Nabízené akce (32)

PP sáčky pro balení pečiva – celý a ½ chleba sáček čirý, rozměr 270x360+30+30mm/30My, od 0,41Kč/ks, bez DPH, bal. 3 000ks/kart. Sáčky doplňujeme na sklad. Sáčky po 250ks, v bloku. Možné balení na automatických baličkách. Doprava ZDARMA nad 10.tis.ks sáčků! Více na www.zlp.cz nebo info@zlp.cz.
Česká republika
Nejžádanější obálky prodáváme v červenci za tyto ceny! Plastová obálka ČB 230 x 310+0+40mm/ 60My, bal. 1000ks/kart., cena 1,26Kč/ks, bez DPH; 250 x 350+0+40mm/ 60My, bal. 1000ks/kart., cena 1,45Kč/ks, bez DPH;320 x 450+0+40mm/ 60My, bal. 1000ks/kart., cena 1,78Kč/ks, bez DPH
Česká republika
Snížili jsme pro vás ceny vybraných pneumatických prvků a hadic až o 30 %. Dále jsme zahájili výrobu a opravy pneumatických válců s termínem dodání už do 24 hodin včetně individuální výroby dle výkresu nebo starého vzorku.
Česká republika
Drogerie PeMi vám nabízí nejenom drogistické zboží, ale také barvy, kosmetiku, kancelářské potřeby, hračky, potraviny, chovatelské potřeby a krmivo pro zvířata. Nyní si na našem e-shopu můžete zakoupit TAŠKU NA OBOJEK + SÁČKY NA EXKREMENTY se slevou 27 %.
Česká republika
Provádíme opravy vážících zařízení, výrobu tenzometrických vah na zakázku, prodej vah a vážících systémů, kalibrace pracovních měřidel hmotnosti včetně vyhotovení kalibračního protokolu, zajišťujeme ověřování stanovených měřidel. Nyní vám při nákupu nad 1 000 Kč poskytneme dopravu ZCELA ZDARMA.
Česká republika
Podejte si přihlášku na roční studium na SŠ STAVEBNÍCH ŘEMESEL BRNO - BOSONOHY. Přijímáme přihlášky do oborů: ZEDNÍK, TESAŘ, KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, KOMINÍK, TRUHLÁŘ.. Domluvte si individuální prohlídku školy na tel. č. 607 063 806. Při prohlídce obdržíte propagační materiály školy a drobné dárky ZDARMA.
Jihomoravský kraj
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Zboží nabízíme v různých barvách a materiálech pro všestranné použití. Nyní si objednávejte se slevou 40 % LÁTKU POTISK - HNĚDOMODROU. Užití: Plavky, dresy, trikoty, taneční a divadelní kostýmy.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Zboží nabízíme v různých barvách a materiálech pro všestranné použití. Nyní si objednávejte se slevou 22 % LÁTKU POTISK - PUNTÍKY. Užití: Plavky, dresy, trikoty, taneční a divadelní kostýmy.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Zboží nabízíme v různých barvách a materiálech pro všestranné použití. Nyní si objednávejte se slevou 20 % LÁTKU POTISK - KYTIČKY. Užití: Plavky, dresy, trikoty, taneční a divadelní kostýmy.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Zboží nabízíme v různých barvách a materiálech pro všestranné použití. Nyní si objednávejte se slevou 30 % KRAJKU PRUŽNOU PRÁDLOVOU - ČERNOU. Užití: spodní prádlo, aplikace na oděvy a bytový textil.
Česká republika