Nabízené akce (30)

Zabýváme se prodejem plastových eletroměrových rozvaděčů. V současné době probíhá výprodej elektroměrů ze staších skladových zásob. Výprodejová cena je určena dle stáří či vad na plášti rozvaděčů. Všechny rozvaděče jsou plně funkční. Akce je určena pro elektromontážní firmy. Slevy od 10 % do 50 %.
Česká republika
V naší nabídce najdete: pojízdné lešení, hliníkové lešení, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje, stavební mechanizace, elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače. Nyní na našem e-shopu zakoupíte KOTOUČOVOU PILU - RUBI TC 180 se slevou 30 549 Kč.
Česká republika
V naší nabídce najdete: pojízdné lešení, hliníkové lešení, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje, stavební mechanizace, elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače. Nyní na našem e-shopu zakoupíte PODLAHOVOU FRÉZKU VMF 200 se slevou 6 001 Kč.
Česká republika
V naší nabídce najdete: pojízdné lešení, hliníkové lešení, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje, stavební mechanizace, elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače. Nyní na našem e-shopu zakoupíte STABILIZÁTOR MP 16 K LEŠENÍ BOSS se slevou 2 738 Kč.
Česká republika
V naší nabídce najdete: pojízdné lešení, hliníkové lešení, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje, stavební mechanizace, elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače. Nyní na našem e-shopu zakoupíte ZÁBRADLOVÝ PRŮCHOZÍ RÁM BOSS se slevou 851 Kč.
Česká republika
Jsme profesionálové ve světě regálů, nabízíme komplexní servis při vybavování archivů, skladů, dílen. Máme pro vás kovový nábytek, kartotéky, archivační skříně, dílenské stoly, skříně na nářadí, stojany, prům. židle. Nyní zakoupíte na našem e-shopu DÍLENSKÝ STŮL SVAŘOVANÝ - GS171 se slevou 23 %.
Česká republika
Jsme profesionálové ve světě regálů, nabízíme komplexní servis při vybavování archivů, skladů, dílen. Máme pro vás kovový nábytek, kartotéky, archivační skříně, dílenské stoly, skříně na nářadí, stojany, prům. židle. Nyní zakoupíte na našem e-shopu STOJAN NA PNEUMATIKY se slevou 49 %.
Česká republika
Jsme profesionálové ve světě regálů, nabízíme komplexní servis při vybavování archivů, skladů, dílen. Máme pro vás kovový nábytek, kartotéky, archivační skříně, dílenské stoly, skříně na nářadí, stojany, prům. židle. Nyní zakoupíte na našem e-shopu PRŮMYSLOVOU ŽIDLI - PUR RD293 se slevou 23 %.
Česká republika
Jsme profesionálové ve světě regálů, nabízíme komplexní servis při vybavování archivů, skladů, dílen. Máme pro vás kovový nábytek, kartotéky, archivační skříně, dílenské stoly, skříně na nářadí, stojany, prům. židle. Nyní zakoupíte na našem e-shopu UNIVERZÁLNÍ SKŘÍŇ - CS 1084 se slevou 22 %.
Česká republika
Předáváte si s kolegy úkoly emailem nebo ústně? A stane se vám, že na některý úkol zapomenete? Máme pro vás elegantní řešení v podobě jednoduchého prográmku, jehož funkcí je rychlé úkolování okolních uživatelů s jistotou převzetí. Následný přehled zobrazuje seznam úkolů a informuje o jejich plnění.
Česká republika