Nabízené akce (5)

Kdo chce, aby jeho výrobky byly originální, potřebuje správné pomůcky a suroviny na pečení, které naleznete právě v našem internetovém obchodě, zaměřeném na prodej CUKRÁŘSKÝCH POTŘEB a POMŮCEK. Nyní si se slevou 83 % zakoupíte ŽIVÝ DORT - PILOT WOOW.
Česká republika
Prodáváme konzumní brambory, tříděné pytlované, varný typ A, AB, B, - salátové, přílohové. Cena 12 Kč/kg. Při odběrech nad 1 000 kg možno sjednat MNOŽSTEVNÍ SLEVU nebo VÝHODNOU DOPRAVU. Prodejní doba Po - Ne 7.00 - 16.00 hod, místo Řepníky 126.
Česká republika
Vážení zákazníci, tento měsíc vám nabízíme čerstvě praženou kávu měsíce, kterou jste si sami v hlasování zvolili za velmi VÝHODNOU CENU. Káva měsíce LEDNA je KOLUMBIE EL PAPAGAYO od CoffeeDream. Tento měsíc je sleva 15 %, za 100 g této vynikající kávy zaplatíte jen 72 Kč. Těsíme se na vás!
Česká republika
Přijďte nás navštívit do naší rodinné pekárny v obci Vestec u Prahy. V objektu pekárny máme prodejnu, kde si v příjemném prostředí vyberete vždy čerstvé, slané, sladké nebo obložené pečivo podle vlastní chuti. Kdo u nás nakoupí po 17. hodině, dostane na NETRVANLIVÉ VÝROBKY A PEČIVO SLEVU 50 %!
Středočeský kraj
Pokud nakoupíte na našem e-shopu přívlastková vína v hodnotě nad 5 000 Kč, máte DOPRAVU v rámci ČR zcela ZDARMA!
Česká republika