Nabízené akce (37)

V roce 2019 jsme pro vás snížili ceny vybraných pneumatických prvků a hadic až o 30 %. Dále jsme zahájili výrobu a opravy pneumatických válců s termínem dodání už do 24 hodin včetně individuální výroby dle výkresu nebo starého vzorku.
Česká republika
Nabízíme nejpoužívanější obálky nyní za zvýhodněnou cenu!! Plastová obálka ČB vel. 250 x 350+0+40(klopa)mm, síla 60My, bal. 1000ks/kart., cena 1,31Kč/ks, bez DPH. Platnost nabídky do 30.4.2020. Objednávky zasílejte na info@zlp.cz nebo tel.603 448 004.
Česká republika
Vítejte ve světě Primadrogerie! Prohlédněte si naše stránky, najdete zde aktuální akční nabídky kosmetického a drogistického zboží, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací. Jsme tu pro vás! Nyní si zakupte od 8.4. do 21.4: PREDATOR FORTE - REPELENTNÍ SPREJ. Ušetřete s námi 30 %.
Česká republika
Do strojní výroby v Plzni, Ostravě, České Třebové hledáme strojní zámečníky a montéry. Nabízíme smlouvu na HPP, vyplácení záloh, příspěvky na dopravu a ubytování. Požadujeme vzdělání a praxi v oboru. Absolventy rádi zaučíme. Možnost výběru směn, nadstandardní mzdové ohodnocení! Poděbradova 1, Plzeň.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Zboží nabízíme v různých barvách a materiálech pro všestranné použití. Nyní si objednávejte se slevou 22 % LÁTKU POTISK - PUNTÍKY. Užití: Plavky, dresy, trikoty, taneční a divadelní kostýmy.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Zboží nabízíme v různých barvách a materiálech pro všestranné použití. Nyní si objednávejte se slevou 20 % LÁTKU POTISK - KYTIČKY. Užití: Plavky, dresy, trikoty, taneční a divadelní kostýmy.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Zboží nabízíme v různých barvách a materiálech pro všestranné použití. Nyní si objednávejte se slevou 30 % KRAJKU PRUŽNOU PRÁDLOVOU - ČERNOU. Užití: spodní prádlo, aplikace na oděvy a bytový textil.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Zboží nabízíme v různých barvách a materiálech pro všestranné použití. Nyní si objednávejte se slevou 50 % ÚPLET S LUREXEM - BÍLOSTŘÍBRNÝ. Užití: Taneční, divadelní kostýmy, společenské oděvy, běžná móda.
Česká republika
Do strojní výroby v Praze či v Plzni přijmeme svářeče CO2. Nabízíme možnost spolupráce na HPP či na ŽL. Možnost ubytování, záloh, přesčasů a nástupu ihned. Požadujeme v praxi v oboru svářeče, průkaz svářeče na CO2 - EN135. Nadstandardní platové ohodnocení. MARKMONT, Poděbradova 1, Plzeň.
Česká republika
Do strojní výroby v Plzni hledáme elektromechaniky pro přípravu a rozvod kabeláže. Nabízíme smlouvu na HPP, vyplácení záloh, příspěvky na dopravu a ubytování. Požadujeme vzdělání a praxi v oboru. Absolventy zaučíme. Možnost výběru směn, nadstandardní mzdové ohodnocení! Markmont, Poděbradova 1,Plzeň.
Česká republika