Nabízené akce (37)

Nakupte si u nás PLASTOVÉ OBÁLKY za mimořádné ceny, se slevami až 15 %. Obálky šedé vel.230 x 340+0+40(klopa)mm, bal. 1 000ks/kart…………cena: 1,05Kč/ks, bez DPH a obálky šedé vel.190 x 230+0+40(klopa)mm, bal. 1 000ks/kart…………cena: 0,97Kč/ks, bez DPH. Termín dodání do 3 pracovních dnů.
Česká republika
Lékárna U Stříbrného Orla v Náchodě přijme magistra / magistru, lékárníka / lékárnici. Pozice je vhodná i pro absolventy. V případě domluvy můžeme k dispozici nabídnout i nově zařízený byt 1+kk, či služební automobil s možností využití i pro soukromé účely. STRAVENKY PRO ZAMĚSTNANCE ZDARMA!
Česká republika
Vítáme vás v našem e-shopu. Zajišťujeme pro vás celou řadu služeb a výrobků z oblasti propagace a reklamy, především v tištěné podobě. Zabýváme se také prodejem reflexních prvků, oblečení, materiálů a výstražných potisků, či symbolů. Nyní se slevou 20 % zakupte SVÍTÍCÍ POSTROJ NA PSA - ŽLUTÝ.
Česká republika
Podejte si přihlášku na roční studium na SŠ STAVEBNÍCH ŘEMESEL BRNO - BOSONOHY. Přijímáme přihlášky do oborů: ZEDNÍK, TESAŘ, KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, KOMINÍK, TRUHLÁŘ.. Domluvte si individuální prohlídku školy na tel. č. 607 063 806. Při prohlídce obdržíte propagační materiály školy a drobné dárky ZDARMA.
Jihomoravský kraj
Dodáváme ucelený sortiment potřeb pro vaši kancelář, širokou škálu papírů, školní potřeby, drogistické zboží, obalový materiál. Nyní si na našem e-shopu můžete zakoupit DESKY OPAL ORANŽOVÁ. DOPRODEJ. Při registraci sleva 5 %, při nákupu nad 1 500 Kč DOPRAVA ZDARMA, za nákup DÁREK!
Česká republika
Aj, Nj, Fj, Šj, Rj. Jednoleté studium se statutem studenta pro maturanty, intenzivní studium pro další zájemce o kvalitní a trvalé zvládnutí jazyků. Celkem 20 - 32 vyuč.hod. týdně, vždy kombinace českých a zahraničních lektorů. Možnost průběžného zahájení. Garantovaný posun o 2-3 znalostní stupně.
Česká republika
Zahájení kurzů - LAST MINUTE! Poskytujeme nyní slevu 10 % na všechny VEŘEJNÉ KURZY - angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština. Kurzy vyvážené gramaticky a konverzačně nebo kurzy konverzační. Všechny pokročilosti, kvalitní lektoři.
hl. město Praha
Specializujeme se na bezpečné zvedání a upínání. Na našem e-shopu najdete upínací soupravy pro zajištění nákladu, vázací prostředky pro manipulaci s břemeny, upínací popruhy, řetězové vazáky, ocelová lana, zvedací zařízení. Nyní se slevou 15 % zakoupíte BEZPEČNOSTNÍ AUTOPÁS PRO PSA.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Zboží nabízíme v různých barvách a materiálech pro všestranné použití. Nyní si objednávejte se slevou 46 % POLAR FLEECE S MEDVÍDKEM. Příjemný teplý materiál 100%PES. Gramáž 370/m², šíře 150cm.
Česká republika
V nabídce máme metráž a látky oděvní, modní, sezonní, dětské, efektní a elastické, plavkovinu. Zboží nabízíme v různých barvách a materiálech pro všestranné použití. Nyní si objednávejte se slevou 40 % ZATEPLENÝ TESIL. Příjemný pevný materiál s vroubkovanou strukturou a česaným rubem.
Česká republika