Nabízené akce (55)

Zabýváme se nákupem a prodejem obráběcích a tvářecích strojů, opravami strojů a zařízení. Nyní pro vás máme BRUSKU ROVINNOU BPH 20 NA včetně magnetické upínací desky 200 x 600 mm v hodnotě 15 000 Kč. Cena stroje je 195 000 Kč. Magnet získáte zdarma.
Česká republika
Dodáváme pro český a slovenský trh špičkové CNC obráběcí stroje – vertikální a horizontální centra, portálová centra, frézky, CNC soustruhy, konvenční soustruhy a další příslušenství od renomovaných značek. Nyní pro vás máme SOUSTRUŽNICKÉ OBRÁBĚCÍ CENTRUM HARDINGE TALENT 51MSY se slevou 500 000 Kč.
Česká republika
Do 31.8.2018 využijte slevu 5 000 Kč na soustruh hrotový TUM 25B/800. Točná délka 800 mm, točný průměr 250 mm, vrtání vřetena 30 mm, přesnost vřetene 0,01 mm, otáčky 35,5 -3150 ot./min., příkon 3 kW, hmotnost 1250 kg. Plně funkční, dobrý stav. Cena po slevě 55.000,-Kč + DPH.
Česká republika
Předáváte si s kolegy úkoly emailem nebo ústně? A stane se vám, že na některý úkol zapomenete? Máme pro vás elegantní řešení v podobě jednoduchého prográmku, jehož funkcí je rychlé úkolování okolních uživatelů s jistotou převzetí. Následný přehled zobrazuje seznam úkolů a informuje o jejich plnění.
Česká republika
Chcete mít služební cesty u vás ve firmě zcela pod kontrolou? Tento program je určen pro pohodlné vedení knihy jízd, plánování a kontrolu služebních cest. Program vyniká jednoduchým a přehledným ovládáním. Kniha jízd slouží k evidenci a vyhodnocování provozu firemních i soukromých vozidel.
Česká republika
Databox CONTACT je flexibilní systém s vysokou mírou individuálního přizpůsobení. Obsahuje inteligentní způsob třídění kontaktů, pokročilý plánovací kalendář, správu projektů a mnoho dalších užitečných funkcí pro podporu vašeho podnikání.
Česká republika
STUDENTSKÝ KUFŘÍK - startovací sada pro studenty. Balení obsahuje 2ks super LED světelných násadců, rukojeť + sada nízkorychlostního násadce (3ks) - cena 35 000 Kč.
Česká republika
NOVINKA Špičková kvalita násadce u kterého nikdy nedošlo k poškození LED. Vlastnosti produktu:1. Uvnitř těla turbíny vestavěný E-generátor, tzn. že LED funguje na každou zubní soupravu! Cena : 15 972 Kč.
Česká republika
Funkce: 1. Vodorovný směr výstupního hřídele: výstupní hřídel je otáčivý 360° 2. Nastavitelný DC regulovaný napájecí zdroj, tak, že nedochází k abnormálnímu přetížení 3. Autokláv v 135 ℃, vlhkost 100% prostředí, nepřetržitá práce po dobu 2 hodin. 4. LED světlo 5. E - generátor. Cena:16 940 Kč.
Česká republika
Vybavujeme profesionály v oboru opracování dřeva v dřevoprůmyslu profesionálním el. nářadím a mobilními dřevoobráběcími stroji značky Mafell, pro tesaře, truhláře, podlaháře i pro práci v dílně. Pokud u nás nyní zakoupíte VODÍCÍ LIŠTY OD 5 - TI KUSŮ, získáte slevu ve výši 5 %.
Česká republika