Nabízené akce (14)

Nabízíme široké spektrum profesionálních měřicích přístrojů od renomovaných dodavatelů za příznivou cenu. Zákazníkům, kteří si v období od 1.9.-15.12. 2020 u nás zakoupí výrobek Fluke na www.meraky.cz, získají dárek, v podobě dalšího produktu FLUKE zdarma. Více informací na www.fluke.cz/freefluke.
Česká republika
Nyní si u nás můžete zakoupit se slevou 40 % ODPADOVÉ PYTLE A6 - 1254 - MODRÉ. Pevné - vyrobené z polyetylenu. Velký výběr rozměrů a barev. Ekologické a ekonomické. Snadné uzavírání. Bližší informace na www.zlp.cz nebo na dotazy odpovíme na info@zlp.cz. Při paletovém odběru doprava ZDARMA.
Česká republika
Nyní si u nás můžete zakoupit se slevou 40 % ODPADOVÉ PYTLE A6 - 1253 - ČERNÉ. Pevné - vyrobené z polyetylenu. Velký výběr rozměrů a barev. Ekologické a ekonomické. Snadné uzavírání. Bližší informace na www.zlp.cz nebo na dotazy odpovíme na info@zlp.cz. Při paletovém odběru doprava ZDARMA.
Česká republika
Nyní si u nás můžete zakoupit se slevou 40 % ODPADOVÉ PYTLE A6 - 1257 - ZELENÉ. Pevné - vyrobené z polyetylenu. Velký výběr rozměrů a barev. Ekologické a ekonomické. Snadné uzavírání. Bližší informace na www.zlp.cz nebo na dotazy odpovíme na info@zlp.cz. Při paletovém odběru doprava ZDARMA.
Česká republika
Nyní si u nás můžete zakoupit se slevou 40 % ODPADOVÉ PYTLE A6 - 1261 - ČERVENÉ. Pevné - vyrobené z polyetylenu. Velký výběr rozměrů a barev. Ekologické a ekonomické. Snadné uzavírání. Bližší informace na www.zlp.cz nebo na dotazy odpovíme na info@zlp.cz. Při paletovém odběru doprava ZDARMA.
Česká republika
Nyní si u nás můžete zakoupit se slevou 40 % ODPADOVÉ PYTLE A6 - 1047 - ČERNÉ. Pevné - vyrobené z polyetylenu. Velký výběr rozměrů a barev. Ekologické a ekonomické. Snadné uzavírání. Bližší informace na www.zlp.cz nebo na dotazy odpovíme na info@zlp.cz. Při paletovém odběru doprava ZDARMA.
Česká republika
Nyní si u nás můžete zakoupit se slevou 40 % ODPADOVÉ PYTLE A6 - 1204 - MODRÉ. Pevné - vyrobené z polyetylenu. Velký výběr rozměrů a barev. Ekologické a ekonomické. Snadné uzavírání. Bližší informace na www.zlp.cz nebo na dotazy odpovíme na info@zlp.cz. Při paletovém odběru doprava ZDARMA.
Česká republika
Nyní si u nás můžete zakoupit se slevou 40 % ODPADOVÉ PYTLE A6 - 1207 - ČERNÉ. Pevné - vyrobené z polyetylenu. Velký výběr rozměrů a barev. Ekologické a ekonomické. Snadné uzavírání. Bližší informace na www.zlp.cz nebo na dotazy odpovíme na info@zlp.cz. Při paletovém odběru doprava ZDARMA.
Česká republika
Nyní si u nás můžete zakoupit se slevou 40 % ODPADOVÉ PYTLE A6 - 1053 - ČERNÉ. Pevné - vyrobené z polyetylenu. Velký výběr rozměrů a barev. Ekologické a ekonomické. Snadné uzavírání. Bližší informace na www.zlp.cz nebo na dotazy odpovíme na info@zlp.cz. Při paletovém odběru doprava ZDARMA.
Česká republika
Nyní si u nás můžete zakoupit se slevou 40 % ODPADOVÉ PYTLE A6 - 1203 - ČERNÉ. Pevné - vyrobené z polyetylenu. Velký výběr rozměrů a barev. Ekologické a ekonomické. Snadné uzavírání. Bližší informace na www.zlp.cz nebo na dotazy odpovíme na info@zlp.cz. Při paletovém odběru doprava ZDARMA.
Česká republika