Nabízené akce (72)

Vyrábíme nádrže na vodu, septiky, odpadní jímky (žumpy), zemní pískové filtry, nadrozměrné retenční nádrže. Specializujeme se i na výrobu bazénů z kvalitních materiálů a na výrobu podzemních plastových sklepů. Nyní využijte slevu 1 500 Kč na KRUHOVOU NÁDRŽ NA DEŠŤOVOU VODU. Doprava zdarma.
Česká republika
Vyrábíme nádrže na vodu, septiky, odpadní jímky (žumpy), zemní pískové filtry, nadrozměrné retenční nádrže. Specializujeme se i na výrobu bazénů z kvalitních materiálů a na výrobu podzemních plastových sklepů. Nyní využijte slevu 1 500 Kč na KRUHOVOU JÍMKU SAMONOSNOU. Doprava zdarma po celé ČR.
Kraj Vysočina
V roce 2019 jsme pro vás snížili ceny vybraných pneumatických prvků a hadic až o 50 %. Dále jsme zahájili výrobu a opravy pneumatických válců s termínem dodání už do 24 hodin včetně individuální výroby dle výkresu nebo starého vzorku.
Česká republika
Akce na měsíc ÚNOR - nákup hasicího přístroje s 5% slevou a revizí ZDARMA. V případě objednávky přes online formulář napište do textu Kód: SLEVA5ZF.
Česká republika
Podejte si přihlášku na roční studium na SŠ STAVEBNÍCH ŘEMESEL BRNO - BOSONOHY. Přijímáme přihlášky do oborů: ZEDNÍK, TESAŘ, KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, KOMINÍK, TRUHLÁŘ.. Domluvte si individuální prohlídku školy na tel. č. 607 063 806. Při prohlídce obdržíte propagační materiály školy a drobné dárky ZDARMA.
Jihomoravský kraj
Zabýváme se prodejem obalového materiálu, pracovních pomůcek, ochranných prostředků, úklidových prostředků, kancelářských potřeb a potřeb pro hráče. Pokud na našem e-shopu nakoupíte nad 2 000 Kč, máte dopravu zcela zdarma.
Česká republika
Drogerie PeMi vám nabízí nejenom drogistické zboží, ale také barvy, foto-kino, baterie, kosmetiku, papírnictví a kancelářské potřeby, hračky, chovatelské potřeby a ŠKOLNÍ POTŘEBY. Nyní si na našem e-shopu objednejte se slevou 40 % VODÍTKO - PETGIFT STOPOVACÍ.
Česká republika
Drogerie PeMi vám nabízí nejenom drogistické zboží, ale také barvy, foto-kino, baterie, kosmetiku, papírnictví a kancelářské potřeby, hračky, chovatelské potřeby a ŠKOLNÍ POTŘEBY. Nyní si na našem e-shopu objednejte se slevou 40 % MISKU PRO KŘEČKA.
Česká republika
Vítáme vás v našem e-shopu. Zajišťujeme pro vás celou řadu služeb a výrobků z oblasti propagace a reklamy, především v tištěné podobě. Zabýváme se také prodejem reflexních prvků, oblečení, materiálů a výstražných potisků, či symbolů. Nyní se slevou 25 % zakupte SVÍTÍCÍ POSTROJ NA PSA - ORANŽOVÝ.
Česká republika
Zajišťujeme kontejnerový odvoz a likvidaci stavebních a jiných odpadů kontejnery 3 až 20 m3. Nyní využijte odvoz sutě za výhodné ceny. Odvezeme stavební suť přistaveným kontejnerem z Prahy velmi výhodně.
hl. město Praha