Nabízené akce (87)

TAVOČER - prodej a půjčování obalových materiálů, krabic a plastových přepravek na stěhování. Vlastní e-shop, kamenná prodejna se skladem. Nyní můžete využít nákup KARTONOVÉ STŘIŽE za zaváděcí cenu. Kartonovou střiž vyrábíme sami. Díky tomu s námi ušetříte až 20 % z ceny.
Česká republika
Nářadí "Gola" poskytuje svým uživatelům vysokou kvalitu při velice příznivé ceně. Právě díky kvalitě a ceně je toto nářadí určeno jak pro průmyslovou aplikaci, tak i do dílen kutilů. Nyní ke 4 ks SAD NÁSTRČNÝCH A ZÁSTRČNÝCH HLAVIC dostanete jednu SADU zcela zdarma.
Česká republika
Nářadí "Gola" poskytuje svým uživatelům vysokou kvalitu při velice příznivé ceně. Právě díky kvalitě a ceně je toto nářadí určeno jak pro průmyslovou aplikaci, tak i do dílen kutilů. Nyní k SADĚ POVOLOVACÍCH HLAVIC 1,2" dostanete OPALOVACÍ SPRAY NIVEA zcela zdarma.
Česká republika
Nářadí "Gola" poskytuje svým uživatelům vysokou kvalitu při velice příznivé ceně. Právě díky kvalitě a ceně je toto nářadí určeno jak pro průmyslovou aplikaci, tak i do dílen kutilů. Nyní k SADĚ ŠROUBOVÁKŮ TORX dostanete PLÁŽOVÝ MÍČ zcela zdarma.
Česká republika
Nářadí "Gola" poskytuje svým uživatelům vysokou kvalitu při velice příznivé ceně. Právě díky kvalitě a ceně je toto nářadí určeno jak pro průmyslovou aplikaci, tak i do dílen kutilů. Nyní ke GOLA SADĚ KLEŠTÍ dostanete PLÁŽOVÝ TENIS zcela zdarma.
Česká republika
Nářadí "Gola" poskytuje svým uživatelům vysokou kvalitu při velice příznivé ceně. Právě díky kvalitě a ceně je toto nářadí určeno jak pro průmyslovou aplikaci, tak i do dílen kutilů. Nyní k SADĚ PRODLOUŽENÝCH IMBUSOVÝCH HLAVIC dostanete SPRCHOVÉ GELY DERMACOL zcela zdarma.
Česká republika
Podejte si přihlášku na roční studium na SŠ STAVEBNÍCH ŘEMESEL BRNO - BOSONOHY. Přijímáme přihlášky do oborů: ZEDNÍK, TESAŘ, KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, KOMINÍK, TRUHLÁŘ.. Domluvte si individuální prohlídku školy na tel. č. 607 063 806. Při prohlídce obdržíte propagační materiály školy a drobné dárky ZDARMA.
Jihomoravský kraj
Střední škola mediální grafiky a tisku vyučuje maturitní obory: grafický design, multimediální grafika, operátor tiskových technologií. Učební obory: grafik, knihař, tiskař a nástavbu s maturitou: polygrafický průmysl. Zveme vás na 2. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ do oboru: grafik, tiskař, knihař.
Česká republika
Internetový obchod OBCHOD NISA nabízí široký sortiment obalové techniky, ochranných pracovních pomůcek, kancelářské techniky, drogerie, herního sortimentu v čele s POKEROVÝM zbožím a produkty společnosti BONA a VERTUM. Nyní se slevou 30 % zakoupíte DEKU PRO PSY.
Česká republika
Internetový obchod OBCHOD NISA nabízí široký sortiment obalové techniky, ochranných pracovních pomůcek, kancelářské techniky, drogerie, herního sortimentu v čele s POKEROVÝM zbožím a produkty společnosti BONA a VERTUM. Nyní se slevou 40 % zakoupíte PSÍ POLŠTÁŘ.
Česká republika