Nabízené akce (1486)

Zveme vás na dovolenou v Chorvatsku - POREČ. LAST MINUTE. Apartmány LANTERNA(SUNSET). V termínu 25.8 - 1.9.2018. Polopenze. Vlastní doprava. Apartmán s dvoulůžkovou ložnicí a balkonem, v kuchyňce i mikrovlnná trouba, polopenze bohatý švédský stůl v blízké centrální restauraci s výhledem na moře.
Česká republika
Dodáváme pro český a slovenský trh špičkové CNC obráběcí stroje – vertikální a horizontální centra, portálová centra, frézky, CNC soustruhy, konvenční soustruhy a další příslušenství od renomovaných značek. Nyní pro vás máme SOUSTRUŽNICKÉ OBRÁBĚCÍ CENTRUM HARDINGE TALENT 51MSY se slevou 500 000 Kč.
Česká republika
A. V. Pension Praha: Příjemný útulný rodinný penzion, nabízí ubytování rodinám i obchodníkům v klidné vilové čtvrti jen pár minut od stanice metra Chodov, s výborným spojením do centra Prahy. Pokud u nás využijete dvoulůžkový pokoj jako jednolůžkový, máte slevu 400 Kč.
hl. město Praha
A. V. Pension Praha: Příjemný útulný rodinný penzion, nabízí ubytování rodinám i obchodníkům v klidné vilové čtvrti jen pár minut od stanice metra Chodov, s výborným spojením do centra Prahy. Dítě do dvou let má u nás ubytování zcela ZDARMA.
hl. město Praha
A. V. Pension Praha: Příjemný útulný rodinný penzion, nabízí ubytování rodinám i obchodníkům v klidné vilové čtvrti jen pár minut od stanice metra Chodov, s výborným spojením do centra Prahy. Dítě do 6-ti let má u nás ubytování se slevou 50 %.
hl. město Praha
A. V. Pension Praha: Příjemný útulný rodinný penzion, nabízí ubytování rodinám i obchodníkům v klidné vilové čtvrti jen pár minut od stanice metra Chodov, s výborným spojením do centra Prahy. Při pobytu delším než 3 dny a plném obsazení pokoje, máte u nás slevu 10 %.
hl. město Praha
ZOO DĚČÍN chová 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Obdivovat zde můžete vzácné a málo známé druhy zvířat. ZOO patří k menším, ale pro své umístění v lesním prostředí k nejkrásnějším zoologickým zahradám. Se zakoupenou vstupenkou do ZOO máte vstup do EXPOZICE RAJSKÉ OSTROVY v tento den ZDARMA!
Ústecký kraj
Zoologická zahrada Děčín chová 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Obdivovat zde můžete vzácné a málo známé druhy zvířat. ZOO patří k menším, ale pro své umístění v lesním prostředí k nejkrásnějším zoologickým zahradám. Rodinné vstupné 2+2 je se slevou 10 %.
Ústecký kraj
Zoologická zahrada Děčín chová 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Obdivovat zde můžete vzácné a málo známé druhy zvířat. ZOO patří k menším, ale pro své umístění v lesním prostředí k nejkrásnějším zoologickým zahradám. Zakupte si PERMANENTNÍ VSTUPENKY a získáte celou škálu slev a výhod.
Ústecký kraj
VELETRH: ELEKTROTECHNIKA - CHYTRÝ DOMOV, PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI přináší: SMART technologie pro města i domácnosti, fotovoltaiku, novinky a zajímavosti v elektrotechnice a IT, automotive, pracovní příležitosti od dělníka k manažerovi pod jednou střechou, prezentace velkých i malých společností.
Pardubický kraj