Nabízené akce (46)

Řešení protikuřáckého zákona! S našimi kvalitními popelníky se nemusíte bát nepořádku před vaší restaurací. Všechny popelníky jsou vyrobené z odolných materiálů, snadno se čistí a díky elegantnímu designu se za ně před vaší provozovnou nebudete stydět. Nyní do konce prázdnin se slevou 20 %
Česká republika
Bezpečnostní designové áčko té nejvyšší kvality! Konstrukce se zvýšenou stabilitou chrání stojan před náhodným shozením a nelze ho snadno převrátit. Dodáváme s UV antireflexní folií, která chrání plakáty proti slunečnímu záření a kvalita barev i tisku tak vydrží mnohem déle. Nyní se slevou 15 %.
Česká republika
U příležitosti 25. výročí založení společnosti SAFETEX CS spol. s r.o., jsme pro naše zákazníky připravili akční slevu 25 % na všechny upínací soupravy.
Česká republika
Internetový obchod OBCHOD NISA nabízí široký sortiment obalové techniky, ochranných pracovních pomůcek, kancelářské techniky, drogerie, herního sortimentu v čele s POKEROVÝM zbožím a produkty společnosti BONA a VERTUM. Nyní se slevou 19 % zakoupíte ZÁTKU E.A.R. CLASSIC.
Česká republika
Již 20 let se zabýváme reklamními předměty pro firmy, školy, sdružení, státní podniky. Realizujeme vlastní výrobu potisku. Prodáváme od jednoho kusu. Nyní využijte SLEVU 30 % na KALKULAČKU - MYD.
Česká republika
Firma DAKREZ pro vás zajišťuje kurzy, školení, semináře i rekvalifikační kurzy v oblasti mzdového účetnictví a personalistiky. Od 11.9. do 26.10.2017 vždy od 16 hod. do 19 hod. se koná AKREDITOVANÝ KURZ - DAŇOVÉ EVIDENCE. Ve Lhotce 1018/23, Praha 4. Sleva 10 % + občerstvení a prac. materiály ZDARMA!
Česká republika
Reflexní materiály výrazně zvyšují viditelnost za tmy a za snížené viditelnosti. Vidět a být viděn – je základní pravidlo bezpečnosti nejen na silnicích. Nyní zakoupíte reflexní přívěsek se SLEVOU 21 %!
Česká republika
Reflexní materiály výrazně zvyšují viditelnost za tmy a za snížené viditelnosti. Vidět a být viděn – je základní pravidlo bezpečnosti nejen na silnicích. Nyní využijte SLEVU 21 % na tento reflexní přívěsek!
Česká republika
Reflexní materiály výrazně zvyšují viditelnost za tmy a za snížené viditelnosti. Vidět a být viděn – je základní pravidlo bezpečnosti nejen na silnicích. Nyní využijte SLEVU 20 % na LED blikající pásku!
Česká republika
Reflexní materiály výrazně zvyšují viditelnost za tmy a za snížené viditelnosti. Vidět a být viděn – je základní pravidlo bezpečnosti nejen na silnicích. Nyní využijte SLEVU 40 % na reflexní pásku!
Česká republika