úniku tepla z vytápěných skladů, hal a továren. Zpříjemněte si pracovní prostředí díky PVC lamelovým clonám a ušetřete tak náklady na vytápění. Nyní využijte SEZÓNNÍ SLEVY na PVC LAMELOVÉ CLONY. Při kontaktu s námi uvádějte heslo "ŽIVÉ AKCE".
Česká republika
EMKOL, Ing. Josef Koukal: lešení, pojízdná hliníková, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje, stavební mechanizace, elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače. Nyní se slevou 2 695 Kč zakoupíte na našem e-shopu ŘEZAČ SPÁR NTC RZ 172.
Česká republika
EMKOL, Ing. Josef Koukal: lešení, pojízdná hliníková, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje, stavební mechanizace, elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače. Nyní se slevou 2 495 Kč zakoupíte na našem e-shopu ŘEZAČ SPÁR NTC RZ 170.
Česká republika
K dispozici máme k okamžitému odběru blokovou pilu italské firmy Batipav, model Prime 700 S. Pila je vodou chlazená a může mít kotouč o průměru až 700 mm. Je vybavena naklápěním řezné jednotky a laserovým pravítkem. Nyní sleva 3 865 Kč.
Česká republika
K okamžitému odběru máme k dispozici přenosnou odhlučněnou elektrocentrálu ITC GG 5600 SEi o celkovém proudu 21 A na 230 V. Centrála je vybavena el. startem s dálkovým ovládáním. Nyní se slevou 2 295 Kč.
Česká republika
Vysto Kobylí spol. s r.o. vyrábí stožáry veřejného osvětlení s výhradním zastoupením výrobce solárních osvětlení pro veřejné osvětlení. Při odběru minimálně 20-ti kusů zboží stejného druhu, poskytujeme velkoobchodům a smluvním partnerům množstevní slevy dle dohody.
Jihomoravský kraj
Působíme na trhu v oblasti prodeje náhradních dílů na zemědělské stroje. Kromě náhradních dílů na zemědělské stroje dodáváme i široký sortiment strojních součástí, které dodáváme mimo zemědělský sektor. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou až 20 % SHRNOVAČ - PRADĚD.
Česká republika
Působíme na trhu v oblasti prodeje náhradních dílů na zemědělské stroje. Kromě náhradních dílů na zemědělské stroje dodáváme i široký sortiment strojních součástí, které dodáváme mimo zemědělský sektor. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou až 20 % SŮL POSYPOVOU.
Česká republika
Působíme na trhu v oblasti prodeje náhradních dílů na zemědělské stroje. Kromě náhradních dílů na zemědělské stroje dodáváme i široký sortiment strojních součástí, které dodáváme mimo zemědělský sektor. Nyní u nás můžete zakoupit se slevou až 20 % ZIMNÍ KAPALINU DO OSTŘIKOVAČŮ.
Česká republika