Nabízené akce (101)

Výkonné a přesné přídavné zařízení ke stavebním strojům o váze 6-13 tun. Zařízení je zejména určeno pro práce v tunelech, potrubích, na silniční práce, tvarování kamenných betonových povrchů, těžbu, demolice, výkopy země, kamene, asfaltu nebo betonu. Nyní s 12% slevou a dodáním ihned!
Jihomoravský kraj
Zaměřujeme se na distribuci a prodej nehtové kosmetiky, pedikúry, drobného kosmetického zboží, masérského zboží, drogistického sortimentu a vybavení salónů. Naleznete u nás zajímavé ceny a dodání do vašeho domova je vždy rychlé. Nyní zakupte ŽABKY NA PEDIKÚRU v akci 10+2 zdarma.
Česká republika
Zaměřujeme se na distribuci a prodej nehtové kosmetiky, pedikúry, drobného kosmetického zboží, masérského zboží, drogistického sortimentu a vybavení salónů. Naleznete u nás zajímavé ceny a dodání do vašeho domova je vždy rychlé. Nyní zakupte KODAD SADU START se slevou 61 %.
Česká republika
Vysto Kobylí spol. s r.o. vyrábí stožáry veřejného osvětlení s výhradním zastoupením výrobce solárních osvětlení pro veřejné osvětlení. Při odběru minimálně 20-ti kusů zboží stejného druhu, poskytujeme velkoobchodům a smluvním partnerům množstevní slevy dle dohody.
Jihomoravský kraj
Firemní akce, den otevřených dveří či oslava výročí firmy bez starostí od profesionálů. • Naše hlavní benefity jsou neotřelý a svěží catering • pestré doprovodné programy • kulturní programy plné rytmu, zábavy i smíchu • technická podpora a scénografie, která upoutá atmosférou • osobní přístup •
Česká republika
Ucelený servis, technika, pódia, stany, kulturní programy, doprovodné atrakce a programy, catering. Efektivní řešení, které koresponduje s vaším rozpočtem a záměrem. Ideální řešení také pro nábor nových zaměstnanců.
Česká republika
Komplexní služby pro vaše firemní akce, výjezdní zasedání, kongresy či organizace firemní oslavy. Klademe důraz na každý detail projektu. Náš tým profesionálů navrhne ideální řešení s ohledem k vašim představám a k rozpočtu.
Česká republika
Reklamní plochy v prémiových Fitness centrech v celé ČR. Jedinečný poměr ceny a odezvy od oslovených. V rámci jedné kampaně můžete použít i více motivů současně. Můžete cílit libovolně jen na ženy nebo jen na muže. Na vyžádání zašleme modelový rozpočet a nabídneme i zajímavou zaváděcí slevu.
Česká republika
Reklamní nosiče umístěné na nejviditelnějších místech v čekárnách, vstupních prostorách poliklinik, sdružených zdravotnických zařízeních, v lékařských domech a nemocnicích. Celkový zásah sítě činí 2,4 milionu pacientů měsíčně.
Česká republika
Realizujeme promo akce na celém území ČR. Disponujeme vlastní databází promotérů. Nabízíme komplexní servis od návrhu komunikace, logistiky, průběžné koordinace až po finální vyhodnocení projektu. Zvyšte podporu prodeje!
Česká republika