Nabízené akce (65)

Zabýváme se prodejem reflexních materiálů. Disponujeme největším sortimentem za nejlepší ceny. Na našem e-shopu zakoupíte reflexní samonavíjecí pásky, přívěsky, samolepky, klíčenky, reflexní vesty, batohy, čepice a mnohem více. Nyní si můžete objednat REFLEXNÍ ČEPICI - ORANŽOVOU se slevou 25 %.
Česká republika
Zabýváme se prodejem reflexních materiálů. Disponujeme největším sortimentem za nejlepší ceny. Na našem e-shopu zakoupíte reflexní samonavíjecí pásky, přívěsky, samolepky, klíčenky, reflexní vesty, batohy a mnohem více. Nyní si můžete objednat ŠUSŤÁKOVOU NÁKUPNÍ TAŠKU - ŠEDOU se slevou 12 %.
Česká republika
Akce na měsíc PROSINEC - nákup hasicího přístroje s 5% slevou a revizí ZDARMA. V případě objednávky přes online formulář napište do textu Kód: SLEVA5ZF.
Česká republika
Provádíme opravy vážících zařízení, výrobu tenzometrických vah na zakázku, prodej vah a vážících systémů, kalibrace pracovních měřidel hmotnosti včetně vyhotovení kalibračního protokolu, zajišťujeme ověřování stanovených měřidel. Nyní vám při nákupu nad 1 000 Kč poskytneme dopravu ZCELA ZDARMA.
Česká republika
Lékárna U Stříbrného Orla v Náchodě přijme magistra / magistru, lékárníka / lékárnici. Pozice je vhodná i pro absolventy. V případě domluvy můžeme k dispozici nabídnout i nově zařízený byt 1+kk, či služební automobil s možností využití i pro soukromé účely. STRAVENKY PRO ZAMĚSTNANCE ZDARMA!
Česká republika
Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina Praha pořádá vám nabízí AKREDITOVANÝ KVALIFIKAČNÍ KURZ NEVIDOMÝ A SLABOZRAKÝ MASÉR se zakončením závěrečnou zkouškou a osvědčením vydaným Ministerstvem zdravotnictví. ÚP na základě dohody tuto REKVALIFIKACI UHRADÍ!
Česká republika
V měsíci LISTOPADU/PROSINCI jsme připravili pro zákazníky slevu 10 % na ZELENÉ VĚNCE. Velice rádi vás uvítáme v našem obchodě. Každý týden máme připravenou novou AKČNÍ nabídku ze širokého sortimentu 1 hrnkovou rostlinu anebo 1 řezanou květinu.
hl. město Praha
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Zboží nabízíme v různých barvách a materiálech pro všestranné použití. Nyní si objednávejte se slevou AŽ 50 % POTIŠTĚNOU PLAVKOVINU.
Česká republika
V měsíci LISTOPADU/PROSINCI jsme připravili pro zákazníky slevu 15 % na ŘEZANÉ RŮŽE. Velice rádi vás uvítáme v našem obchodě. Každý týden máme připravenou novou AKČNÍ nabídku ze širokého sortimentu 1 hrnkovou rostlinu anebo 1 řezanou květinu.
hl. město Praha
V měsíci LISTOPADU/PROSINCI jsme připravili pro zákazníky slevu 13 % na ŘEZANÉ RŮŽE. Velice rádi vás uvítáme v našem obchodě. Každý týden máme připravenou novou AKČNÍ nabídku ze širokého sortimentu 1 hrnkovou rostlinu anebo 1 řezanou květinu.
hl. město Praha